Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Vnitřní bradvice, nebo mozol na polštářku palce nohy, jak léčit ?

Vnitřní bradvice, nebo mozol na polštářku palce nohy, jak léčit ?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

RODAJ muž 30.06.2008 21:11:58

Je mi 38 roků a nebyla jsem nikdy nemocná. před 4 lety se mi objevil tzv.„mozol“ či bradavice, která dle prohlášení lékaře mi roste údajně od kosti palce v polštářku chodidla a na povrchu v kůži vytvoří otlak, který je tvrdý kůželovitý až na kost. Jeví se jako mozol ! Bohužel již 3 x jsem byla na operativním odstranění a nyní došlo dle rozhodnutí lékaře k rozsáhlému hloubkovému operativnímu zásahu až k oškrabu kosti. Lékař tvrdí, že není k dispozici vhodný větší operativní zákrok k trvalému odstranění než neustálé opakování tohoto zásahu. Bohužel problém tímto postupem není řešení a působí mi trvalou bolest při opakovaném růstu. Obuv nosím volnou a po vyhojení otevřenou. Může mi někdo poradit ?

avatar

Doudleby nad Orlicí

Celkem 17409 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2007)
půlmaraton: 1:47:00 (2014)
maraton: 3:44:21 (2009)

Mira.B. muž 01.07.2008 13:33:40

Na bradavice je dobrá propolisová tinktura. U většiny běžných bradavic (což si nejsem jistý, jestli je tvůj případ) docela dobře funguje. Pokud nejsi na propolis alergická rozhodně bych ji vyzkoušel.

avatar

RODAJ muž 01.07.2008 17:49:45

Děkuji za morální podporu, propolis mi pomáhá účinně při hojení po zákroku lékařem! Bohužel, ale problém s růstem nového otlaku, či bradavice neodstraňuje! Přesto ještě jednou děkuji za snahu pradit !

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.