Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » natržený přitahovačstehna

natržený přitahovačstehna

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kacud žena 22.06.2018 08:19:46

Ahoj prosím o vaše rady a zkušenosti. Už asi 5týdnů mě trápí bolest třísla. První mi na RTG ani na sonu nic nenašli(pouze prý zvětšené uzliny)ale včera mi znovu na sonu vyšetřili oblast a zjistili,že mám malé natržení v oblasti úponu na symfýfu. Jde to určitě nějak urychlit ta léčba a prosím o rady. Potřebuji začít trénovat! Děkuji8-O

avatar

Celkem 10672,18 km
Minulý měsíc 12,4 km
10 km: 0:45:02 (2014)
půlmaraton: 1:41:12 (2014)
maraton: 3:56:52 (2012)

RoobertG muž 22.06.2018 17:18:42

>> kacud, 22. 06. 2018 08:19:46

zdravím, měl jsem podobné zranění v březnu pravděpodobně způsobené během po asfaltu v netlumených botách. Nejprve přišli lehké bolesti v třísle, nasledně pak až stažení svalu tak že se znehybněla téměř kyčel (bolestivé). Na rtg vidět nic není ale na sonografii je postupně vidět v oblasti tekutina značící zánět. Pomohla mi fokusovaná rázová vlna do místa bolestivosti opakovaně 4 x po týdnu a následný klid. Hlavní je oblast dále nepřetěžovat z pohybu zařadit max kolo, nebo lehké plavání, ale to az postupně po klidu 2–3 měsíce. Běhání, inline brusle a další sporty s zatížením třísel zatím určitě vynechat. Možná pomůže i mazání protizánětlivými přípravky popř. enzymy k urychlení hojení, konzultovat u lékaře

Motto: spěchej pomalu
avatar

Desert muž 23.06.2018 15:19:45

>> kacud, 22. 06. 2018 08:19:46

jestli neveris v zazraky, ktere se nekdy deji Herminator , tak regenerace v techto pripadech trva podstatne dele, sportovni lekar by ti mohl pomoci, maji podstatne lepsi zkusenosti s rychlou regeneraci,

dusledek mas napsan na papire, red by mozna bylo dobre definovat pricinu, :-P

takze Zinek, Taurin podstatne zlepsuji regeneracni schopnost, podle me je to i tim, ze snizuji potrebu inzulinu, resp. mohou podstatne zlepsit jeho ucinnost na premenu jednoduchych cukru v glykogen, volny cukr v organismu vaze na 1gr. 4gr. vody, v souvislosti treba s nachlazenim nebo virozou je to predispozicee k otokum a tim podstatne nizsi odolnosti tkane, :-)

z jinych prostredku se bere vetsinou Wobenzym, ale ten levneji nahradis pankreolanem, ananasem, papajou -ty maji vliv na traveni a vstebatelnost, dalsi slozkou je rutin ( ascorutin) ten vylepsuje kapilaritu, obecne jsou rutiny slozkou ovoce,

dobra muze byt i cervena repa – ma podobny ucinek jako arginin, tedy prokrveni???

jina regenerace je i ledova koupel prislusne oblasti,

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.