Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Používáte někdo něco podobného?

Používáte někdo něco podobného?

Nalezené položky: 35 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 22.04.2006 19:25:44

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Liberec, AH

trava 22.06.2006 09:23:50

protože se mi líbí pěkné věcičky doplňuji

http://www.ehudy.cz/default.asp?… … nguageID=1

a heslo dne KDO NEPIJE NENÍ TRAGÉD

avatar

Dřínov

Celkem 48 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:27:00 (1997)

Pem 13.09.2006 10:33:53

[quote=PeterPan]Tak mě napadá, jaké jsou vlastně náklady pro někoho, kdo slezl z toho gauče s tím, že chce uběhnout maraton? Když to tak pročítám, tak každý druhý má Polary za 6000,–, Keyana za 4000,– a při každém tréninku nad 15 km, které absolvuje 3× do týdne popíjí ionťáky a pojídá gely. JE TO NEZBYTNĚ NUTNÉ? To je vážně míněná otázka, jaká je základní doporučená výbava a na kolik přijde? Jasně, běhat se dá v čemkoliv, čas se dá měřit ručičkovejma hodinkama atd atd. Sám to takhle praktikuju. Ale pokud se člověk chce skutečně připravit, tak jak na to? Příklad: 1. Chci uběhnout maraton 2. sám se na to nepřipravím 3. musím využít rad profesionálů (viz Miloš Škorpil) 4. ty tréninkové rady se odvíjí od tepové frekvence 5. musím tudíž investovat do sporttesteru. A takhle by se dalo zdůvodnit používání dalších a dalších pomůcek. Může tedy někdo zkušený poradit, do jakého vybavení, pomůcek a jiných věcí (třeba zrovna ty ionťáky, gely, doplňky stravy atd) se vyplatí investovat a co už je pro tragéda nadstandard? Díky všem za názory. P.[/quote] Myslim, ze jde behat fakt jednoduse a levne (tak nejak si predstavuju, ze behal Zatopek). Kdyz jsem bezel jako student maraton PIM v 1996, tak jsem mel nejlevnejsi adidasky (tehdy za horentnich 1500), digitalky casio za 700 a trenoval jsem 6 mesicu 5 km denne v Kunrataku. Cas 3:30. A bylo to hlavne pro radost. Dneska ovsem hodne ocenuju web behej.com i tito diskuse. Cau Pem

Motto: Keep walking! Johny Walker!
avatar

Liberec, AH

trava 13.09.2006 12:23:55

PetrPan : boty máš, ale jinak

  1. Mizuno Atlantis 2, v Liberci DRAPA 1800,– /Advid si je chválí/ a mají i oranžový :), já mám NB900 od Pavla Paběráda a vč. poštovného 1800,–
  2. oblečení nemusíš mít extra, časem si něco koupíš jako odměnu za to, že jsi vydržel a baví tě to
  3. sporttestr od Sigmy se v základní řadě pohybuje okolo 700,– já mám Tchibo za 500,– a funguje dobře /sigmu má v Liberci Kerda/, v tomhle směru se mi technologie osvědčila
  4. ionťák do 20km nepotřebuješ, mám vyzkoušenou obyč. vodu bez bublinek, nebo čaj oslazený třeba Glukopurem, když už vědecky, pokud uvidíš, že jsi víc unavený, tak něco třeba od Penka /Miloš doporučuje/ já mám tekutý ionogen za 150Kč na 17l /třeba DRAPA/
  5. ponožky RNL 120,– /SPORT 2000 100,– bývalý BFko v Pražský/, bez toho do bot nelez
  6. a pak jenom občasně běhat – aspoň 3× týdně, třeba přes týden navečer a jednou o víkendu brzo ráno, uvidíš, že se ti to zalíbí :D
  7. pokud tě bolí kolena a to tě bolí viď, tak mě začaly taky. Zdá se mi že Geladrink PLUS mi zabírá /lékárna 350,– na měsíc/

bod 7. nemůžeš počítat, protože jinak budeš jen sedět doma

takže suma sumárum 1800+120 + třeba Sigma za 1200 = cca 3litry pokud nechceš hned ten sporttestr tak mám vyzkoušený dýchání nosem /nádech a výdech/, pokud to nestačí – běžíš moc rychle

avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 13.09.2006 12:29:30

[quote=trava]Pe­trPan : boty máš, ale jinak

  1. Mizuno Atlantis 2, v Liberci DRAPA 1800,– /Advid si je chválí/ a mají i oranžový :), já mám NB900 od Pavla Paběráda a vč. poštovného 1800,–
  2. oblečení nemusíš mít extra, časem si něco koupíš jako odměnu za to, že jsi vydržel a baví tě to
  3. sporttestr od Sigmy se v základní řadě pohybuje okolo 700,– já mám Tchibo za 500,– a funguje dobře /sigmu má v Liberci Kerda/, v tomhle směru se mi technologie osvědčila
  4. ionťák do 20km nepotřebuješ, mám vyzkoušenou obyč. vodu bez bublinek, nebo čaj oslazený třeba Glukopurem, když už vědecky, pokud uvidíš, že jsi víc unavený, tak něco třeba od Penka /Miloš doporučuje/ já mám tekutý ionogen za 150Kč na 17l /třeba DRAPA/
  5. ponožky RNL 120,– /SPORT 2000 100,– bývalý BFko v Pražský/, bez toho do bot nelez
  6. a pak jenom občasně běhat – aspoň 3× týdně, třeba přes týden navečer a jednou o víkendu brzo ráno, uvidíš, že se ti to zalíbí :D
  7. pokud tě bolí kolena a to tě bolí viď, tak mě začaly taky. Zdá se mi že Geladrink PLUS mi zabírá /lékárna 350,– na měsíc/

bod 7. nemůžeš počítat, protože jinak budeš jen sedět doma

takže suma sumárum 1800+120 + třeba Sigma za 1200 = cca 3litry pokud nechceš hned ten sporttestr tak mám vyzkoušený dýchání nosem /nádech a výdech/, pokud to nestačí – běžíš moc rychle[/quote] Hezké a myslím kvalitní shrnutí pro začátečníka…

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
Nalezené položky: 35 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.