Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest v koleni

Bolest v koleni

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 749 km
Minulý měsíc 0 km

PawelN muž 01.09.2009 09:02:31

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Mám bolest v koleni, když tomu dám čas bez aktivity a namažu si to něčím tak poleví, ale nikdy to úplně nepřejde. Máti říká, že na bolesti kolen jsem si stěžoval už od 13 a když jsem závodně tancoval, tak jsem jednou navštívil ortopeda. Po přidělení nějakého „neoprenu“ bolest přešla a pak jsem už přestal tancovat, takže jsem to přestal používat. Teď ale jezdím na inlinech (snažím se na závody), na kole a na běžkách. Abych zvýšil výkonnost, tak jsem asi před 3 měsíci začal běhat, ale nevím jestli jsem udělal zrovna dobře. Někdy mě bolí vyloženě jen šlacha na přední straně kolena, ale to většinou přejde. Co je horší, tak někdy cítím silnou bolest zevnitř a zespoda kolena (někdy i shora), jak kdybych tam měl zapíchnutý hřebík, je to fakt na vyskočení z kůže. Někdy obdobnou ale ne tak silnou bolest cítím i druhém koleni, ale tam to asi nebude tak žhavé. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví čím to může být a jestli s tím má někdo zkušenost. Rád bych totiž sportoval dál, tak je lepší to nedráždit a nechat si poradit. Díky za radu Pavel

Motto: ... hlavně nezakopnout ... bác ... co jsem to jen chtěl?
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.