Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

ganglion

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

nini0 žena 28.02.2008 11:35:14

Hezký den všem, i když to není přímo spojené s během, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s gangliony. Před měsícem jsem podstoupila operaci tohoto útvaru (na zápěstí levé ruky) a vzhledem k tomu, že jsem závodní sportovkyně, tak si nemohu dovolit, i když na doporučení doktora, nic nedělat. Bojím se ale, že když budu zápěstí přetěžovat, tak se ruka správně nezahojí anebo se vytvoří nový ganglion. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Každý doktor mi říká něco jiného, tak nevím, čeho se držet, zda opravdu vypustit všechno, co by mohlo zápěstí jakkoliv namáhat anebo ho přece jen trošku zapojovat do trénování… Běhání je fajn, ale potřebuju posilovat i ruce. Neznáte náhodou nějaké cviky na biceps a triceps bez použití zápěstí? Děkuji za jakoukoliv radu či informaci

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 28.02.2008 12:34:37

můžou pomoct, i když jen částečně, izometrická cvičení tzn. lokální zatínání svalových skupin s uvolněným zápěstím. Chce to trochu cviku, ale minimálně atrofii to při regeneraci zpomalí.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.