Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Covid

Nalezené položky: 1726 První Předchozí | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | Další Poslední
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 08.12.2021 16:40:11

>> rudo, 08. 12. 2021 15:06:24

Slovenske cisla nesledujem, maximalne tak opatrenia – ci mozem prist na navstevu.

Asi skoda casu o tom diskutovat. Iluziu, ze politici su odbornici snaziaci sa robit nieco pre stat som stratil snad po druhych volbach, v ktorych som mohol hlasovat. Len mam smutny pocit, ze ten vyber je cim dalej horsi – alebo je len vdaka internetu stale viac vidiet na tie ich krivarny a slusnemu cloveku je z toho akurat spatne, jak nam ukazuju svoju aroganciu moci a totalnu neschopnot vo svojich uradoch. Akurat su jeden jak druhy velmi schopny si nahrabat pre seba.

No nic, idem si ja zase radsej po svojom…

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 08.12.2021 19:11:29

Převzato z facu od známé – covid fakt existuje:

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 09.12.2021 05:46:20

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Runner_theoretiq žena 09.12.2021 07:01:12

https://nastub.cz/…U6FWMY9cuS38

MUDr. Peková interpretuje zprávu Pfeizeru, uvolněnou na základě zahraničního soudního rozhodnutí.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 09.12.2021 08:57:02

>> Petr Kaňovský, 08. 12. 2021 19:11:29

Mozem potvrdit a su aj daleko nebezpecnejsie veci, nez pripalene kolaciky, ktore ta mozu postihnut pri strate cuchu, ktory postihne celu domacnost. Priklad: za normalnych okolnosti mam vyborny cuch a bezpecne poznam, ked uz by sa nejaka potravina nemala jest. Po jednom zlom pokuse musime vyhadzovat vsetko, co sa len blizi ku koncu zarucnej doby, ci je dlhsie otvorene. Navarene jedla neodkladam dlhsie nez 48h… o plyne ani nehovorim – az paranoicky ho kontrolujem (male deti nesmierne lakaju otocne gombiky)… atd.

Myslim, ze nikto sudny nepopiera existenciu covidu. Ako sa interpretuju statistiky pochybne zbieranych dat, pocet umrti na/s covidom a co je sposobene inymi virusmi, ci uz existujucimi vaznejsimi ochoreniami, to je vec ina.

Co sa tyka samotnej temy – vplyvu ochorenia na sportovy vykon: velmi zavisi od priebehu choroby a reakcie organizmu na zotavenie. Vo svojom najblizsom okoli mam velke protiklady rekonvalescencie. V kazdom pripade vsak mozem potvrdit, ze reakcia na ockovanie mala v 100% pripadov mensie nasledky, nez samotne ochorenie, ktore okrem jedneho pripadu, malo nastastie mierny, az stredny priebeh. Ja sam som napr. po ochoreni este nevybehol, snad koncom tyzdna uz budem viac fit. Dam vediet aj tvrde data (tep, tempo, dlzky behov) az pobeham nejake tyzdne a porovnam s datami z pred ochorenia. Je zrejme, ake budu…

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 09.12.2021 09:41:44

>> Mato, 09. 12. 2021 08:57:02 Ja sam som napr. po ochoreni este nevybehol,

Jak dlouho to je? Každopádně by bylo zajímavé mít konkrétní data od obou skupin, aby se to dalo nějak vyhodnotit, díky předem.

