Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Špatná synchronizace Garmin vs. jine aplikace

Špatná synchronizace Garmin vs. jine aplikace

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 24,02 km
Minulý měsíc 0 km

Tom Mengelin muž 07.01.2021 09:34:54

Zdravim, pri behani pouzivam hodinky Garmin a jejich garmin connect. Pro celkovy prehled jsem vyuzival Endomondo. S jeho koncem jsem zacal hledat novou app, ktera by ho nahradila . Zkusil jsem Stravu, Runkeeper, Runtastic, pokracovatele Enda MapMyFitness. Ovsem vzdy jsem narazil na podobny problem. Bud mi appka spatne pocitala po synchronizaci data (napr. MapMyFitness mi spatne ukazovala tempo na jednotlivych km usecich), tak hlavne nedoslo k synchronizaci kompletni garmin minulosti. Aktualne na Runkeeperu se mi zobrazuje jen poslednich 19 aktivit, coz je nekdy polovina prosince. Nic starsiho se z Garminu nepodarilo synchronizovat Z podpory mi zatim od zadne app nedosla odpoved. Setkal se s tim nekdo, pripadne domaze mi nekdo poradit? Nevim, kde jsem udelal chybu.

Diky

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.