Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Ztuhlé kotníky po ránu

Ztuhlé kotníky po ránu

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Bohumín

Celkem 2066 km
Minulý měsíc 0 km

pajo muž 20.07.2008 13:17:13

Každé ráno, když vstanu tak mi tak dobrých 20s trvá než „rozhýbám“ kotníky. Zkrátka slezu s postele a mám je totálně ztuhlé. Chvíli to jemně bolí a pak šup rozchodím to a je to celý den v poho. Máte to taky někdo?? Není to to předzvěst něčeho špatného?? Díky.

avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 20.07.2008 14:02:29

Ja to mám tiež čoraz častejšie,ale s celým telom,musím sa proste rozhýbať pri šporáku,vypiť tú kávu,nachystať mojim raňajky,wc až tak bežať,lebo koľkokrát som to ryskla rovno z postele,že aby nebola strata času s kávou,banánoma tak,ale bola to dosť bieda.To je preto,lebo flákam ten strečing,alebo nejakú bežeckú abecedu,ale tak spájam tú rozcvičku s prípravou raňajok a tak,viem,že je to zle,ale niektoré ženy v dom.ani vôbec nešportujú,lebo práca ich úplne pohltí,teda starostlivosť o druhých!Ja zas zoslabnem asi pol hod po behaní,až sa na seba hnevám,kde robím chybu,niekedy som v práci priam ospalá.Ale možno si si tie partie v posl.čase dosť ponamáhaj,tak sú oslabené,aj ja to mávam.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 20.07.2008 14:12:15

Nemáš boty za zenitem?

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Kopřivnice

Celkem 1765 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:45 (2009)
půlmaraton: 1:43:50 (2009)

Darebak muž 20.07.2008 14:49:02

Nestava se mi, ze bych mel ty kotniku uplne stuhle, spis tak normalne. Taky mi rano trva tak minutu po probuzeni, resp. od doby kdy vstanu, nez se telo trosku prokrvi a rozhybe. Ale nevidel bych v tom nic extra, to je asi normalni..

Motto: Videli jste ho jasne? Prohledli jste si jeho tvar? Zahledli jste ho v pruvodu? Nerekl bych. Mohl jsem byt kymkoli..
avatar

Bohumín

Celkem 2066 km
Minulý měsíc 0 km

pajo muž 20.07.2008 20:06:55

4 Forest: Boty (Salomony) mám ještě OK. Mám na nich cca 800km a běhám po měkkém. 4 Darebák: Tak to máme asi stejné. Než dojdu k WC, tak je zkrátka citím. Pak už je to v poho. Eviku: Tělo je zatím v poho. Dokonce mě od té doby co běhám pravidelně (1 rok) nebolely záda. All: Díky.

avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 20.07.2008 22:01:38

Nepíšeš kolik je ti let – mě po 30ti už nějaká ta ztuhlost nepřekvapuje :)

avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 21.07.2008 20:27:07

Ja mám 29,doteraz mi to pôsobilo OK,endorfíny,taká pravá zničenosť,ale aspoň som vedela z čoho.To sa mi na tom tak páčilo,až som sa nevedela rozlúčiť s ôsmimi KM na deň a radšej som pridala.Avšak v posl.dobe mi začína moje telíčko štrajkovať,takže preto sa bojím,čo ďalej.Zo začiatku boli obdobia najmä v zime s kíbami asi som ich zachladla v –15 st.mrazoch,alebo s kolenami,ale po čase to prešlo,adaptovala som sa.Teraz je to skôr také únavové,preto pomýšľam nad tou pauzou a bojím sa ,ako to prežijem,ale tiež nechcem,aby ma jed.sňa vynášali z lesa.Ale to,že si si určil na začiatok dosť veľa,je pravda.to si mal postupne,lebo budeš mať následky a zhnusíš si celé behanie aj tá bolesť je následok únavy organizmu,ale to všetci vieme,pá.

avatar

Bohumín

Celkem 2066 km
Minulý měsíc 0 km

pajo muž 22.07.2008 19:38:24

Komik1000: 34 let Eviku: Celý trenink jsem začínal velmi postupně a určitě jsem si na začátek nedal moc. Běhal jsem vždycky, ale ne až tak pravidelně jako teď. Možná že to taky bude tím, že se snažím běhat aspoň trochu technicky a správně a třeba na to kotníky nebyly zvyklé.

Když to večer v posteli (vleže) protáhnu, tak je to ráno o něco lepší. A řeknu vám, že protahovat se v leže není nejhorší -))))))))))).

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.