S tím čichem chápu, ono to je fakt nebezpečné, jen jsem to tu dával, že zrovna tato běžkyně si z toho sice dělá srandu, nicméně to úplně příjemné není.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 09.12.2021 11:36:18

>> Mato, 09. 12. 2021 08:57:02

Myslim, ze nikto sudny nepopiera existenciu covidu. Ako sa interpretuju statistiky pochybne zbieranych dat, pocet umrti na/s covidom a co je sposobene inymi virusmi, ci uz existujucimi vaznejsimi ochoreniami, to je vec ina.

ziaden test nevie najst virus a uz vobec nevie rozlisit medzi virusmi a keby aj COVID virus existoval, PCR test ani iny test ho nemoze najst a detekovat.

takze ak niekto povie ze mal chorobu COVID, v podstate len keca, niet diagnostickej metody ktora by urcila chorobu COVID u ziveho cloveka.

strata cuchu a chuti je bezna zalezitost aj u obycajnej kazdorocnej chripky a inych diagnoz

diagnostikovat covid na zaklade straty cuchu a chuti, je diletanstvo, alebo umyselne klamstvo chorobnickeho priemyslu.

a ked sme pri tom chuchu

co to bolo vcera v BA ked z roznych casti volali ludia ze citia plyn a plynari a hasici nic nevedeli najst?

clanok v pravde napriklad

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 09.12.2021 13:37:30

>> rudo, 09. 12. 2021 11:36:18

Unik plynu, ktory bol hlaseny na viacerych miestach. Celkom bezna zalezitost v zime.

Stratu cuchu som nikdy pri chorobe nezazil (iba ked mas zabetonovany nos a pri jeho vycisteni uz citis). Tiez bezne pri chripke neodpadavam pri zvysenej teplote, to musim mat vysoku horucku, aby to so mnou seklo. Tiez ma uplne iny priebeh ako sezonne chripky a omnoho vyssiu nakazlivost (nikdy som este spolu s detmi neochorel, tu sme lahli uplne vsetci). Ale ver comu chces.

To, ze PCR a Ag testy nie su presne vieme. Ale falosnu pozitivitu maju radovo nizsiu, ako falosnu negativitu. A s tymi argumentami o tom, ze neexistuje test a ani covid – to uz je stare a vyvratene. K tomuto sa uz dalej nebudem vyjadrovat, je to hadzanie hrachu na stenu pri diskusii s tebou.

Mas nieco k teme o rekonvalescencii po chorobe a navrate k beznemu behaniu? Ak nie, niet o com s tebou diskutovat.

avatar

Sloviensko

rudo muž 09.12.2021 13:51:14

>> Mato, 09. 12. 2021 13:37:30

nic nie je stare ani vyvratene

prave naopak je opatovne znovu a znovu doikazovane ze testy nemozu najst ziadny virus

ten vedec co vyvinul PCR test, ho vyvinul na uplne ine ucely a protestoval ked sa to zacalo pouzivat na testovanie COVIDU

ako dopadol iste vies ?

Mato to ze ty nieco bohorovne vyhlasis, z toho este pravdu nevyrobis.

spytaj sa WHO alebo Lengvarskeho, ci maju izolovany virus COVID !

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 09.12.2021 13:52:02

>> Mato, 09. 12. 2021 13:37:30

unik plynu nie je bezna zalezitost a plynari ani hasici nevedeli najst kde a skade a preco unika.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 09.12.2021 13:53:31

>> Mato, 09. 12. 2021 13:37:30

a preco mate cela rodina zvysenu vzajomnu nakazlivost, to si este nepochopil ?

vola sa to prenos spike proteinov

toho sa uz v rodine nezbavite

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 09.12.2021 14:06:24

>> Petr Kaňovský, 09. 12. 2021 09:41:44

U mne to loni na jaře trvalo 3týdny, než jsem zkusila jít běhat. A mohu prohlásit, že 6km bylo utrpením. Sice jsem občas běhala i 10km, ale bylo to o obrovské vůli a přemáhání se. Často jsem i při těch blbých 6km musela zastavit a dát si minutku či dvě pauzu. Tepy byly vysoko, při tempu přes 6min/km jsem klidně tepala v závěru běhu přes 160. Fakt strašné, takové následky jsem nikdy po žádném onemocnění neměla. Nicméně nepřišla jsem ani o chuť, ani o čich. Jen cca 3 měsíce přetrvávala hodně velká únava. Po těch 6km dlouhých bězích jsem byla schopná klidně usnout na 3/4hodiny. Onemocnění v březnu, akceptovatelný sportovní stav až v průběhu září.

