Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Asi naražené koleno?

Asi naražené koleno?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Patas muž 09.07.2008 20:09:58

Zdravím všechny sportovce a odborníky.

Na tréninku florbalu jsem při běhu spadnul na koleno, neběžel jsem rychle. Koleno pobolíválo ale trénink jsem dokončil. Druhý den koleno oteklo tak, že jsem s ním nemohl hýbat a měl ho plné vody. Doktor mi vodu nevytahoval a počkalo se až se voda vstřebá – cca 2 týdny. Pak jsem dostal do zadku injekci pro výživu šlach a kloubu. Koleno se lepšilo, tak jsem po 4 tydnech začal na kole. Teď jsem začal běhat a koleno zase zlobí.

Bolest je jako by ve vnitř kolena. Pokud si dřepnu a přenesu váhu na to koleno tak je to nepříjemná bolest. Je to už 6 týdnu od nárazu a pořád to není dobré.

Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Bolí tak dlouho naražené koleno?

Děkuji za odpovědi a rady

avatar

Dobříš

Celkem 1367 km
Minulý měsíc 0 km

martinha muž 23.07.2008 08:05:08

Já tedy ano. Spadnul jsem koncem května. Z kolena plného vody mi doktor, který také běhá, vodu vytáhnul. Po 14 dnech jsem běžel půlmaraton. Pravdou je, že mě ale koleno od té doby bolí stále. Vždy po cca 10km se ozve a bolí. Už to přitom vypadalo moc dobře, v treninku jsem zaběhl 20 km bez problémů. Pak jsem jel na kole 45 km, byl to závod a nešetřil jsem se. Druhý den jsem běžel 18 km v treninku a od té doby mě koleno bolí. Dnes běhám obden a vždy mu dám jeden den volno. Ale uvažuji, že sezonu asi uplně ukončím do úplného vyléčení. Martin

avatar

Dobříš

Celkem 1367 km
Minulý měsíc 0 km

martinha muž 24.08.2008 21:12:45

Navštívil jsem jednoho špičkového ortopeda. Ten mě vůbec nepotěšil. Koleno jsem si narazil koncem května. Už v červenic jsem běhal. Bolelo to trochu a pak to začalo bolet víc. Dal jsem přestávku. Udělal jsem prý obrovskou chybu, že jsem to nedoléčil. Doporučil mi vynechat celou sezonu a začít běhat až na jaře. Hlavně 100% doléčit, jinak hrozí artróza a to už není legrace. Toho by mě už nikdo nezbavil. Takže při naraženém kolenu, trpělivost. Martin

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.