Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » New Balance » New Balance velikost

New Balance velikost

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 1011 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:47:22 (2010)
maraton: 4:10:06 (2014)

Jurňa muž 29.01.2014 20:29:27

Zdravím, předem se omlouvám, zda-li tento topic už někde visí, ale potřeboval bych poradit ohledně velikosti botů New Balance. Dostal jsem od obchodního partnera před vánoci dárkový poukaz na odběr z obchodu Mall.cz a zaujali mě tam boty: http://www.mall.cz/…lance-mr1226?… . Řeším, že jen mám trochu despekt k objednávání bot přes e-shop, kdy si je nemůžu vyzkoušet „naživo“, jelikož ne každé boty mi sedí. Proto se chci poradit. Mám v současné době perfektně padnoucí boty: Brooks Ravenna 3 (USA:11,5 EUR:45,5 UK:1­0,5 cm: 29,5) a Adidas Kanadia TR 5 (US:13 UK 12,5 FR:48 JP:310 CHN:295), což jsou diametrální rozdíly a nejsem ten typ, který by rád takto vracel nesedící boty.....proto se chci zeptat, zda-li existuje nějaké přímé porovnání velikostí těchto značek s mnou uvedenými a na případnou zkušenost. Asi bych objednal velikost 46,5 – případně je k dispozici ještě velikost 45.....Díky za informace, které by pomohly…slevovou akci mají do 3.2…

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.