Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » běháte s Harmasanem?

běháte s Harmasanem?

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Liberec, AH

trava 15.05.2006 09:25:31

ahoj kluci a holky, po včerejším běhání, kdy se namakaná část tragédů chystala na startu PIMu, jsem si dal své oblíbené kolečko „do kopce a potom ještě taky do kopce“. A ejhle po 10K jsem začla potřebovat … Říkám si to to vydržíš až domu. Po dalších 2K už na mě šli mdloby a začal jsem za krajnicí hledat kam se vrtnu. „Naštěstí“ je tento úsek zarostlý křídlatkou a tak jsem použil místo lopuchu list tohohle megaplevele. Domů jsem už doběh jako srna :) s novým osobákem.

Je mezi Vámi někdo kdo má podobný problémy? Po běhu cítím jak jsem setřás' všechny střeva v těle. Myslel jsem si, že to postupně s trénovaností zmizí, ale jak je vidět nejsem jedinej … viz. PIM.

Jaký je závěr ? → Teď si beru na každý běhání ledvinku s flaškou 0.3l, kousek Powerbaru a mobil. Ode dneška si přibaluju ještě Harmíka :).

zdravím a blahopřeji všechny tragédy co dali PIM a nám ostatním pohodu při běhu /kdo by rád z tragédů letos uběh' svojich 42K? založte téma „mých vysněných 42K“ a schválně jetli je nás víc/

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 15.05.2006 09:41:32

Ty jsi ale šprýmař. :-)

S tím toaleťákem už mě to taky párkrát při běhu napadlo, ale nebylo to nějak akutní, tak jsem na to pak zase zapomněl. Jak říkal už Samuel Colt: "Je lepší ho mít a nepotřebovat než nemít a potřebovat.

Na 42 to zatím nevidím. Teď mám v merku nějaký půlmaratón kolem září a pak se uvidí. Ale téma „mých vysněných 21 km“ zakládat nebudu, to by se pak muselo předělávat tričko z „Traged team“ na „MegaTraged team“. :-))

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 15.05.2006 09:46:14

Ja beham s papirovymi kapesnicky-vsestranna moznost pouziti:-).

Jinak termin mych prvnich 42 km se bude odvijet od mych osobnich limitu-rekla jsem si, ze se prihlasim, az budu mit nabehano vic jak 1000 km, zvladnu vybeh pres 30 km a dam pulmarathon pod 1:50. Tak uvidime, kdy to bude.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 15.05.2006 09:46:44

Já bez toaleťáku nedám ani ránu. Jestliže to vezmu průměrem, tak z deseti tréninků musím na zhruba 8 z nich odskočit. Chuťovka je to teď, když je les plný komárů. To trhám rekordy v rychlosti :-) Jinak mám tyto problémy občas i při maratonech. Zvláštní, že existují tratě např. PIM, kde jsem za 9 účastí potřebu neměl a naopak někde jdu pokaždé.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51596,4 km
Minulý měsíc 132 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 15.05.2006 10:33:28

[quote=dees]Jinak termin mych prvnich 42 km se bude odvijet od mych osobnich limitu-rekla jsem si, ze se prihlasim, az budu mit nabehano vic jak 1000 km, zvladnu vybeh pres 30 km a dam pulmarathon pod 1:50. Tak uvidime, kdy to bude.[/quote] Košice…

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 15.05.2006 10:47:32

[quote=dees]Jinak termin mych prvnich 42 km se bude odvijet od mych osobnich limitu-rekla jsem si, ze se prihlasim, az budu mit nabehano vic jak 1000 km, zvladnu vybeh pres 30 km a dam pulmarathon pod 1:50. Tak uvidime, kdy to bude.[/quote] [quote=Rosta]Ko­šice…[/quote] Dik za duveru:-). Ten vybeh pres 30 km bude asi nejmensi problem…

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Hradec Králové

půlmaraton: 2:05:14 (2010)

Macek žena 15.05.2006 14:36:30

[quote=sam]Já bez toaleťáku nedám ani ránu. Jestliže to vezmu průměrem, tak z deseti tréninků musím na zhruba 8 z nich odskočit. Chuťovka je to teď, když je les plný komárů. To trhám rekordy v rychlosti :-)[/quote] Také ho s sebou nosím pravidelně od té doby, co jsem domů málem nedoběhla:) Jinak v lese by mi tolik nevadili komáři, jako mládež krátící si svůj volný čas procházkami a jinými skopičinkami. Bohužel mám taky na své trase 2 hospůdky, jenž jsou tedˇ hojně obleženy venku sedícími bumbajícími „fanoušky“. Zrovna včera na mě volali „běž ,Forreste, běž“. Pak už nepřemýšlím, kde by bylo nejvhodnější místečko na „úlevu“ ,ale spíš aby je náhodou nenapadlo běžet se mnou.

Motto: Sapere aude!
Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.