Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolesti při běhání

Bolesti při běhání

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jene muž 29.12.2008 06:33:19

Zdravím honza 26 let.Rok běhám rekreačně ob den.Přes měsíc mě trápí bolest levé nohy.když chodím nebo jezdím na kole noha mě nebolí ,ale při běhu ano.Noha mě začne bolet asi po kilometru běhu.Bolí mě levá noha a to její spodní část.Začne mě tvrdnout a to v přední části holeň (píšťala)a následně zadní část lítko mě začne tvrdnout,ještě se k tomu hned na to přidá bolest v ohybu nárt prostě spodní část nohy a tak musím přestat běhat a noha se sklidní.Protahuju nohy před i po cvičení až teś mě začla bolet noha.Dřive mě nic nebolelo.děkuji za odpověď.Honza

avatar

remo muž 29.12.2008 13:31:08

Ve tvém věku je to sice málo pravděpodobné, ale může se jednat o nedostatečnost krevního zásobení končetiny, tzv. klaudikační potíže. Zkus si nechat udělat cévní vyšetření dolních končetin. Přeji mnoho bezbolestných kilometrů v příštím roce :-) www.revmacentrum.cz www.razovavlna.eu

avatar

děda muž 01.01.2009 20:10:16

Ahoj, přečti si zdejší dikuzi s názvem „bolest v okolí holeně“. Já jsem měl stejné problémy, když mně po asi 2–3 km začal sval podélný s holenní kostí tvrdnout, jako by se napumpovával až byl jak beton a nedalo se běžet. Krátce po zastavení povolil. Nepomohla ani dvouletá přestávka s běháním. Přestalo to naštěstí z ničeho nic samo. Myslím ale, že na zmíněné sousední diskuzi na to přišli.

Motto: Nesuď.
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.