Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » alergická reakce na funkční materiál

alergická reakce na funkční materiál

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Litoměřice, Praha

půlmaraton: 1:57:00 (2008)
maraton: 4:09:00 (2008)

Marcos muž 03.06.2008 12:02:14

Zdravím všechny běžce a běžkyně..-:) V poslední době mám problémy s vyrážkou na různých částech těla. Dermatoložka mi řekla, že jelikož to mám na částech častého kontaktu látky s tělem, alergická reakce na nějaký materiál oblečení. Po podrobném výslechu co nosím do práce, zda sportuji, čím se meji a v čem pereme, mi sdělila, že by to mohla být alergická reakce na funkční materiál, z kterého jsou věci na běhání. Máte někdo podobné problémy?? Děkuji za radu.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.06.2008 12:12:06

Nebude to skor problem zle vymachaneho bezeckeho pradla? Stava sa mi, ze v bezeckom pradle sa prave vo funkcnom materiale zachytia drobne zbytky pracieho prasku (asi kvoli prave tej „funkcnosti“ a tvaru vlakien). Porom mavam aj ja reakcie. Pot s praskom velmi zle na kozi reaguje. Vyriesil som to prechodom na pracie gely a ked sa mi nezda, tak si ich este aj po prani vymacham v studenej vode vo vani (co nie je casto).

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 03.06.2008 12:34:55

Mato mozna uderil hrebik na hlavicku-v byvalem tatkove zamestnani mela polovina podniku kozni problemy, protoze zmenili pradelnu, kde se praly stejnokroje, a ta blbe machala.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Litoměřice, Praha

půlmaraton: 1:57:00 (2008)
maraton: 4:09:00 (2008)

Marcos muž 03.06.2008 14:05:18

no jo, to jsem zkoušel taky, přemáchat věci, teďka dělám to, že když doběhnu domu, vlezu do sprchy i s věcmi a rovnou je tam přemáchám, ale bohužel k moc velkému zlepšeni nedošlo… mam to skoro už dva měsíce ta kožní mi vždycky akorát řekne jestli jsem přemýšlel z čeho by to mohlo byt, předepíše mastičku zirtek a skásne 30 kc. jelikož jsem zjistil, že se mi to trochu udělalo i ve vlasech,tak si myslím ze oblečeni mužů vyloučit a spíš navštívit alergologa..

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.