Na kole jsem bojovala s každým kopcem a zpočátku jsem byla hotová i po 20km vyjížďce. Pro porovnání, při letošní turisticko cyklo dovolené v květnu, nejkratší cyklo výlet byl v délce 67km na horáku. A to jsme šli odpoledne ještě na vycházku a ráno jsem byla plavat v lomu. Loni bych to v žádném případě nezvládla.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 09.12.2021 14:07:18

>> rudo, 09. 12. 2021 13:53:31

*vola sa to prenos spike proteinov

toho sa uz v rodine nezbavite*

Tak urciteeee. Hlavne ked nevies, ci vobec a kolko z nas je zaockovanych a ci a vobec bol dany clovek vobec doma pritomny, ked sa prvi nezaockovani nakazili a kedy sa ten jeden, ci dvaja, ktori udajne boli zaockovani, nakazili, po x dnoch po navrate, ked uz vsetci ostatni boli chori. Plus ked niekto ani nebol mRNA vakcinou ockovany, ale niecim inym (existuej totiz aj vektorova vakcina a dokonca aj klasicka – oslabena, a nie, nemusi byt u nas schvalena, niektori ludia sa mozu nechat ockovat aj inde ako u nas).

Ale hlavne treba mudrovat a pseudovedecky arguentovat niecim, co sa ma mozno ani vobec netyka. Takze kto je tu bohorovny? Zas uplne odveci a mimo temy. MAS NIECO K BEZECKEJ VYKONNOSTI PO PREKONANI CHOROBY SO SPECIFICKYMI PRIZNAKMI?

Ak nie, ani na mna nereaguj a setri energiu.

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 09.12.2021 14:43:17

>> Mato, 09. 12. 2021 13:37:30 …Mas nieco k teme o rekonvalescencii po chorobe a navrate k beznemu behaniu…

relativne rozumne (na to, ze tam prispivaji temer sami „odmitaci“ ;-) ) o tom pisou na SMIS-LAB v clanku CoV-2 okem ambulantního kardiologa a sportovního trenéra .

Uz jsem to sem jednou daval, ale asi to zapadlo …

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 09.12.2021 14:52:11

A BTW, objevitel PCR umrel (pokud wikipedie nelze) 7.8.2019, a k testovani kovidu technikou PCR se proto zrejme nijak nevyjadril.

Nejspis jde o zamenu s jeho nazory na HIV (vir jako vir, ze ;-) )

https://en.wikipedia.org/…/Kary_Mullis

avatar

Praha

Celkem 26253 km
Minulý měsíc 8 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 09.12.2021 15:05:20

Jen taková připomínka k tomu, zda vir COVID byl viděn, existuje atd.

Ve středověku byl v Evropě mor. Zlikvidoval polovinu obyvatel. O tom, jak nemoc vznikla, kdo ho šířil atd. se tehdy (i nyní o pár století později) diskutuje. Podstatné tehdy ale bylo, že nemoc měla nějaké příznaky, něčím se dalo omezit její šíření a někdy se dala i nějak vyléčit. A bylo jedno, jestli ji nazývají černá smrt, mor či jinak. A o virech (a jejich názvech) nic nevěděli.

Nyní tu je nějaká nemoc. Někdo ji nazývá COVID, někdo chřipečka. Ale to je jedno. Má nějaké příznaky, nějak se dá omezit její šíření a někdy a dá i nějak vyléčit (úmyslně používám stejné formulace jako ve středověku). A opět je jedno, jestli ji způsobuje virus s názvem COVID nebo něco jiného.

