Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » STARLIFE produkty, zkušenosti?

STARLIFE produkty, zkušenosti?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Rokycany

Celkem 14775 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:31 (2015)
půlmaraton: 1:23:41 (2012)
maraton: 2:58:11 (2012)

pes muž 26.03.2013 20:27:55

Máte někdo nějaké zkušenosti se suplementama od Starlife? Konkrétně mám na mysli výrobky na podporu regeneračních procesů (goldstar, regemax…) 8-) …a vůbec s celou firmou jestli někdo přišel do kontaktu…? Údajně spolupracují s celou řadou vrcholových sportovců. Ostatně důvěru tomu docela dává pan Změlík. Ale nějak se mi nedaří naleznout jakékoli ohlasy. Ticho po pěšině na to jak je to prý účinné.

Motto: "Chce-li se člověk zdokonalit, musí systematicky přeceňovat své vlastní síly!" (pes)
avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 26.03.2013 20:51:50

>> pes, 26. 03. 2013 20:27:55

Kdysi jsem byl v California Fitness jako takový ten spodek letadla, který má slevu na předražené produkty. Dostával jsem členský časopis a v něm jsem se dozvěděl třeba to, že vitamín C je v Severní Americe vyrábí v jediné fabrice z kukuřičné slámy. Nejdůležitější poznatek pro mě byl, že se sami označili za marketingovou společnost. Tak jsem toho nechal.

Teď postupuji naopak:

  • nejdřív zjistím, co chci (třeba lecitin)
  • pak zjišťuji, kde ho koupit

V jednom lékařském nakladatelství vyšla knížka „Doplňky stravy“, kde se předkládají klinické studie. Autoři asi nebyli zainteresovaní komerčně na probíraných věcech.

Osobně místo předražených zázraků doporučuji utrácet za kvalitní a dobré jídlo (to není prohlášení proti doplňkům jako takovým).

Motto: No toto!
avatar

Černošice

10 km: 0:47:34 (2014)
půlmaraton: 1:44:10 (2014)
maraton: 4:02:00 (2015)

Mary žena 28.03.2013 17:12:05

Taky jsem se kdysi dávno nechala uhučet na California Fitness, takže jsem pochopila, že na každém produktu, prodávaném systémem MLM (multilevel marketing) si musí vydělat celá ta pyramida prodejců – ten poslední článek má dejme tomu 30%, ti nad ním také nějaké procentíčko, takže ten produkt je nakonec neuvěřitelně předražený. Starlife mně také někdo kdysi nabízel, pokud si pamatuji,tak většina věcí se dala objednat do mé lékárny od jiných výrobců přes normální velkoobchod za mnohem nižší ceny. Prodejci Starlife tě samozřejmě budou přesvědčovat, že je vyšší cena odpovídá vyšší kvalitě, ale tomu vzhledem k tomu, jak funguje systém MLM, nevěřím. Prostě, za hodně peněz málo muziky. Ne že bych si občas nějaký doplněk stravy nezobla, ale pam65 má pravdu, že pořádná strava je základ, o zbytku je třeba přemýšlet a nehledat instantní zázraky.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.