Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Lýtka

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

havel muž 30.10.2008 18:45:53

Ahoj,mám taky problémy s lýtkama,ztuh­nou..jsou natažené,dřív v noci se my natáhly a pak je to docela „sranda“ tu bolest prekonavatmpro­tahovat.Mám tento problém od léta 2008,chodil jsem na protahovací cvičení,protože vždy po treningu mě následující den,tahaly svaly,měl jsem je natažené,což nedokažu pochopit,protože protahování mi cizí neni,a ani celemu našemu týmu,ale ono to nepomáhalo,ale ted jsem musel přes měsíc vynechat kvůli zranění ruky,tak problémy trochu ustaly,ale pořád jsem ty lýtka cítil.Začal jsem brát minerály a hlavně Mg.Teď začínám znovu běhat a lýtka bolí,co je zajímavé,že mě nebolely do té doby co jsem přišel z jedné akce dom ( 0,5 l piva a dva panáky ) jsem měl,jeslti to může být tim nevim,ale nekdo tady psal,že ma podobny problem,kdyz pije.Za poslední 4 měsíce jsem neotrénoval ani jeden celý týden naplno,vždy max 3 dny za sebou,z toho treningy jsou v pondělí,úte­rý,středa,pátek­.Štve mě to,protože se dál nemohu rozvíjet.Děkuji za odpověď.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.