Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Akupunktura

Akupunktura

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

llukas muž 17.07.2009 21:16:20

Máte někdo z vás skušenosti s akupunkturou? Rad bych navštívil nějakeho specializovaného lékaře. Nevím jestli se nejedná o únavový syndrom nebo jestli mám jne únavu svalů. Napište někdo prosím.díky

avatar

Hořovice

Celkem 530 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:51:00 (2009)

Fallenone muž 17.07.2009 21:46:30

Přímo takhle ne, ale známá chodí na akupunkturu kvůli bolestem kolenou a nemůže si to vynachválit.

Motto: ... stagnovat, to je někdy spousta tvrdé práce.
avatar

llukas muž 17.07.2009 22:42:27

Já vůbec nevím jak to vypadá. Všechny testy krve a vyšetření svaloviny jsou negativní. Řadu měsíců netrenuju a už nevím kam bych měl jít, aby mě ty bolesti přešly, ale díky za odpověď.

avatar

llukas muž 18.07.2009 19:06:02

Napište mi prosím jěště někdo jestli s tím máte zkušenost nebo o tom nevíte nějaké informace.

avatar

Dobříš

Celkem 1367 km
Minulý měsíc 0 km

martinha muž 20.07.2009 07:52:12

Ahoj, já s tím mám výborné zkušenosti. Už jsem o tom psal v jiném vláknu. Pomohlo mi to s úrazem kolena. Nevím jaký je rozdíl mezi těmi co bodají jehličky, mě to ale rozhodně pomohlo. Je to alternativní čínská medicína stará stovky a možná tišíce let a myslím, že se tomu dá věřit. Na české léčitelství koukám skrz prsty, ale tomuhle fakt věřím. Martin

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.