Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Nike + SportBand a jak s tím?

Nike + SportBand a jak s tím?

Nalezené položky: 17 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

půlmaraton: 1:24:42 (2012)

PeRo muž 01.09.2008 19:53:18

Zdravím všechny, měl bych několik otázek ohledně tohoto pomocníka na měření uběhnuté vzdálenosti. Tento víkend jsem dostal k narozeninám SportBand a nevím si s nim moc rady. Nebyl k němu žádý návod a nic podobného a tak tápu. Zaregistroval jsem se na netu, ale nevím třeba hned od začátku jak KALIBROVAT, jak u toho postupovat. A také jedna zásadní otázka: Musí být k tomu originál boty? A nebo stačí mít chip jen někde na noze. Všiml jsem si, že je tam něco jako tlačítko, tak mě napadlo, jestli se to při každém kroku nezmáčkne a pak se to nějak přenese do hodinek. Neporadíte mi někdo PROSÍM!!!

avatar

Kralupy n. Vltavou

Celkem 2898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:25 (2011)
půlmaraton: 1:28:56 (2011)
maraton: 3:26:01 (2010)

Simir muž 02.09.2008 11:22:47

to PeRo:

(reaguju i na dotazy z mailu)

Primárně to vložíš do boty NIKE označené „+“. Pod vložkou je kanálek. Pokud nemáš nike boty, budeš potřebovat to nějak uchytit. Nějaké tipy k uchycení psal Forest v tom vlákně http://forum.behej.com/…s-garmin-305

To tlačítko na čipu je zřejmě vypínač. Ale já ti moc neporadím, zkušenosti s tím nemám. Jestli jsi z Prahy, tak si můžeš zajít do Stromovky. Nike tam dělá v úterý a prezentaci svojí běžecké kolekce http://www.behy.cz/nike.php#… Tam by ti mohli poradit a výběr nike-bot tam taky uvidíš.

Motto: [i]Kdo chce moc, nemá nic, ty š***** hlavo.[/i] M.M. - trenér
avatar

půlmaraton: 1:59:18 (2010)
maraton: 4:12:00 (2008)

Dita žena 16.09.2008 09:54:42

Prosím o radu. Nevím, zda jsem něco nezvrzala, každopádně se mi nedaří sporband rozchodit. Stáhla jsem program na počítač, zkusila jsem i druhé tlačítko na nike stránkách v downloads (mac) – ale to mi nabídlo pouze uložení souboru, který je v neznámém formátu. Sportband jsem nabila, zaběhla si, strčila do kompu, v liště se mi objevila ikonka Nike+, ale hlásí to „No connection was found or no server connection was possible“. Přes ikonku se dostanu akorát na Nike+ stránky. Když několikrát (asi 10×) kliknám na Try again…, objeví se mi hláška „2 runs qued for upload“ a tím to hasne. Tak nevim. Už jsem zkusila program odinstalovat a znovu nainstalovat, a pořád to samý:-(. Neměl jste někdo stejný problém, a příp. jak jste si s ním poradil? Díky moc.

avatar

půlmaraton: 1:24:42 (2012)

PeRo muž 16.09.2008 10:57:44

zdravim, nějaké problémy tohoto tipu jsem neměl. Na stránkách je i instruktážní video jak postupovat. Já měl problém s párováním hodinek a čipu a trochu s kalibrací, ale vše už je OK a supr. po instalaci a registraci se hned vše přihlásí a běh hned přesune automaticky z hodinek na net účet. možná jestli jsi stáhla správný soubor pro XP…(podle toho co máš). Chce to celé asi trochu trpělivosti, pokud bude ještě nějaký problém, tak mi napiš přímo na waterpolo@email.cz

avatar

Celkem 505 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:59:20 (2005)

masinka muž 15.11.2008 19:26:54

Ahoj všem právě jsem obdržel Nike+ Sportband, mam za sebou první běh (předtím jsem používal iPod Nano s čipem) a musím říct, že jsem spokojen. Vše funguje, měří správně a přechod na nový chip na Nike.com byl pohodový. paráda :)

avatar

lefty muž 13.12.2008 14:47:51

Nevíte, kde se dá v Praze sportband ještě koupit? Zatím jsem neměl štěstí.

avatar

půlmaraton: 1:59:18 (2010)
maraton: 4:12:00 (2008)

Dita žena 14.12.2008 22:51:09

Já ho kupovala v létě v značkové Nike prodejně v nákupním centru na Chodově. Taky jsem ho nemohla sehnat – ani na Václaváku, ani jinde v centru, ale na Chodově jich ještě měli dost. Ale jak to vypadá teď, netuším. Je možný tam zavolat.

avatar

Levice

Celkem 2109 km
Minulý měsíc 0 km

LogiQ muž 05.01.2009 13:49:11

Kupil som manzelke Nike SportBand, ja sam ho uz pol roka pouzivam. Neviem ci som narazil na chybny kus, ale po spusteni merania behu 3sek sa vo faze „WALK“ SportBand vypne. Az opatovne zastrcenie do USB portu mi ho nastartuje. Dakujem

avatar

ŠUMAVA

Celkem 21467 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:40 (2012)
půlmaraton: 1:19:55 (2013)
maraton: 2:53:31 (2017)

michaelv muž 21.01.2009 20:45:07

Nyní vlastním druhý kus, první kus přišel již rozbitý poštou. NEŠLO synchronizovat s čipem. Naskočil jen rozbitý text na displaji a Sportband se vypnul (po stisku 3sek. tlačítka ==>WALK). Bezproblému mi byl vyměněn za nový. Stačilo poslat na adresu NIKE do Prahy na reklamaci (přiložit doklad o koupi). Do týdne přišel NOVÝ SPORTBAND. DODNES STÁLE FUNKČNÍ.

