Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » bolest holenni kosti tesne pod kolenem

bolest holenni kosti tesne pod kolenem

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

bartx007 muž 16.09.2009 16:34:01

Ahoj,

zacal jsem pred case behat kvuli treninku na triatlon, jsem sportovec, ale protoze jsem mel problemy s bolesti kolen pri skakacich sportech (volejbal, basketbal), tak jsem techto nechal a soustredil se spis na tenis a kolo. Nicmene, kvuli triatlonu jsem zacal behat a ze zacatku jsem nepocitoval vetsich problemu, krome bolesti leta behem netrenovanych svalu. Behal jsem cca 7 km obden abych neprestrelil zacatek. Kdyz jsem zacal zvladat delsi useky planovane tempo – cca 5:30 na km, tak jsem zkusil v tomto tempu zabehnout 10km. To se mi sice podarilo, ale v prubehu jsem pocitoval otupelost (necitlivost) v koleni v prave noze, neprikladal jsem tomu v prubehu treninku velkou vahu. Nicmene druhy den, me opravdu velmi bolestive zacala bolet holenni kost a to v miste tesne pod kolenem v predni a vnitrni casti, nicmene pouze na jedne noze a to na te ve ktere jsem citil trochu problemy. Misto je velke asi 3cm2 a je i po 4 dnech velmi citlive. Do toho velmi vyrzne citim vnitrni cast kolena a to i v klidu. Po 3 dnech se dostavil i maly otok v miste pod ceskou (smerem dolu ke spicce nohy), mezi ceskou a holenni kosti. Hybnost, ale neni nijak dotcena, pouze v nekterych momentech, kdyz se snazim zvednout koleno smerem nahoru (ve stoje nebo v sedu), se bolave misto na holeni dost bolestive ozve. Nejsem v tomto vubec zbehlt a nejsem si jist, jestli jde o svalove, slahove nebo kostni zraneni, nebo jestli nejde jen o pretrenovani netrenovanych svalu. Muj prvni triatlon se blizi (2 tydny) a ja bych na jednu stranu nerad chybel a na druhou nechtel veci jenom zhorsit. Byl bych rad za kazdou pomoc ci radu co se tyce prevence a lecby.

Predem diky.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.