Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest kotníka a kolena - po běhání. Poradíte?

Bolest kotníka a kolena - po běhání. Poradíte?

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

zuzi.in žena 12.10.2014 11:38:11

Ahoj, potřebovala bych poradit – běhám doma – na běžeckém páse. Začala jsem po 2 letech pauzy (těhotenství a mimčo). Kvůli hlídání nemůžu vyběhnout ven, tak to řeším pásem. Dřív jsem běhala 8 km, 4× týdně, jezdila na kole,joga, spinning a lyže každou zimu. S tímto problémem jsem se nesetkala. Začala jsem běhat před 14 dny, 6 dnů běh, 1 den pauza. Začala jsem 6 km / hodinu, střídání běh a chůze, stoupání 5%. Ve čtvrtek jsem už za hodinu uběhla 9 km, šlo to super, dobře se dýchalo, perfekntí relax. Po běhání protažení – vždy. Akorát mě začal bolet kotník a do večera i koleno. Kotník je oteklej, ani stahovací obinadlo nezabírá, bolí to i s tím. Nemůžu to natřít žádným krémem – kojím.Tak co myslíte? Přehnala jsem to? Boty mám adidas na běhání, dobré odpružení. Měřím 176 cm, 76 kg. Děkuji za rady.

Motto: mín mluvit, víc běhat
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.