Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Pomozte!:´(

Pomozte!:´(

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Tiramisu žena 16.05.2007 20:00:18

Jsem 16-ti leta studentka.Vazim 50 kg pri vysce 167cm.Beham 4× tydne zhruba 40minut a za posledni rok jsem zhubla o 10 kg.Moje vaha mi vyhovuje a chtela bych si ji udrzet,ale prestoze jsem poslednich 10 dni omezila behani a zvysila prisun jidla, stale hubnu. Rodice mi vyhrozuji nemocnici-boji se o me v zaplave moderniho trendu vychrtlich modelek. myslim,ze mam zdravy pristup k jidlu a nebranim se sladkostem.(muj vzor.jidelnicek: Snidane-krajic chleba s maslem a se sunkou,obed-dle vyberu skolni jidelny,svacina-ovoce,cokolada popr. zmrzlina,vecere-viz snidane).....zadam proto o radu jak spravne upravit jidelnicek pro udrzeni me vahy......velmi dekuji za veskere pripominky:).....

avatar

Plzeň - Chotíkov

Celkem 1669 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:10:04 (2007)

Lubos J muž 16.05.2007 22:06:59

Je to jednoduché – prostě jez víc. Myslím, že při větších sport. objemech v těchto letech je snídaně 1 krajíc a večeře taky prostě málo. Pokud nestíháš bohatší svačiny (zmrzlina je hlavně voda s cukrem = málo) je třeba mnohem více snídat a večeřet. Zkus třeba i studené těstoviny apod. Zelenina a ovoce energii tolik nedoženou-

avatar

Praha

Celkem 315 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:10 (2007)
půlmaraton: 1:46:10 (2007)
maraton: 4:32:11 (2007)

tvx muž 16.05.2007 22:08:07

to ses na tom asi jako moje zena po dvou detech, jak vaha tak vyska… a me prijde ze ma krasnou postavu tak akorat, az dokoji zacne snad zase behat, preci jen s plnejma vakama to neni uple ono… vahu neres, telo samo vi co nejvic potrebuje… a ty preci nejsi zadna vychrtla modelka, nejhorsi co muze byt je jist povinne a vic nez telo samo chce, to je do budoucna nejlepsi cesta k anorexii nebo obezite…

mimochedm, ja jsem uz tri roky zivej prevazne na ovoci a zelenine a pokud potrebuje kvalitni vykrm tak skvely jsou poradne zraly banany – denne delam i 2 kila, cukrovy melouni a avokada, salaty ze salatu a dostatku olivovyho oleje, konopi a olivy.

avatar

Doudleby nad Orlicí

Celkem 17409 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2007)
půlmaraton: 1:47:00 (2014)
maraton: 3:44:21 (2009)

Mira.B. muž 16.05.2007 22:23:43

No, většina lidí má problém asi opačný. A nepěstuješ kromě běhání ještě jiný sport? ( aerobik, jízda na kole, plavání, atd.) Mám na mysli, jestli ten hlavní výdej energie nespočívá ještě v jiné pohybové aktivitě. Mohlo by to také být zapříčiněno stresem ve zkouškovém období v kombinaci s nedostatkem spánku. I roční období by k tomu mohlo do jisté míry přispívat. Ono se obecně snadněji hubne v jarním období, než na podzim nebo v zimě. A jestli nemáš tak nějak celkově k tloustnutí a obezitě sklony, tak by mohla být některá z těchto možností i správná. A jestli chceš opravdu přibrat, tak to vydrž přes léto a s nástupem zimy zvyš porce jídla, výsledek se určitě dostaví.:)

avatar

Nový Bydžov

Celkem 8268 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:29 (2007)
půlmaraton: 1:37:26 (2008)
maraton: 3:35:51 (2006)

Stan muž 17.05.2007 12:41:47

Je těžké radit na dálku, může za tím být i nějaký zdravotní problém, ale možná by to chtělo přidat dopolední svačinu, taky se mi to zdá chudé na polysacharidy. Rozhodně se nebraň návštěvě lékaře, za hubnutím bez zjevné příčiny může být i vážná choroba.

