Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » brusne problemy po behu vonku

brusne problemy po behu vonku

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

JozefM muž 08.08.2020 17:13:09

Mavam zvlastne brusne problemy po behu vonku. Behavam 10km, tempo cca 4:30/km. Bezi sa mi dobre, pocas behu (a chvilu po) je mi fajn, vsetko v poriadku. Ale cca po hodine ma rozboli brucho, dostanem hnacku viac krat ma prezenie na zachod. Obcas mam az pocit na vracanie. Tieto stavy ustupia za cca 2–3 hodiny a nasledne mi je lepsie. Co je zvlastne je ze tieto stavy nemavam ked bezim na beziacom pase. Asi sa zijde spomenut ze som dlhu dobu behaval len na pase, ako doplnok k silovemu treningu vo fitku. Vonku som zacal behavat az nedavno (300m okruch hlineny povrch)

avatar

Sloviensko

rudo muž 09.08.2020 06:03:04

>> JozefM, 08. 08. 2020 17:13:09

posledne mesiace sa intenzivne praskovalo GERMANIUM na dezinfekciu celej Zeme

ak byvas v oblasti kde toho spadlo viac a nadychas sa toho – ak si viris prach na hlinenom 300m okruhu a behas tam furt dokola, tvoje telo moze reagovat „ocistou“

mas taku reakciu ak behas v dlhotrvajucom dazdi, alebo tesne po dlhom dazdi ?

druha moznost je, ze na tom tvojom okruhu niekto neustale strieka proti burine MONSANTO ROUNDUP, nejaky spravca parku lesu alebo farmar ci zahradkar, alebo je to okruh pri poli, kde sa strieka furt a stale

Babis vlastni vela pody aj na Slovensku a tam sa strieka zakazana pasovana toxicka chemikalia z Polska

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

10 km: 0:39:00 (2020)
půlmaraton: 1:30:00 (2019)

check_drummer muž 13.08.2020 13:40:37

Občas jsem měl lhčí bolesti břicha nějakou dobu po doběhu, když jsem běžel vyšší tempo. Běháš stejně rychle jako na pásu? Je možné, že na to můžou mít vliv i větší otřesy na asfaltu než na pásu. Vyloučit se samozřejmě nedají ani prvky Mendělejevovy periodické tabulky.

Motto: Spojení jako "běž nakoupit" ukazují, že běh je stejně přirozený jako chůze.
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.