Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Garmin foreruner 305

Garmin foreruner 305

Nalezené položky: 671 První Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další Poslední
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 04.05.2007 09:40:45

výpadkama signálu ani autostopem to není, to jsou věci, které se projevují ve všech softech, navíc je to trénink na kole v odkrytém prostředí. Výjimkou je motionbased, která když zapomenu zapnout ručně stopky a zapnu je později, stejně počítá celou vzdálenost, kdy se člověk pohyboval. Matoucí (pravděpodobná příčina) jsou rozdílné časy, to jsem doposud nezaznamenal. Myslím si, že je to nějakou „prasečinkou“ v datech způsobenou použitím workoutu jen na část výkonu. Ještě to vyzkouším.

tak dneska se mi projevila za stejných podmínek prakticky stejná chyba, divné.

8.5. doplněno: tak je to jasné, může za to sporttracks, neumí pracovat s okruhy. Dneska jsem byl na závodech a abych měl záznam celkové uběhnuté vzdálenosti, zapl jsem timer už při rozklusu a na start závodu si odmáčkl lap, stejně jako na vyklusání. V training centre vidím správné údaje i rozdělení do laps, ale ve spottracks úplné bludy v pohledu splits. Teď ještě vymyslet, co s tím. Autorovi programu jsem popis potíže mailnul i s daty, tak uvidíme.

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 11.05.2007 09:44:52

to Ječmínek: No vidíš, teď mi secvaklo, když v poslední době dělám kolečka na okrouhlíku (kopcotrénink), tak mi to taky párkrát nebralo jedno či dvě kola a odmázlo to i částečný čas. Ty jsem musel doplňovat manuálně, ale nějak jsem to neřešil, v GTC to vždy je, nebo na Speedtraineru je distance a čas. Tak je to chyba na swST. Díky za info. Víš co je ale divné – v lese jsem běhal i více koleček po stejné trase (čimičák) a neobjevilo se to nikdy, objevilo se to na kolečku s odkrytým terénem (ne celé kolečko pod stromy). Druhá možnost je, že to může souviset s počtem opakování – nejspíš je hranice 4kola – čimičák jsem dával max 4*, okrouhlík 5* a více. Možná tahle zkušenost může autorovi taky helfnout. Roan

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 11.05.2007 13:02:09

dobrý postřeh s počty okruhů, to bude ono, už jsem to posunul dál. Zatím jsem ovšem bez odpovědi a to jsem mu tam šoupl donate už podruhé, abych zvýšil sílu svého hlasu ;-).

avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 1073 km
Minulý měsíc 0 km

Přítel muž 20.05.2007 23:15:24

Ahoj, prolistoval jsem si Vaší diskuzi, a je vážně plodná :-) Nicméně, narazil jsem na tenhle přístroj, a přivedlo mně to až sem. Přemýšlím o koupi 305 spolu s Foot Podem, tak by mně zajímalo, v čem spočívá ten vnitřní trénink? Vyplatí se to používat takhle v kombinaci? A kdyby jste si měli Garmina koupit dnes, šli by jste do něho znova?

Předem díky

Honza

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 21.05.2007 08:37:10

„vnitřní trénink“ spočívá v tom, že máš vypnutou GPS. S ní nefunguje. Je to stejné, jako čidlo na kole: dokud funguje gps, nefunguje měření rychlosti podle otáček kola. Tzn. footpod má podle mne dva významy:

  • běhání na páse, což pro mi při objemu, který takto naběhám, příjde na pedrek
  • možná úspora baterie, páč periferie žere daleko méně než gps chipset, nicméně to nemám vyzkoušeno, ale vyzkouším, protože by mi to mohlo pomoci k tomu, aby garmin vydržel celého ironmana, kterého pod 10 tutově nedám;-). Vypnutím gps ovšem člověk příjde o jednu z nejpůvabnější vlastností přístroje, kterou je export dat přímo do mapy a ani nejde výkon uploadnout na motionbased.
avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 21.05.2007 10:16:48

