Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Podkolenní šlacha

Podkolenní šlacha

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

anesthesia žena 26.05.2010 08:13:46

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s bolestmi podkolenní šlachy? Nikdy mě nic při joggingu nebolelo, ale asi před 2 týdny mě ke konci běhu začala pobolívat kolenní šlacha a s každým dalším vyběhnutím bolí víc. Chůze ze schodů je už docela utrpení, ani chůze po rovině není na 100 %, koleno bolí i zepředu, když na něj kleknu nebo s ním nějak blbě hýbnu.

Co s tím – rozhýbat, nebo nechat odpočinout? Předem díky moc za radu…

avatar

mnauprsk muž 28.05.2010 11:49:16

>> anesthesia, 26. 05. 2010 08:13:46

Když s tím nemůžeš pořádně ani chodit, tak bych to netrápil. Zlobí to jen na jedné noze, nebo na obou? Nejlepší bude asi zajít za doktorem. Mě jednu dobu taky kolena zlobily, doktor mě poslal na rehabilitaci, tam mě na to naučily posilovací cviky, a od tý doby mám pokoj.

avatar

anesthesia žena 01.06.2010 15:59:35

>> mnauprsk, 28. 05. 2010 11:49:16

Je to jen pravá noha, proto mi to přijde divný. Díky za radu, asi to přece jen nechám zkontrolovat, zatím jsem si naordinovala klid a extra protahování a je to trošku lepší – ovšem mám ten pocit, že po dalším tréninku se to vrátí.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.