Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » lehká bolest v kolenou

lehká bolest v kolenou

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

reegis muž 09.07.2008 20:05:47

Zdravím…je mi 22 let…běhávám 3 krát týdně pořád stejný okruh (okolo 18 km) vždy tak v půlce trati mě začnou lehce pobolívat kolena ale běhat se s tím vpohodě dá a jakmile doběhnu domů tak je všechno v pohodě…bojím se aby se to nezhoršilo…nemám začít s nějakou prevencí a začít něco užívat??

btw: běhám jenom na betoně…boty mám perfektní new balance 1222 sedí mi skvěle..

avatar

Pardubice

10 km: 0:35:17
půlmaraton: 1:15:58

alfun muž 09.07.2008 20:15:29

Běháš přes paty? Myslím, že preventivně kloubní výživa není na škodu, třeba gelaktiv, kterej jsem bral a ještě dobírám já a kolena mě pomalu přestávaly bolet a teď už nebolí… nevím jestli je kloubní výživou nebo něčím jiným, každopádně bych to zkusil. Ale je to drahé! na 2,5 měsíce nějakých 700. Když už byla ta zmínka „běhám stejnou trasu“. Taky by neuškodilo trochu střídat délky a asfalt/terén ;-)

avatar

reegis muž 10.07.2008 22:48:18

myslím jsi že běhám správně přes paty…nejlíp se mi běží do mírného kopce..to můžu pěkně kontrolovat došlap…ale když běžím z kopce tak občas došlápnu na celou plochu chodidla a z toho mě pak bolí ty kolena…nevím..budu se muset podívat tady v lékarně po nějakém doplnku…

avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 11.07.2008 07:29:05

Beton je ještě tvrdší než asfalt. Bacha na to. Mě je o deset let víc a už to není lehká bolest jako u tebe. běžet 18km po betoně tak se týden nepostavím :). Začni s tou výživou už ted dokud není pozdě. Peněz nelituj. Ta kloubní výživa se nemusí jíst pořád. 2 měsíce jíst a 2 měsíce vynechat. Takže to vychází na 180kč na měsíc. Když běžíš z kopce tak kolena jsou mnohem víc zatížený a není to došlapem ale těžištěm a pákou. A přidej trochu jizdy na kole – to je pro kolena balzám (když jsou v teple).

avatar

Manětín

Celkem 4583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (1998)
půlmaraton: 1:53:36 (2007)
maraton: 4:24:25 (2007)

Kydy muž 11.07.2008 09:05:24

Já zobu:

  1. Condrosulf 400 (volně prodejný lék).
  2. Jim želatinu.
  3. Pangamin activ (pangamin + chondroitin + glukosamin sulfát) (90,– kč)

Kolena mě bolej míň, než za mlada :-)

Motto: Běhání je krásný... hlavně to pívo potom :-) Vidíš-li někoho běžet, nepřemýšlej o něm, ale o sobě...
avatar

renata69 žena 11.07.2008 09:18:40

Condrosulf 400 mi taky pomohl, když jsem měla akutní problémy s kyčlema (to jsem nemohla popoběhnout ani na autobus, natož jít běhat). Pangamin activ jsem začala brát nedávno na doporučení Šneka v jiném vlákně tady na fóru – a určitě můžu taky doporučit, kolena už skoro nebolí a rodinný rozpočet to nezruinovalo (balení cca 90,– Kč vydrží na 40 dní). Zrovna se chystám do lékárny, aby mi objednali další. Jinak ještě občas mažu koňskou mastí.

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.