Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Zadní stehenní sval

Zadní stehenní sval

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Vojteew muž 19.01.2015 20:45:35

Dobrý den, před týdnem jsem měl od 7:15 ráno rehabilitaci s pravým kolenem ale já zaspal a pospíchal jsem a zapomněl jsem se po ránu protáhnout, když jsem začal cvičit cítil jsem že mě v zadním levém stehně pálí ale nějak jsem to nevnímal, ale jakmile jsem potom přišel domu cejtil jsem bolest zadní části levého stehna, začal sem si to hned mazat konopnou mastí, s tou sem si to mazal do středy a pak od středy jsem začal užívat Voltaren EMULGEL. Teď už to sice není tak hrozný ale bolí to sice ne tak hodně jako ze začátku ale cejtit to jde,když si do toho svalu hmatám tak to až tak moc necejtím ale při chuzi je to nepřijemne. Stahuju si ten sval elastickým obinadlem a snažim se to nějak protahovat,při protahování mě to nijak ani nebolí.Nohu se snažim mít stále ve vyvýšené poloze. Docela mám strach jestli není nic vážného. Měl bych si s tím zajít k nejakému doktorovi ? K ortopedovi jsem objednaný ale až na 18.2 tak nevim jak v léčbě eventuelně pokračovat

avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 19.01.2015 21:32:05

McKenzie tomu rika centrace bolesti. Tedy s uzdravovani se bolest blizi k mistu priciny. Zkraceny hamstring inhibuje antagonistu- kvadriceps a ten pak nedrzi koleno.

Motto: No toto!
avatar

Vojteew muž 19.01.2015 22:11:24

Takže jaký typ léčby je vhodný nechat to v klidu ? Ptal jsem se ještě na jednom fórum a tam mi napsali že sem si naTáhl zadní stehenní sval a že doslo k drobnému natrhnutí,že by se to mělo do 4 týdnu zlepšit : -/ tak nevim co si o tom myslet jestli to je vážný nb ne :-)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.