V tomhle vlákně se na začátku mluvilo o nějaké nemoci, která nyní je a jak se dá fungovat s jejími následky. Prosím, přestaňte diskutovat, zda vir je není, má správný název atd. Podstatné je, zda měl někdo nějaké následky (nebo i neměl) a co z toho plynulo. Tím bych tady chtěl pochválit s.H., která podrobně uvedla, co jí potkalo a jaké byly důsledky. A rád slyším, že s tebou teda opravdu nebudu jezdit na cyklovýlety (leda že byste mě tahali na gumicuku :-)) )

avatar

Sloviensko

rudo muž 09.12.2021 15:07:37

>> Mato, 09. 12. 2021 14:07:18

ale zahmlievas

no dobre nechces povedat cim si sa nechal zapichnut

ako som viackrat napisal na tomto fore

zapichnutym neviem nijako pomoct

to je uz je uplne ina biologia aj fyzika

ale cital som rozne protokoly ako pomoct NEzapichnutym co musia zit spolu so zapichnutymi ako zabranit usadeniu spike proteinov od zapichnutych alebo ako ich pomoct vylucovat

daval som v minulosti na to linky, ale ty ako odmietac tadesca si to necital.

moj nazor je, ze ak si bol zapichnuty, uz asi nikdy nebudes behat ako predtym, musis sa vyhybat akejkolvek moznej nakaze hocicim

su informacie – z pramenov ktorym by si ty absolutne neveril, ze pridu technologie ktore budu moct ciastocne ci takmer uplne zvratit vsetky fyzicke dosledky zapichnuti

a vraj niektore by mohli byt k dispozcicii uz v roku 2022.

ale su tam rozne podmienky

su zapichnuti ktori to uz olutovali, nedaju sa uz viac zapichnut a zacali brat tie protokoli proti spike proteinom, ale to ja neviem vyhodnotit.

hlavny problem ovsem nie je na fyzickej – telesnej urovni ale na urovni duse

ak si materialista to ti tiez nic nepovie

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 09.12.2021 15:17:00

>> EvženGe, 09. 12. 2021 15:05:20

tak ako kazdy rok aj pocas 2020 a 2021 nezapichnuti jedinci dostavali chripku, zapaly priedusiek a zapaly pluc

tie za posledne 2 roky v statotsikach neexistovali – zakaz ich diagnostiky

co bolo ine, bolo to ze k lekarovi sa nedalo dostat ordinovalo sa cez telefon a nepredpisovali sa spravne lieky, pacient po telefone dostal radu – lez doma chod na test bud v karantene chod na test a az ked ho skolabovaneho odviezla sanistka tak to bola strasna choroba covid.

zapichnuti maju ale iny problem je to ich vnutorna reakcia imunitneho systemu ktora vyzera ako nejaka choroba a akekolvek podrazdenie zvonku niecim vyvola teraz panikovu reakciu ktora moze pacienta znicit.

stare plany zatajovane, ale uz v rokoch 2017–18 vlady povinne nakupovali testy na COVID !!!

urcite bilogicke zbrane bili rozprasovane uz od roku 2017 a ja som prekonal dost tazke stavy v rokoch 2017–2018 ale dostal som sa z toho prakticky sam, aj ked som si niekedy skoro pluca von vykaslal

ktovie ci by som stale nemal to co nazyvaju protilatky na covid.

neliecenie roznych chorob na SK sposobili smrt uz asi 15 tisic obcanov

MATOVIC to nazyva smrt na covid

teraz sa riesi na SK zmizutie niekolko tisic plucnych ventilatorov.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

10 km: 0:39:41 (2023)
půlmaraton: 1:31:22 (2021)
maraton: 3:48:13 (2023)

simon_sez muž 09.12.2021 15:39:37

Uz som to tu pisal pred par mesiacmi do temy ‚dlhodoba unva‘ teraz ju neviem najst…

V januari prekonany covid, po 2 tyzdnoch som zacal behat bez nejakych problemov.

Maj, jun: ockovanie – nepolavil som v behu, odbehnute OR pre polku a 10ku – zjavne chyba :-?.

