Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Triatlonový trénink » Parťák/čka na triatlonový trénink - Říčany a okolí

Parťák/čka na triatlonový trénink - Říčany a okolí

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

sprook.com

Celkem 294 km
Minulý měsíc 0 km

Zd3n3k muž 07.11.2012 22:03:13

Zdárek sportovci,

již nějaký čas se snažím trénovat běh, kolo, trošku posilka a malinko plavání (musím se naučit kraul). Rád bych se do 3 let stal IRONMANem. Hledám nějakého začínající nebo už pokročilého stejně nabitého člověka se kterým bych mohl makat. Snažím se nebýt líný a makat.

Dělám VŠ a času na trénink mám tedy víc. Pokud někdo takový tady je, napiš te.

Můj trénink:

Pondělí – regenerace (jsem ve škole, přemýšlím o večerním fitku) Úterý – silniční kolo (65 – 85 km) Středa – běhání (10 – 15 km) + plavání/fitko (Harmonie) Čtvrtek – silniční kolo (65 – 85 km) Pátek – běhání (10 –15 km) + chci přidat plavání Sobota – pěší túra (nepravidelné) Neděle – co se mi chce (běh/kolo)

Jsem ochotný se přízpůsobit.

Zdeněk

Motto: Be active!
avatar

max aue muž 22.04.2013 15:32:15

zdar, jestli myslíš Říčany u Brna, tak dej vědět můj kontakt je dokoupil.b@seznam.cz popř. 734857666 bob

avatar

Running Chef muž 08.04.2014 20:59:41

Ahoj, jsem z Uhřiněvese. Mužeme se domluvit a někam vyjet na kole. Času nemam až tak moc – prace, rodina. Ale snažim se davat treningu co nejvice času. Max

avatar

Kamarád na
sportování
žena
04.03.2015 11:56:22

Ahoj, parťáka na sportování si snadno najdeš na sociální síti pro sportovce http://www.sportcentral.cz/. Hanka

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.