Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » problém na leve strane leveho kolena

problém na leve strane leveho kolena

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

michaelchameleon muž 29.10.2008 20:45:09

dobrý den,zdravím všechny a prosím o pomoc.Už je to delší dobu co mám tyto problémy,na levé straně levého kolene mám takový malý útvar na té kulaté kosti lýtka co se upíná na koleno a sval vedoucí dozadu je jakoby uvolněný,bere mi to energii,noha nejde pořádně posilovat ani stát na ní,pokud se vyloženě nepřecpávám a zatěžuju tu nohu,vysílá mi to do břicha pocity na zvracení což je dost nepříjemný fakt a od doby kdy nepiju alkohol a snažím se zvládat normální denní aktivity,práci,ne­ustále se mi to ozývá a mívám už i problémy při spaní pokud tu nohu mám skrčenou,když sedím s nohou přes nohu atd…musím se přiznat že jsem zkoušel i drogy abych to dostal z hlavy ale problém hubnutí a nedostatku energie mě nedává moc šancí ani to potěšení co by asi mělo být o což ovšem stejně netoužím,jen moct chodit,stát a nemuset myslet na svoji nohu,cukání,mra­venčení,píchá­ní,jak kdy…ten sval je budto utrzeny coz nevim jestli je po tolika letech mozne a nebo tam mam neco kvuli cemu se cast svalu spatne prokrvuje a jde to az do trisel a do bricha,myslite ze je to mozne nebo jsem blazen? :) :( no snažím se to nebrat váže ale neustále se mi to ozývá…děkuji za radu..P.S. k lékaři jdu,ortoped nic nenašel,tak jdu na neurologii a fisioterapii ale až za ctrnáct dní,nevím proč se ty problémy ted stunuji a vsadim se ze az pujdu k lekari budou delat jakoze nic ale snad se to nejak vyresi..jeste jednou dekuju za kazdy nazor

avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 30.10.2008 06:37:51

S tímhle by Ti měl pomoci pouze odborný lékař. Jdi za tím tvrději, trvej na tom že to chceš vyřešit. Nenech se odbýt. Myslím že magnetická rezonance by měla problém najít. Neboj se jít k jinému lékaři.

avatar

remo muž 02.11.2008 16:44:10

Ahoj, podle tvých potíží může jít nejspíše o poruchu zevního menisku, tzv. gaglion – ten se někdy schová do kolena a opravdu nelze při jednom vyšetření mnohdy nic najít. Jestli opravdu něco na koleni hmatáš, co není na straně druhé – zkus se sám vyšetřit, jestli je stranový rozdíl – potom to asi najde i tvůj ortopéd. Někdy z jednoho vyšetření není možno udělat diagnózu. Navštiv tvého lékaře opakovaně. Je lépe opakované vyšetření u jednoho odborného lékaře, než hledat dalšího a dalšího..který tě bude vidět stále poprvé. Myslím že i vyšetření ultrazvukem – SONO – by mělo určit problém. Na vyšetření MRI jsou všude poněkud dlouhé objednací doby. www.revmacentrum.cz

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.