Jul – august: bez behu, unava hlavne k veceru, dokazal som normalne fungovat ale s vacsim usilim (bez dychavicnosti), spaval som priemerne o 2hodiny viac. EKG, krvny obraz (okrem bilirubinu – mam zdedene), RTG pluc ok.

V septembri som sa opat pomalicky rezbehol, v oktobri treningovo odbehnuty polM, od vtedy opat unava. Krv opat OK, bol som poslany na endokrinologiu, vysledky tiez v poriadku, akurat zvyseny kortizol v moci (pouzivam kortikoido-steroidovy sprej na astmu) – asi by som nepresiel cez dopingovu kontrolu :-)

Ked som rozpraval s lekarmi, vsetci to pripisovali postcovid syndromu, s ockovanim to nikto nespajal. Nohy ma uz svrbia, plany do buducna mam velke, ale zatial sa necitim 100% fit, tak som sa zacal aspon prechadzat v dni, ked mi je OK + trosku (konecne!!) cvicit core.

Vsetkym pocovidovym prajem skore uzdravenie, resp. rychly navrat formy!

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 09.12.2021 16:05:52

>> jm1, 09. 12. 2021 14:43:17

Ja som to cital uz pri prvom postnuti, dakujem. Zaujalo ma to. Tu som sa vsak pytal na subjektivne (prip. aj objektivne) pocity a casovu os rekonvalescencie. Od mnohych som uz cital (napr. Ondrisko) a aj inde. Moj kamarat – pluciar v najvacsej nemocnici SR mi rozpraval lakonicky x pribehov a vsetky zneli desivo. K nemu sa vsak dostavaju iba tazke pripady.

Ja o sebe este nebudem pisat, az prebehne mesiac, mozem zacat hodnotit skore stadium „po“. U deciek vsak vidim, ze su uplne vyriadene a nevladzu ani popobehnut.

avatar

Runner_theoretiq žena 09.12.2021 17:38:59

>> simon_sez, 09. 12. 2021 15:39:37

To nechápu

Po covidu jsi běhal a po očkování problémy, ale podle lékařů jde o post covidové problémy .. ? Leda že by to bylo tím, že jedním z nežádoucích účinků vakcinace je samotná nemoc covid.

Já už bílým havranům dávno nevěřím. Dnes mi paní vyprávěla trpkou zkušenost. Po první dávce se jí ovjevilo mnoho drobných rakovinových nádorků v prsu. Lékařska zjišťovala, do kterého ramene byla očkovaná a připustila možnou souvislost. Zároveň jí doporučila, aby si druhou dávku dala radši do druhého ramene. To fakt nevymyslíš :-(

avatar

Sloviensko

rudo muž 09.12.2021 19:32:11

>> Runner_theoretiq, 09. 12. 2021 17:38:59

hmm az v tretej davke je RNA adenoviru rakoviny a ma sa to prejavit az o 2 roky

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 18447,4 km
Minulý měsíc 76,89 km

AdCo muž 09.12.2021 19:41:28

>> jm1, 09. 12. 2021 14:43:17

Ja som ten odkaz čítal, sú tam zaujímavé informácie aj pre mňa. Možné vysvetlenie na letný pokles výkonnosti na letných ultra, ktoré boli 2–3 mesiace po druhom zaočkovaní. A pritom som čakal práve opak, v zimnej aj jarnej príprave som mal doteraz najviac nabehané. Našťastie to prešlo a na októbrovej Lazovke som sa cítil super, nabehané km sa prejavili. Tak som zvedavý, ako sa prejaví 3. preočkovanie (Rudo ma asi „odpíše“…(-:..). November som po očkovaní zobral ako odpočinkový (po prvom a druhom očkovaní som vynechal len 2 dni a naplno som ďalej trénoval, čo v tom odkaze sa ukázalo ako rizikové) a teraz som začal zimnú prípravu. Prihlásil som sa na posunutú Pražskú 100-ku vo februári, tak ak budem zdraví a príprava sa vydarí, pôjdem to skúsiť.

