Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » New Balance » MR873BR

MR873BR

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Přerov

Celkem 9773 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:32 (2007)
půlmaraton: 1:33:04 (2012)
maraton: 3:49:59 (2011)

Aldaman muž 23.10.2007 07:37:18

Máte někdo zkušenosti s tímto modelem? Teď jsou v akci za 1799,–.

avatar

Litvínov

Celkem 976 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:02:11 (2008)

jazzmaker muž 23.10.2007 08:09:41

Já teda zkušenost nemám, ale zajímalo by mě, kde jsou v akci…? Uvažoval jsem o nich…

Motto: http://sites.google.com/site/tragedteamlitvinov/
avatar

Kařez, Nový Jičín

Celkem 1898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:53 (2008)

juapa muž 21.01.2008 18:21:51

Ahoj!! Zkušenost, která vyplývá z prvního dnešního běhu!! V neděli!! sem je koupil od Pavla Baběrádka(opravdu parádní spolupráce, i v neděli dopodne mi rád vyhověl, úžasné, moc děkuju!!) v Brně „v akci“. Akorát jak mám malou nohu, tak sem po odskoušení různých velikostí i modolů koupil dámskou verzi, takže místo krásné čevené, mám taky moc krásnou zelenou barvu :-D. Na botkách je perfektní vychytávka: když je zavážeš, tak rovou ktaničky šponují pásek, kará je upevněný na patě(ze zadu na botě) a dva pásky, to prochází Nkem a jsou upeněné asi do podrážky, takže bota sedí jako přivařená!! Je to můj první kros model, ale zdají se mi docela měkké, jakože dobže pruží, ale přitom když sem běžel po šutrech, tak to bylo bez problému.. Jinak voda se do nich dostane snadno, bokem, horem.. Ale to mi moc nevadí. Už plánuju další kilometry, ale zatím myslím, že sem zvolil výborně!

Motto: Díky Chucku Norrisi!
avatar

Celkem 468 km
Minulý měsíc 0 km

Jason Bourne muž 24.08.2010 15:00:30

Ahoj, musím potvrdit bezvadnou spolupráci s Pavlem Baběrádem. Jak píšeš. Taky jsem tam byl s kámošem tuším v neděli. :-) Já tenkrát vzal model 783. Výborný, ale moje levá noha si s nimi nerozumí. Puchýře a krev jsou průvodním jevem. Naběhal jsem v nich hodně, ale musím do jiných.

Motto: Doufej v nejlepší, čekej nejhorší.
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.