Vnitřní trénink? Asi jen pás. Samotnýho by mě fakt zajímalo, zdali botosonda vezme i jiné pohyby, například vzniklé při veslování, pak by byla bomba, pokud by se takhle dal řídit třeba trénink na veslovadle nebo na crosstraineru. Na to jsem ale odkazy dosud nenašel. Sonda samotná má pokrývat výpadky gps signálu, stejně funguje ta co mám jako příslušenství na kole – když jsem zajel pod most, rychlost a kadenci to ukazovalo taky. Ječmínek má pravdu, o použití na objem. Pokud si člověk jde zajogovat na hodinu, dvě ven, nedokážu si představit, že bych tohle klusal někde ve fitku, bez rozptýlení a hlavně vědomosti, že mi třeba domů ještě zbývá 12 kiláků. Domů, kam musím doběhnout. GPS je svoboda – nelíbí se mi tahle trasa, nasyslím to někde jinde :-)

Jestli bych do toho šel znova? Bezpochyby. Zatím tahle hračka mi umožnila zjistit si svoje limity a hlídat si, abych je mohl překračovat. A pak se na to po čase podívat, co sem to tenkrát probůh vyváděl :-) Lepší kontrolu jsem nikdy dosud neměl… Motivaci ti to dá taky, minimálně po výpadku s respektem k předchozím výkonům. Pár jiných modelů mám, ale jen jako zálohu. Garmin je pro mě něco jinýho. Neběhám sám. Vždycky můžu běžet proti starýmu času, rychlosti, i panďulákovi… nebo i trase proběhnuté někým jiným dříve… Svou z internetu či cizí… Tak jsem si třeba v Plzni na víkendu nahrál kolečko skorotchána a „natřel“ mu to asi o 8 minut (Aleš v té době dělal na baráku). Není to tak jenom nějaké anonymní pořadí na vzdálenosti a čas… jako „posunul jste se o 12500 posic“, viz jistá reklama…

Nejlíp by bylo, kdyby tam byla nějaká pidimapa a navíc mi to povídalo, jak jsem na tom s některými parametry. Taky mi tam třeba vadí displej, pokud běžím jen dle mapy že tam není mapa + hlavní parametry. Ale něco v těch dalších verzích taky musejí přidat novýho :-)

R.

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 21.05.2007 13:20:46

Romane, jsi si jistý, že s tím pokrýváním výpadků gps je to pravda? Já ještě nikdy nebyl tak dlouho na kole ze signálu, abych to mohl ověřit, ale nezdá se mi to. Řekl bych, že měřič rychlosti z otáček kola funguje jenom s vypnutým gps (tedy režim indoor) a obávám se, že ten běžecký na tom bude stejně. Tzn. když krátkodobě ze signálu vypadneš, nepomůže.

Jo a taky odpovím: bez výhrad bych šel do přístroje znovu, kam se hrabe nějaký Nike+ s prašivkou ipodem:-)

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 24.05.2007 20:04:45

dneska jsem vlastně nedopatřením přišel na pěknou klávesovou zkratku (možná je popsaná v manuálu, ale ten jako „ajťák“ samozřejmě nečtu;-). Podrží-li se klávesa mode (press and hold) dostaneme menu, kde je možno přepnout sport a vypnout/zapnout gps. Já to trouba doposud dělat přes workouts, start a stop, když jsem nechtěl žádný trénink, ale jenom měřit a mít profil kvůli zobrazovaným údajům a gpsku jsem vypínal přes setting. Možná to znáte, ale třeba někomu usnadním život.

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 25.05.2007 09:36:33

No, tak to funguje už od počátku. To přepínání indoor/outdoor tam bylo přidáno až od verze vnitřního sw 2.50.