avatar

Sloviensko

rudo muž 09.12.2021 19:54:56

velmi pekne o covide a vakcinach rozprava Dr Stanek je to v kontexte vyssej temy

https://www.youtube.com/watch?…

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 10.12.2021 05:36:58

od autora, ktoreho Mato v minulosti razne neodmietol.

preco zapicnuti mladi sportovci zrazu zacali zomierat graf poctu po mesiacoch zoznam mien

https://www.armstrongeconomics.com/…-19-vaccine/

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 10.12.2021 06:14:43

preco je ten obrazok nedomysleny ?

https://uploads.disquscdn.com/…7828906e.jpg?…

lebo tam vladzu bezat

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

půlmaraton: 2:00:05 (2007)

PetKo muž 10.12.2021 07:32:59

>> rudo, 10. 12. 2021 05:36:58

O kvalite tej statistiky hodne napoveda aj to ze podla nej Dusan Pasek zomrel v USA a na Covid. Samozrejme, predpokladam ze predpokladas ze mal psychicke problemy po zapichnuti a preto si siahol na zivot. Takze vlastne zomrel na zapichnutie. Aby som sa drzal tvojej terminologie. V tom zozname je vela mladych sportovcov nad 50rokov. Predpokladam ze podpisali ze sa mladi citia a ze teda chcu byt do statistiky zahrnuti. Je to pekny guláš …

05/11/21, USA (36), Dead Dusan Pasek (36), @bratislavaCAPS CEO, 2 days after Boris Sádecký News Story

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 10.12.2021 08:00:39

>> PetKo, 10. 12. 2021 07:32:59

A u Paška je uveden i Sádecký (díky za CTRL+F funkci), kde rodina odmítla spekulace o očkování. 8-O

Já to prolétla zběžně, šokoval mne hned na začátku 22/01/21, USA Dead Hank Aaron (86), former Pro Baseballer received his COVID vaccine on January 5th, 2021 to demonstrate the safety of the vaccine and encourage other black Americans to do the same. Died two weeks later in his sleep – listed as natural causes.

Věk 86. Nechci zlehčovat problémy po očkování, ale někdo by měl informovat autory článku o tom, že lidé jsou smrtelní a nesmrtelnost se jim neočkuje. 86 let.

Pak jsem náhodně rozklikla článek u Miroslava Klose. Zajímalo by mne, proč je uváděn mezi rmtvými po očkování. Chvíli jsem googlila a nikde v článcích, co na mne vyskočily, o něm nepíší, zda byl či nebyl očkován. A rozhodně to není uvedeno v článku, který je k jeho jménu přiřazen. Třeba to bylo někde na sociálních sítích, nejsem fotbalový fanoušek, klikla jsem na něj náhodně…, nicméně tyto případy moc důvěry v daný výpis nevzbuzují.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 10.12.2021 08:10:05

>> rudo, 09. 12. 2021 19:32:11

hmm az v tretej davke je RNA adenoviru rakoviny a ma sa to prejavit az o 2 roky

Chtělo by to rozmyslet si, co do toho vlastně dávají. Několik stran zpět jsi napsal:

„a su informacie ze v tejto tretej zapichovej vlne uz do toho swinstva pridavaju aj HIV aj EBOLU.“

Krvácivá horečka se nám ve světě nešíří, že přibude rakovinových onemocnění s vážným průběhem je jasné už víc než rok, neb není čas na prevenci, tohle je opravdu svinstvo. Od autorů těch nesmyslů.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 10.12.2021 09:48:35

Nějak se tu ztrácím. Existují tedy nějaké informace, zda důsledky očkování pro sportovce jsou či nejsou horší než následky po prodělání nemoci a také, zda je možné se prodělání nemoci ochránit jiným způsobem, než je očkování? Děkuji.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
Nalezené položky: 1726 První Předchozí | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.