Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Meric Tepu

Meric Tepu

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

J4rr1N muž 08.02.2015 10:59:14

Ahoj.. Rad bych si poridil meric tepu. Koukal sem na internet a zacinam se v tom dosti ztracet, tak bych ocenil rady zkusenejsich. Moje pozadavky jsou, aby se to „kamaradilo“ s Endomondo, kterouzto aplikaci bych rad vyuzival jako „denicek“. V podstate provadim dva druhy sportovni cinnosti. Beh a potom posilka/kruhac/squ­ash, atd. U behu bych rad, kdyby to samozrejme krome tepu merilo i ubehnutou vzdalenost, moji polohu. K behani si muzu s sebou vzit mobil, na kruhac a ostatni ne, tam by zavazel. Tak nejak mi vykrystalizovalo, ze teda asi hledam neco s podporou aplikaci tretich stran, pri behani mi data posbira mobil pomoci ANT+ (mam samsung s4 mini, coz je 4.4.2 Android, ktery by toto mel podporovat), u ostatnich sportu mi data posbiraji „hodinky“.. A tohle vsechno bych teda rad nejak zanesl elegantne do Endomondo.. Jaky produkt splnuje moje pozadavky? :) Dekuji mnohokrat za rady a navrhy.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.