Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » skřípnutý sedací nerv-(ischias)

skřípnutý sedací nerv-(ischias)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

shon@ muž 05.08.2008 09:18:32

Čau už asi měsíc a půl mě trápí skřípnutý sedací nerv.Je to bolest spodní části zad,která vystřeluje vnější stranou nohy až k nártu.Nejvíc to bolí v okolí kyčle a vnějšího kotníku.Běh jsem vysadil a doktorka mě předepsala injekce Dolminy.které jsem už dobral.Dnes jsem si byl podruhé zaběhat(45 mi­nut=10km)a posledních cca 10 minut jsem to začínal trochu cítit. Mám strach aby se mi to nevrátilo další měsíce bez běhu by byly utrpením.Nemáte s tím někdo zkušenosti?? Díky za rady a názory.

avatar

Nymburk

10 km: 0:35:34 (2013)
půlmaraton: 1:17:42 (2013)
maraton: 2:52:11 (2012)

vichi muž 06.08.2008 17:16:58

Ahoj, já se se stejným problémem potýkám už 2 měsíce a kvůli této bolesti jsem nedokončil ani plzeňský maraton. Chodil jsem na rehabilitace ( elektroléčba, ultrazvuk, masáže a různé cviky) a teď začínám zase trochu běhat, neboť se musím stihnout připravit na berlínský maraton. Ze začátku to celkem jde, ale pak to začnu trochu cítit a asi podvědomě změním styl běhu a to už začnu cítit jak mi postupně tuhne celá levá noha. Snažím se před během pořádně protáhnout, ale asi to úplně nepomůže. Tak musím doufat, že to brzy přestane a tréninky začnou zase naplno.

Motto: "Jestli už nedokážeš běžet, tak jdi.A jestli nedokážeš jít, tak se plaz.Hlavně pokračuj pořád vpřed a nevzdávej to."
avatar

shon@ muž 06.08.2008 18:03:50

Tak to jsme na tom podobně…taky mě to prvních pár minut nebolí,ale potom začne bolest kyčle nebo hýžďového svalu(přesně nepoznám jestli bolí sval nebo kyčel,ale řekl bych že sval)a cítím i okolí kotníku.Takže teď řeším jestli vůbec neběhat a jenom např. plavat,nebo jestli to zkusit rozběhat přes bolest.Samotná bolest by možná nebylo to nejhorší,ale mám strach abych si to ještě víc nezhoršil. Při plavání to nebolí téměř vůbec,při chůzi trochu ano a běh se mi zdá nejhorší.:(

avatar

Nymburk

10 km: 0:35:34 (2013)
půlmaraton: 1:17:42 (2013)
maraton: 2:52:11 (2012)

vichi muž 07.08.2008 21:40:12

Ještě při jedné činosti to nebolí, ale to tu rozebírat nebudu :D

Motto: "Jestli už nedokážeš běžet, tak jdi.A jestli nedokážeš jít, tak se plaz.Hlavně pokračuj pořád vpřed a nevzdávej to."
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.