Jinak jiná hezká sranda : Jinak spuštění workoutu nadefinovaného pro určitý sport to to taky přepne do toho sportu. To se rozumí samo sebou. Proč to říkám? Pokud máš nastavený tester z kola a nepřepneš si ho na běh, pak si napíšeš ve sportesteru workout např na jog 15km, následně přepneš do běhu přes mode, tak ti to se spuštěním tohohle workoutu po následném stisku tlačítka start přepne do původního režimu, ve kterém jsi vytvořil workout. A u toho ve sportesteru nepoznáš, pro jaký sport workout napsaný je – škoda, nepoznal jsem to z toho. Takže překvapeně koukáš, proč je tam namísto pace rychlost. Po několika pokusech přepnout buď máš multiworkout či rozsekaný záznam…

Jinak to ajťáctví to znám. Můj nejčastější dotaz uživatelům, když volali okolo nějakého problému byl : přečetli jste si manuál??? :) A lepší bylo na opakované dotazy – neplyne tahle věc z toho popsaného prostou logikou věci???

Apropo, botosonda skutečně výpadky signálu pokrývá. Nesmíš mít ale zapnutý autopause při zpomalení, ančto vzdálenost načítá, rychlost ale nezobrazuje. Naskočily penízky, část jich zmizla…

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 25.05.2007 12:14:59

je mi jasné, že tak sofistikovaný uživatel jako Ty to ví, měl jsem na mysli méně zkušené, jako jsem třebas já ;-). O změně profilu změnou tréninku zase vím od začátku, a přepínal jsme tak mezi sporty, páč jsem podržení mode neznal. S botosondou jsi mi nasadil brouka do hlavy, moc díky :-D

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 25.05.2007 13:32:23

Raději bych měl sofistikovaný víc nohy, pumpu a plíce než hlavu. Ovšem přepínat profily přes workouty, to mě nenapadlo, holt už pár let ajťák nejsem. To mějí jenom ti skalní, kam se hrabu … Jinak botosondu jsem zatím zkoušel jen při běhání. Informace dává jen o kadenci. Zatím se nesnažím stepovat, takže číslo je stejně jen pro informaci. Pravda je, že dneska ráno při pidiproběhu (2,5km) mi to na pace okolo 5:09 ukazovalo průměr 85, při sprintu okolo 93 (ze záznamu), při normálním jogovým plazení v pondělí mezi 80–70. Zkusím si jí vzít bez běžící gps (jako indoor), zkalibrovat a porovnat funkčnost. Příští týden budu vědět víc… Zatím šetři zlatky… Teď zatím musím zjistit, proč mi na posledním celodenním výletě nefungovala sonda kadence na kole, jestli se mezi sebou ještě netlučou, i když se daj instalovat obě zároveň. R.

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51596,4 km
Minulý měsíc 132 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 28.05.2007 07:34:28

Včera jsem z Garmina stáhnul data a hned při tom mi bylo divné, že po vypnutí, když byl v kolíbce, napsal „Nabijeni baterie dokončeno“ přeci jen bych čekal, že se za dva dny baterka vybila. Dneska ráno nešel zapnout. Na nabíječce se nastartoval ale nereagovala žádná klávesa. Po nějaké chvíli sice už na nabíječce napíše „Nabijeni baterie“ ale hned potom „Nabijeni baterie dokončeno“. Když ho z nabíječky sundám vypne se a nejde zapnout. Řekl bych, že se se mnou rozloučila vnitřní baterka, dost brzy, mám ho od prosince.

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 28.05.2007 10:43:12

@ Rosťa Vidíš, a tohle mi dělal taky často před tím, než jsem ho byl reklamovat a vyměnili mi ho. Mám furt pocit, že to byla nejspíš nějaká blbá dávka. Ten nový žádné problémy se stahováním dat, neoxidují kontakty, nabíjení zatím taky v pohodě. A to ho používám každý den, maximálně obden, i když určitě kratší doby, než ty. Doufám jen, že ta baterka vydrží dýl, než záruční dobu, to by bylo dost ke vzteku. @Ječmínek Jinak dobrá sranda – koupil jsem v akci v Mountfieldu eTrex za 3K (i s mapama čr a topo50v3) paťandě na kolo. No a ty se po nainstalování na počítači objeví i v GTC, takže tu jsou mapy srovnatelné se ST. Príma nářez.