avatar

Jílové (to u Děčína)

Celkem 1855 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:28 (2007)
maraton: 5:16:21 (2007)

toro muž 17.05.2007 13:08:05

Na to se poradit takhle nedá, protože jsi nám dala málo informací. Jediné co víme, že BMI máš 17.9 a to (ať se pánové dychtivý po modelkách nezlobí) je špatné, ikdyž existují vyjímky kde nemusí. Bude nezbytné zjistit podíl tuků a vody, rozhodně přesnější metodou, než měřením odporu těla (většinou integrované ve váze nebo takový ten přistroj jak se člověk chytne železných madel). Protože tyto přístroje mají takovou nepřesnost, že by to u tvých předpokládaných hodnot bylo na nic. Můj odhad: Zřejmě budeš muset trošku přidat na tukách, předpokládám, že tvá hodnota bude už varující. Tuky jsou velmi potřebné pro správný chod těla. Co vlastně chceš přibrat? Svaly, tuky? Nejde přibrat jen tak kilogramy. Ad sacharidová jídla – je pravda, že se dá tak zvaně nasacharidovat pár kilogramů, ale to není stabilní přibrání. To zabezbečí tuky nebo bílkoviny. U tuků to je několikrát rychlejší než u bílkovin.

Motto: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba. [i][url=http://runningtoro.blogspot.com/]Blog - Bezici Toro[/url][/i]
avatar

Otrokovice

Celkem 2214 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:46 (2007)
půlmaraton: 1:27:09 (2007)
maraton: 4:09:42 (2006)

Sef muž 17.05.2007 15:13:15

Poradil bych ti pár věci. Jez pokaždé, když ucítíš hlad. Například já když jdu ráno do práce, tak si koupím pytel rohlíků a kontinuálně z něho užírám až do oběda. Hodinu před obědem je prázdný a to mi tak akorát vytráví do běda. Když jdu z oběda, tak si koupím nějaké sušenky, které sfutruju než mi skončí šichta. Po práci než jdu běhat se rozhodnu jestli mám ještě hlad nebo ne a podle toho do sebe něco menšího natlačím. Když se vrátím z běhu, tak ještě povečeřím. A ráno se stejně probouzím s ukrutným hladem :) Rada č. 2 je abys začala s lehkým posilováním, nejlépe pouze vlastní vahou. Dřepy, kliky, sklapovačky atd. Tady ti ale doporučím aby ses hned ze začátku nestrhala. Jestliže třeba s maximálním vypětím zvládneš 20 dřepů, pak jich udělej jen 10 nebo 15, ale 2× (nebo 3× pokud máš možnost)denně. Prostě radši míň a častěji. Rada č. 3 omez ponocování a dopřej si dlouhý spánek.

Je ale docela možné vzhledem k tvému věku, že se s tvojím tělem něco děje a pak je to na doktorech…

Motto: To finish first, first you have to finish.
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 18.05.2007 14:39:44

S tím se podle mě moc nedá dělat. Taky vážím docela málo. Opticky Ti pomohou cviky na břišní svaly – vypadá to jako že je člověk tlustší. A jinak dělat pravý opak diety: Hodle sladkého a tučného, jíst na noc a podobně. I když nevím, jestli to není v rozporu se zdravím :( , tak to radši nepraktikuj, dokud to nepotvrdí někdo, kdo se vyzná víc…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha

Celkem 315 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:10 (2007)
půlmaraton: 1:46:10 (2007)
maraton: 4:32:11 (2007)

tvx muž 18.05.2007 15:20:00

jíst na noc to je v rozporu se zdravíma o blbej spánek, navíc přežírání aspoňmě bere zase chuť k pohybu…

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 18.05.2007 15:52:19

2 tvx: to já na noc jím docela často a spí se mi docela dobře… :) ALe po přežírání se mi taky moc nikam nechce, stačí pár hodin odpočinku a je to v poho :)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.