Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

vlašim

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

milan z vysočan muž 09.01.2008 10:50:52

Nazdar kolegové. Rád bych zkusil příští sobotu kros okolo Blaníku ve Vlasimi. Máte s tím nějakou zkušenost?

avatar

Praha

Celkem 2288 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:04 (2016)
půlmaraton: 1:27:47 (2016)
maraton: 3:13:49 (2014)

Justína žena 09.01.2008 12:41:33

Tento pretek som bežala minulý rok. Pekný pretek. Tento rok sa bohužial naň nedostanem. Zazemie je v škole, šatne, WC, sprchy, prezentacia bleskovo rýchla. 2/3 trate sa bežia po asfaltovej málo frekventovanej ceste medzi dedinkami, zvlnenie je mierne. Potom sa odbočí na lesnú cestu. Na odbočke stoji organizátor, aby nik nezabludil. Cesta v lese tiež stúpa len málo, kopec je až samotný Blaník. Minulý rok nebol ani sneh ani ľad, tak to bola pohoda. Trochu horšie je značenie trasy v lesnom teréne, cestou späť sa mi podarilo trochu zabludiť, ale nie veľa. Nepamätám si, či tam boli faborky alebo značenie múkou na ceste. Celkovo pretek odporúčam.

Motto: "Šampiona dělá umění závodit, ne dřina v tréninku." Jan Železný
avatar

Praha 10

Celkem 45568 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:55 (2002)
půlmaraton: 1:24:31 (2002)
maraton: 3:01:31 (2003)

Jirka T. muž 09.01.2008 13:00:54

„Zimní Blaník“ jsem běžel před 5 lety. Místo startu se od té doby změnilo, nicméně se vybíhá z Vlašimi po asfaltce přes Kondrac (mírně vlnitý profil) pod Blaník, kde se odbočí do terénu, na lesní pěšiny. Záleží hodně na klimatických podmínkách, já tam zažil led a muselo se hodně opatrně. Pokud bude sníh, tak to musí být pěkná makačka. V lese mě pak po stoupání překvapil ještě seběh a až pak se opravdu poctivě stoupá na vlastní vrchol. Dolů je to tedy pak pěkný sešup, větve, kořeny, taky je potřeba dávat pozor na značení, mám dojem, že tento úsek jsme tenkrát běželi jen po tur. značce. Suma sumárum se mi ale závod líbil, nicméně od té doby jsem se tam už nedostal a ani letos mi to nedopadne.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 10.01.2008 15:37:33

Ahoj, taky jsem běžel loni. V propozicích bylo 15 km, letos je uvedeno dokonce 16, ale mě se podle loňské formy a profilu zdá, že to bude o něco méně. Začíná se tedy po silnici, která se mírně vlní, pak se vbíhá do lesa. Zábava je hlavně v seběhu, kdy si pamatuji velké kameny, kořeny a podobně… Jestli máš tu možnost, myslím, že by se vyplatilo se před vběhnutím do lesa přezout ze silničních bot do krosovek a cestou zpátky zase do silniček – podle mě to ani není proti pravidlům. Já letos neběžím, tak hodně štěstí!

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.