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51596,4 km
Minulý měsíc 132 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 28.05.2007 11:15:58

romiku, když Ti to dělal často, tak jak jsi ho mohl používat. Já ho prostě teď už nezapnu jinak než na nabíječce, což by omezilo moje tréninky na vzdálemost 1m od el. zásuvky:-)

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 28.05.2007 11:52:32

Rosťo když mi tohle párkrát udělal, zpravidla pomohl tvrdý reset. Po tomhle resetu se musela nastavit řeč a pár dalších drobností. To jsem tenkrát musel udělat asi 4× celkem, po resetu se se vždy chytl a nabil (před tím si ale zazálohuj veškeré důležité body, co máš uložené ve formátu koordinát, ať o ně nepřijdeš, jak já). To nenabíjení ale nebylo pravidelné jako u Tebe. Pak šla ta reklamace a výměna. Zkusím ti tu kombinaci najít, standart měkký reset je mode+power, jinak funguje víc tatáž kombinace na podržení obou tlačítek 3 vteřin. I ve tenkrát FAQ psali, že příčinou nenabíjení může být kouslý sw a u mě to tak párkrát bylo, s prodlužovákem jsem neběhal :-) Pás taky doma nemám :-) čau, Roman

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 31.05.2007 12:23:07

pro ječmínka : pár slíbených info o footpodu Po týdnu zatím zjišťuju jediné: skutečně to pokrývá výpadky signálu při zapnuté gps. Pokračuje to ve směru původního pohybu dle okamžité rychlosti botosondy. Ovšem po instalaci footpodu to přehodí průměrné tempo v běhu pouze na rpm. Pokud jde člověk běhat bez zapnuté gps, pak přesnost měření je skutečně do 4% chyby (ranní kolečko 2360 to bere jako 2240 ±10m) . Měření rychlosti a vzdálenosti je zde velmi plynulé, poprvé jsem byl schopen řídit trénink podle tempa. I na sprintu mi připadlo, že když jsem subjektivně měl pocit držené rychlosti, tak tak byla logovaná. Trénink takto logovaný jde nalít do GTC, i ST. ST nenačte okamžité rychlosti, nahradí je pouze průměrnou. Motionbased nenačte trénink vůbec (díky tomu mi tam chybí zatím nejlepší čas ranního okruhu :-( ). Připadne mi, že se zapnutou gps to nijak moc rychlost neovlivňuje, i když potažmo bych čekal, že tester zvolí tenhle zdroj dat jakožto okamžitě přesnější. Škoda, že to nejde přepínat, podle čeho řídit/ukazovat. Ale potěšila mě kapitálně jedna věc – neplynulosti v tempu jdou pouze na vrub nepřesnosti signálu. Pokud člověk běhá jedno stálé kolečko, tak botosonda na tohle bez gps stačí. Na ranní speed sekci je super, hlavně kvůli plynulému ukazování rychlosti. Nabíjení je poté taky jenom chvilka, takže spotřebou to asi bude opravdu níž. Uvažuju, že možná zkusím podvést krapet ST, když bych před během dal asi 20 m chůze se zapnutou gps, tak by si to směr mohlo pamatovat (je to taky jedno z polí gps), pak vypnout gps, běžet jen na botosondu a pak by se to mohlo nalít bezproblémově do ST i motionbased (mělo by to dát nesmyslnou přímku přes sídliště). No, uvidíme, to mám na zítřek :-) … nepovedlo se, zase je to bez záznamu trasy. Ale výhoda, nemusím čekat na gps a nabíjení je namísto 12" pouhé 2–3". Spotřeba je evidentně menší. Co je na ní asi krapet mínusové, že pokaždé jí člověk musí zapínat před během + najít v příslušenství, a pokud jí najde, vždy se ptá na použití – indoors/outdoors. Možná že i čidlo na kole budu muset takhle zapínat. O tom ale nikde nepíšou. Druhý mínus je asi, pokud člověk točí dvoje boty (aby si stélka odpočala při každodenních výbězích), tak nemá moc smysl jí stále přehazovat z boty na druhou, kór když je to zamotané ve tkaničkách. Ale to je asi stejný jako u botosondy jiných výrobců taky.

