Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » společné běhy v Hradci a okolí

společné běhy v Hradci a okolí

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

mangalica žena 17.10.2017 16:47:57

ahoj:) běhám už deset let po hradeckých lesích / a nejen tam/ a už mě nebaví běhat sama a tak bych ráda našla lidi kteří by běhali/příp.jezdili na kole, běžkovali/ se mnou

P.S. moje střední tempo/půlmaraton 2.02 /odpovídá mému střednímu věku;-)

našel by se někdo?? Eva

avatar

mangalica žena 17.10.2017 16:49:35

/Hradec Králové/

avatar

rufuska žena 06.02.2018 00:32:40

>> mangalica, 17. 10. 2017 16:49:35

ahoj, jsem sice z Pardubic, ale ráda objevím nová místa při běhání a Hradec není tak daleko :))

avatar

Hradec Králové

Mikaela žena 26.05.2018 01:47:23

Ahoj,narazila jsem az ted na tuto stránku,hledám někoho na společné běhání,jedná se o 3–4dny v týdnu,trasa podél labe směr z HK do Předměřic a zpět(4 max.5 km)jsem začátečník a snažím se zatím běhat po městě(3.5km).Ale sama se k běhání často musím přemlouvat a pořád to odkladat už me nebaví,potřebuji někoho a kym si dáme jasný týdenní plán,a protože nerada něco řuším a držím se ráda plánování,konečně se začnu snažit.

Motto: Nemám sice vše, co si přeji, ale mám vše, co potřebuji
avatar

Hradec Králové

Celkem 800 km
Minulý měsíc 0 km

prggino muž 02.04.2019 15:08:44

Ahoj, také hledám někoho na společné výběhy podél Labe v HK. Ve více lidech běh rychleji utíká . Přidá se někdo? P.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.