Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » kolové nápoje

kolové nápoje

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Celkem 1066 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:36 (2007)
půlmaraton: 1:36:30 (2008)
maraton: 3:15:35 (2008)

Oh Dae-su muž 08.08.2007 21:47:05

Ja ked som bol v Thajsku tak tam mali energeticke napoje v malych flaskach, Red bull a vsetky tie ostatne zname znacky.Bolo to cca 1.5 alebo 2dcl a stalo to asi o 7,–SK v prepocte. A vsetky boli nebublinkove takze sa to super pilo pred posilkou a ziadne naduvanie,graganie a podobne discipliny sa nekonali :)

avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)

Stanislav Junga muž 09.08.2007 10:02:39

Simka : v tom článku se píše, že největší škodu dělá mega dávka cukru (kukuřičného sirupu), kterou tělo není schopno najednou rozumně vstřebat. Zrovna to se ale hodně hodí na závěr dlouhých běhů, kdy máš problém, že nestačíš doplňovat cukr tak rychle, jak ho pálíš a dostáváš se do deficitu. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že mě to vždycky nahodí a oddálí případnou přicházející krizi až o 20–30 minut, což se k závěru závodu může hodně projevit. A cola před kratším závodem (do 25km) se u mě vždy projeví lepším výkonem – viz můj příspěvek výše. Co se týká řídnutí kostí působením kyseliny fosforečné – v diskusi tam dávají odkaz na studie, kde statisticky u mužů nebyl rozdíl mezi konzumenty coly a colovými abstinenty. (u žen – konzumentek coly to bylo naopak průkazné zhoršení hustoty kostí) Takže nevidím žádný důvod k panice (samozřejmě z čistě sobecky mužského hlediska … ).

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.