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 31.05.2007 17:46:11

díky Romane, tak to ušetřím ;-). Plynulé sledování rychlosti mne zase až tak hrozně netrápí i když je pravda, s nárustem listí na stromech se aktuální hodnoty výrazně rozkolísaly i v místech, kde v zimě držely hezky. A bazmeček navíc také oželím. K tomu kadence senzoru: mám takový nepříjemný pocit, že právě on může za „prasečinky“ ve sporttracks, o kterých jsem psal. Když odjíždím z práce, obvykle není ještě gps zaměřená, ale rychlost a vzdálenost se načítá. ST potom udělá to, že bod dojezdu ráno a bod chycení se GPS spojí úsečkou. Jestli budu mít někdy hodně dlouho chvíli, tak se mrknu na samotný vygenerovaný soubor, jak se liší záznamy se zapnutou gps a bez ní.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 11.06.2007 12:09:58

jenom takový postřeh k autostopu: autostop se nastavuje pro každý sport zvlášť, podle toho, jaký je aktuální profil. Dává to logiku, ale já to do soboty nevěděl. Vypnul jsem si autostop pro běh a při startu na kolo u grafilitu už to nekontroloval. V průběhu jízdy jsem 2× ztratil pumpu a zastavili se mi stopky při jejím zvedání, čímž jsem dostal cca 2 minuty za ofiko čas. Finišoval jsem tedy na čas 5:58:40 (tedy pod 6 hodin) a ofiko čas byl 6:00:14. Draze zaplacená zkušenost.

avatar

dura muž 14.06.2007 13:16:42

Na motionbased se teď rozběhla diskuze na téma chlupacení bočních gumových tlačítek u FR305. Je tam i fotka. Já mám 305 půl roku a začíná mi to taky. Jak jste na tom vy ostatní, co ho máte dýl?

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 14.06.2007 22:15:40

zatím nic takového nepozoruji, zaplať pán bůh.

avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51596,4 km
Minulý měsíc 132 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 15.06.2007 06:34:44

Mě se boční gumová tlačítka prodřela (rozchlupatila) od prosince do května. Dost jsem se divil, když výrobce uvádí vodotěsnost do 30 min… Garmina mám už od 27.5. na výměně u prodejce:-(

avatar

Marakana muž 15.06.2007 20:51:30

Tak už ho mám taky, asi týden, jsem nadšen, už jsem ho zkoušel i na kole na mtb maratonu, super. Na stránce http://gpsinformation.org/…/forerunner/ je ke stažení veškerý software proForraner, i starší verze softu atd. Zajímá mě k čemu je tento upgrade http://gpsinformation.org/…nner_370.exe ? Po rozbalení exe souboru do zvoleného adresáře je v souboru update.txt je uvedeno: GARMIN Forerunner Software Upgrade. Nezkoušel jsem spustit updater.exe s připojeným Forerunnerem.

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 09.07.2007 12:03:50

Tak jsem asi našel další podivnost, a to při častějším používání sondy na kolo. Je to evidentně nedestruktivní a ani na datech se to skoro nepozná, při frekvenčním šlapání kole do táhlého kopce při náhodném stisku tlačítka enter najednou objevila obrazovka se dvěma tlačítky shutdown a close, dole pod tím spousta řádek s chybami. Naštěstí se toto již po stisku mode neobjevilo, ale sežralo mi to asi 5km logu. Jinak dobrá věc, botosonda funguje i na spinneru, ale od frekvence šlapání nad 70 a musí být pohyb nohy po celém obvodu kola pravidelný (kulaté šlapání), dá se podle ní i řídit trénink. Na točení sondy mezi několika botama je konečně vychytávka – kapsička na botu na klíče od nike, co se zasunuje pod tkaničky, takže už botosonda nemusí být zašněrovaná a omezená na jednu botu.

