Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Zadělávám si na endoprotézu? :)

Zadělávám si na endoprotézu? :)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kaznějov / Plzeň

10 km: 0:43:47 (2008)

Bartondo muž 04.07.2008 10:26:25

Inu jsem nějakých 8 měsíců po plastice předního zkříženého vazu a lehkém tuningu menisku, tož by mě zajímalo jestli tu také někdo běhá s takovou anamnézou, nebo jsem blázen a zadělávám si na výše zmíněné. Fotbal už pro mě asi není a na kolo zase není tolik času :) A ten běh mě baví /jako každého začátečníka/. Nejsem blázen abych si dával nějaké vysoké cíle /maraton na podzim apod :)/, ale pokud se zadaří a příští rok si odběhnu alespoň půlmaratonek tak budu neskonale štastnej..

Motto: Víte chlapci, nukleární reaktor není jako žena. Stačí si přečíst návod a mačkat správná tlačítka. (Homer Simpson)
avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 13401 km
Minulý měsíc 0 km

bezec58 muž 27.08.2008 14:24:21

Běhat s tím můžeš, chce to lehce a co nejvíce snížit hmotnost…dobré je také posilovat a trochu mrknout na techniku běhu a dobré boty.

Motto: Chceš-li znát stav svého mozku, sáhni si na své lýtko. Aristoteles
avatar

Celkem 350 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:22:21 (2011)
maraton: 2:56:52 (2011)

Konstantin Wiesner muž 27.08.2008 22:56:00

ahoj, doufám, že tě v Plasích 20.9.na Barokomaratonu uvidíme aspoň na 4,2 km nebo na 21 km. Spoluorganizátor je Radek Stupka, kámoš, kterému něco jako tobě dělali loni v srpnu a v květnu dal PIM. Běh je jeden z mála sportů, co mu neva…

Motto: Lepší shořet než vyhořet
avatar

Kaznějov / Plzeň

10 km: 0:43:47 (2008)

Bartondo muž 08.09.2008 10:22:01

bezec58 – díky za radu. Naštěstí jsem nepřibral, ale zase nemám klasickou běžeckou „podváhu“…180 cm, 77 kg :) Botky jsem pořídil jako první věc /NB 1062EU/ a teď už jen pilovat techniku…a najít nějaké posilovací cviky na nohy. Konstantin – tuhle sobotu běžím noční běh v Praze…a pak se uvidí :) Určitě se přijedu podívat /přeci jen maraton za humny není každý den, ale ani na půlmaraton se necítím/, takže maxilmálně tu 4,6 km :)

Motto: Víte chlapci, nukleární reaktor není jako žena. Stačí si přečíst návod a mačkat správná tlačítka. (Homer Simpson)
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.