Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Vrabcová Nývltová na třicítce klasicky devátá

Svaz lyžařů ČR | 01.03.2015 | přečteno: 8890×

Už podruhé na letošním světovém šampionátu ve Falunu skončila běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová v elitní desítce. Po vynikajícím výkonu ve skiatlonu své kariérní maximum z mistrovství světa ještě o příčku posunula, když v závěrečném závodě na 30 km klasicky skončila devátá.

Chceš číst dále?

Celý článek je pouze pro předplatitele časopisu Běhej. Předplatné začíná již na 282 Kč. Pokud jím jste, patrně nejste přihlášeni. Je také možné, že Váš přihlašovací účet není propojen s předplatným. To jednoduše učiníte zde. V případě potíží nás kontaktujte na casopis@behej.com.