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 13.07.2007 10:30:23

od 6.6. je na garminu nová verze unit softwaru 2.70 [url]http://www­8.garmin.com/sup­port/collecti­on.jsp?produc­t=010–00467–00[/url]. Doufám, že bude ošetřena i velmi protivná chyba, kdy při přepnutí profilu při jedoucích stopkách (třeba z běhu na kolo jako dnes ráno) naskočí do uražené vzdálenosti 4295km. Poprvé jsem si toho všiml na moraviamanovi, kdy jsem přepínal po plavání z other na bike, dnes mi garmin udělal totéž při přepnutí z run na bike. Pěkně na pytel, zítra na grafilitmanovi vyzkouším, zda je to lepší.

avatar

Přerov

Celkem 39667 km
Minulý měsíc 226 km
10 km: 0:40:48 (2019)
půlmaraton: 1:31:12 (2019)
maraton: 3:26:35 (2019)

Juraman muž 13.07.2007 14:45:54

Zderec, chci se zeptat jde do 305 nahrát i čeština? Na netu jsem se díval na cenu a na amazon.com co píšeš už stoji jen 219 dolarů. Platil bych clo i kdyby mi to poslal známý co je v Americe? U nás už je za cca 8300Kč. Jestli se to vůbec vyplatí? Co by jste mi poradili?

Díky

Motto: Sport je nejlepší lékař:))
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 13.07.2007 16:30:36

jo, clo bohužel zaplatíš a bude činit zhruba tisícovku, leda by to známy poslal jako něco jiného, pak ovšem nepůjde zásilku pojistit. I s ohledem na množící se problémy s kvalitou tlačítek bych dneska oželel o 2 tisíce vyšší cenu a koupil strojek u nás. Bude navíc s čestinou. Zda jde dohrát netuším, angličtina mi nevadí;-)

avatar

Přerov

Celkem 39667 km
Minulý měsíc 226 km
10 km: 0:40:48 (2019)
půlmaraton: 1:31:12 (2019)
maraton: 3:26:35 (2019)

Juraman muž 13.07.2007 20:35:52

Zdarec, až dneska mi brácha Aldaman řekl že tě znám:))))))))))) Už je to sice dávno, ale viděli jsme se v Michalově, zrovna jste ráno někde běhali tak jste byli oba vyřízení:)))). Martin že! Ale na fotce jsem tě vůbec nepoznal!:))))) Jak je svět malej:))))))))))

Motto: Sport je nejlepší lékař:))
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 19.07.2007 08:12:10

kdybyste náhodou někdo měli v plánu otestovat, zda je pravda, že garmin vydrží 30 minut ve vodě, vřele nedoporučuju. Vzal jsem si ho na kratinké plavání (cca 5 – 6) a je po něm bližší detaily jsou zde [url]http://jma­selnik.blogspot­.com/2007/07/b-aldatlon-2007.html[/url]. Reklamace v US odmítnuta, reklamace v ČR s odkazem na zakoupení mimo EU rovněž, i kdy v picodasu mi aspoň řekli, že reklmaci z vlhka by s vysokou pravděpodobností uznali. Americký obchod to striktně odmítl a soudit se s nima nebudu, to výjde levněji novej strojek, který už ale raději kupuju v ČR.

avatar

Ostrava

NNN muž 19.07.2007 14:46:36

2 J.M : Zkus to pořádně vysušit + nová baterka. Já jsem takto "resuscitoval " svůj HAC 4+ a podařilo se ( od těch dob ale beru do vody jen stopky ).

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 19.07.2007 21:08:17

ten strojek je lisovaný, demontovat bez zničení bohužel nelze. Ani akumulátor není uživatelsky vyměnitelný. Peču na to. Nový je na cestě, ale díky za snahu.

Nalezené položky: 671 První Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.