Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » 12.-14.10 Memoriál Jozefa Psotku,XXIII.ročník

12.-14.10 Memoriál Jozefa Psotku,XXIII.ročník

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 20.08.2007 10:45:25

Přihlásil jsem se na letošní ročník běhu ve V.Tatrách. http://www.jamesak.sk/…pendency.asp?… Máte někdo zkušenosti (kromě Foresta) s tímto horským během,nebo zvažujete letošní účast? Organizátoři netrvají na členství v nějakém horolezeckém svazu.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.08.2007 12:28:15

Kvoli historickej neochote organizatorov povolit start nie-horolezcom, ci skialpinistom som si dal zavazok tento pretek bojkotovat. Pred 2-ma rokmi navela-navela povolili mojim kamaratom bezat, ale najprv museli prehlasit, ze uz s aktivnou atletikou skoncili (co bola pravda) a su dost zbehli v horach a tiez robia skialp (tiez pravda). Predtym si ich vsak dokladne obzrel Madaj a az po porade s nim organizatori povolili ich start. To mi pripadalo pekne hlupe, aby organizatorovi zalezalo na tom, aby mal urcity clovek zarucenu vyhru… naco potom organizuju preteky? Od vtedy sa mozno pomery este viac uvolnili, ale mna pre tento pretek asi definitivne stratili. Pritom mi to pripada ako pekny napad behat etapove useky do vrchu. Naviac to prostredie doverne poznam a behal som tam vela krat useky do vrchu pocas letnych sustredeni.

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 20.08.2007 12:50:27

Právě,že mě připadá běhat etapové úseky do vrchu a ty technicky složitější pasáže nechat na přesun jako dobrý nápad,navíc v krásném prostředí.V loňském roce byla poprvé vypsaná kategorie „horský bežci“,u které pořadatelé nevyhlašovali pořadí podle časů.Ve výsledcích jsou podle abecedy…Zřejmě ten kdo nemá průkazku nemůže závodit na čas a poměřovat se z „horolezci“.Budu se muset při prezentaci tvářit jako „horama ostřílený tatranec“ snad se dostanu do správné kategorie. M.M je pravděpodobně nedotknutelná ikona závodu. :)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.