Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » TEST: Mizuno Wave Elixir 3 - tréninková bota do pohody [článek]

TEST: Mizuno Wave Elixir 3 - tréninková bota do pohody [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 06.06.2008 15:47:13

Škoda, že některého z testujících nenapadlo boty převážit během dlouhých dvou měsíců. Tvrzení:" Bota podle údajů prodejce váží pouhých 290 g.", budí nedůvěru v tento údaj.
Také tvrzení, že boty jsou pro bězce do 95kg, v závěru že životnost nepřesáhne obvyklých 800km, mi k sobě neladí. Mají tak malou životnost, nebo je testovací tým tak urostlý?
V takto obsáhlém článku by se mi líbilo, kdyby bylo krátké hodnocení od každého člena zkušebního týmu zvlášť, třeba i s ohledem na množství odběhaných km v této obuvi, hmotnost a výkonnost.
Takto má článek podobnou informační hodnotu jako jednotlivý příspěvek na fóru + odkaz na výrobce.
I tak se ale těším na další test :-)
 

avatar

Mk muž 07.06.2008 00:09:38

Myslím si, ža by v takovémto testu, pokud bychom měli pojmout test za dostatečně vypovídakící, mělo být více údajů i o běžcích, kteří boty testují a o podmínkách za jakých je testují a vzájemné porovnání výsledků. Hodnocení od různých běžcú na stejné boty, navích za nespecifikovaných podmínek může být zcela odlišné. Řekl bych, že je to spíše popis dílčích poznatků.

avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 07.06.2008 13:11:40

… botam chyby rychlost, odpich …
jestli tyhle vlastnosti spis nechybi osobe, ktera boty testovala. Tyto vlastnosti mi k bote nesedi

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Pečky

Celkem 3518 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:05 (2005)
půlmaraton: 1:17:42 (2004)
maraton: 2:52:50 (2004)

Ttiimm muž 07.06.2008 16:57:19

>> Xixao, 7. 6. 2008 13:11:40

Xixao: tak to ale skutečně je těm botám chybý odpich a jako by tě neženou dopředu, jinak ale příjemná lehká botička na svižné úseky okolo 1km, rozhodně ne na dlouhé štreky v terénu
rk: zvážil jsem a má 292g/UK10/, k životnosti, urostlý nejsem(65kg) ale ten pocit když si je nazuješ tak poznáš že ta bota není určena pro dlouhou výdrž a 800km je standartní výdrž po které většina bot už neplní na 100% svou funkci. Osobně na mne dělala dojem jako vhodná bota na závody pro běžce s mírnou nadváhou.

Motto: Když nemůžeš tak přidej.

administrator 03.04.2010 13:32:30

Téměř dva měsíce měl tým našich běžců a běžkyň na nohou tréninkové běžecké boty Mizuno Wave Elixir 3. Jsou určeny pro výkonnostní běžce s mírným vnitřním došlapem (pronací) a my jsme v nich naběhali stovky kilometrů, i mimo doporučovaný asfalt. Celkový pocit? Velmi lehká a měkká stabilní bota, která nenadchne, ani neurazí.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.