Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest nártu.

Bolest nártu.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Dobříš

Celkem 1367 km
Minulý měsíc 0 km

martinha muž 08.04.2009 08:10:04

Zdravím běžce, poslední dobou mě bolí nárt na pravé noze. Přesně v místě kde si dělám na botě kličku. Bolet to začne vždy po asi 10 km a bolí to hlavně při seběhu z kopce. Nejdřív jsem si myslel, že jsem si moc utáhl tkaničku, a nejdřív mi to dělalo jen u jednoho typu bot a logicky jsem to na ně sváděl. V poslední době to bolí pravidelně a tkaničky mám už fakt hodně volné. Ještě jsem nezkoušel běžet bos, ale těch svých 15 km bos fakt nezkusím. Nepřikládám k tomu nějakou vážnost, dokážu s tím žít a proti bolestem v koleni je to skoro nic. Spíš mě zajímá jestli jste se s tím někdo nesetkali. Martin

avatar

Brno

Celkem 34782 km
Minulý měsíc 178 km
10 km: 0:39:02 (2015)
půlmaraton: 1:23:18 (2011)
maraton: 2:58:43 (2012)

Pavlis muž 08.04.2009 08:30:35

Jo, tak tohle znám. Jednoznačně to přisuzuji hodně utaženým tkaničkám. Jakmile to jednou začne bolet, tak to pak chvíli trvá než to přejde, i když si tkaničky neutahuješ. Odhaduju, že ještě 2–3 týdny to bude bolet.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.