avatar

Celkem 538 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:02 (2009)
maraton: 4:07:52 (2009)

Fiona žena 06.02.2009 10:03:52

Hledam, googluju, a zda se jakoby tenhle Sportband uplne zmizel ze sveta. Pritom se zacal vyrabet teprve loni, ne? Museli ho prece nekde jeste mit? Nebo Nike zastavila vyrobu?

avatar

Třinec

Celkem 2867,3 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:58:23 (2008)
maraton: 4:31:54 (2008)

pavlinap žena 06.02.2009 10:43:01

Měla jsem podobnou zkušenost, v Ostravě Sportbandy byly, ale brzy se prodaly a od té doby ticho po pěšině. Na internetu nic – nike.com z Ameriky neprodává do zahraničí, a tak jsem si stejně pořídila ipod.. Čip (i s připojením na ipod) jsem po vánocích sehnala dokonce za 270Kč!!! Prostě doprodej… Jak budu řešit nový čip a zda ho vůbec ještě někdy někde seženu. nevím… Možná si budu dopisovat s nike.....

Motto: Never Say Never
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 06.02.2009 13:50:08

Co vím, tak nastal souběh několika věcí:

  • Nike podcenil poptávku a neměl tolik vyrobeno a na skladě (dodatečné objednávky se v naší branži dělají velmi špatně)
  • poměrně časté reklamace vadného displeje (zvláště po kontaktu s vodou) mohly vést k tomu, že značka nechtěla riskovat dobré jméno a výrobky přestala dodávat zcela
  • chystá se nový model

Je to škoda, protože celá ta věcička je přes všechny neduhy hodně návyková. Všechny nás může hřát to, že po dlouhé době se objevila hračka pro běžce, která způsobila poprask a zaskočila tím samotného výrobce :)

avatar

adavilla žena 14.02.2009 07:21:09

Ahoj, jsem ted na nekolik mesicu v USA a NIKE+ SPORTBAND jsem si tu poridila a velmi si oblibila. Po 2 mesicnim pouzivani se mi rozbil display. Samozdrejmne jsem chtela NIKE+ SPORTBAND vymenit (neb navykovy opravdu je:-), ale bylo mi receno, ze vymena neni mozna, neb byl NIKE+ SPORTBAND stazen z trhu (v obchode, kde jsem ho zakoupila mi prozradili, ze „porucha“ disleje je bezna a proto NIKE+ SPORTBAND stahla firma z trhu. V lete pry bude novy „lepsi“. Nu, ale reknu vam, ze po zkusenosti stim „starym“ a s temi „prutahy“ co Nike predvedl s vracenim vyrobku (nevrati mi penize, a jestli tak sek na nakup jineho zbozi od nich) jsem NIKE+ SPORTBANDu rekla „Adios“ a poridila si sice vyrazne drazsi, ale tez vyrazne lepsi (doufam) hodinky s GPS od firmy GARMIN. Jde o novy Fornunner 405, kde clovek nemusi mic nic v bote ani na tele (pokud nemate meric tepove frekvence…atd…jsou to takove trosicku vetsi hodinky) a nejste odkazani na botu Nike a lze je pouzit na vice sportu nez jen beh (krom plavani). Tu je link: https://buy.garmin.com/shop/shop.do?… Jsem nadmiru spokojena a myslim, ze investice se vyplatila (tedy zatim:-) mam s touto vecickou za sebou jeden krasny horsky pulmaraton a muzu rict, ze jak v treninku tak pri zavode…spokojenost nejvetsi… Sportu ZDAR P.S. a do kontaktu s H20 NIKE+ SPORTBAND prisel pouze ve forme potu (a to jiste uznate, ze je „normalni“, spise tedy nevyhnutelne) A.

avatar

troja_cz muž 15.03.2009 23:37:27

Dobrý den.

pročetl jsem zdejší forum a nekolik internetových stránek, od fór až po oficialni stranky. Všechno je mi poměrně jasné a uvažuji o koupi. Jediné čím si ješte nejsem úplně jistý je výměna čipu. Co jsem vysledoval i na zahraničních stránkách, názory se liší. Zajímá mě, jestli s výměnou čipu pri používání SportBandu přijdu o data na nikeplus.com , případně jak mohu přejít na nový čip po skončení jeho životnosti. diky moc

avatar

Venca11 muž 31.03.2009 21:22:55

Chtěl bych si koupt Nike+ sportband ale v zadnem obchode jsem ho nevidel nevíte kdy by sem ho sehnal??

avatar

jvees69 muž 03.04.2009 12:17:21

co jsem četl, tak má v létě být nový sportband (lepší, neporuchový), takže být tebou, ještě počkám..

avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 03.04.2009 13:03:14

Sportband teď zřejmě opravdu nikde neseženeš. Jak psala adavilla, byl stažen z trhu. Nový Sportband, který by snad měl měřit i TF by se mohl objevit někdy v létě nebo na podzim. Víc ti asi neporadím. Pokud chceš v současnosti používat čip Nike+ pořiď si iPod Nano.

Pro Troja_cz: Pokud jde o samotný čip, ten by měl vydržet cca 1000 hodin. Tedy například necelé 3 roky, pokud každý den poběžíš hodinu. Pokud vím, staré Sportbandy byly spárované s čipem. Pokud jsi použil čip od jiného Sportbandu, nekomunikovalo to společně. Jak to bude řešené u nového, netuším. No a na nový čip přejdeš tak, že si ho koupíš. :)

Nalezené položky: 17 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.