Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » odrazena pata

odrazena pata

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

stroum muž 22.03.2007 13:20:55

Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s odrazenou patou? Stalo se mi to asi pred 6 tydny, tedy doufam ze to je odrazena pata… nejdriv jsem nemohl moc behat, ale to uz se rapidne zlepsilo, ovsem poslednich cca 14 dni kdyz nohu propnu (napriklad v predklonu), ostre me zacne pichat z vnitrni spodni strany…

avatar

Celkem 3511 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:53:38 (2012)

tereza žena 22.03.2007 18:38:04

no nejsem doktor a ani presne nevim co to je odrazena pata. osobne mi pomaha na vetsinu namozenin ci unavovych bolesti tzv. RICE , rest, ice, compression, elevation. hodne stesti.

avatar

verča žena 12.04.2007 19:53:37

no,jako já ti doporučuji tu patu v první řadě amputovat......

avatar

Zempa muž 07.11.2007 18:00:59

Právě dnes jsem dal podobný dotaz,než jsem si všiml této rubriky.Bolest paty se zvětšuje po běhání a při zatížení./dlou­hodobém/Po dvou , třech dnech bolest opadá ,jdu běhat a opakuje se to!Když se mi nechce akceptovat radu o amputaci , snažím se s tím žít! Ale jde o to , aby se jeden nepřipravoval tímto způsobem na pojízdný křeslo! ?

avatar

Havířov

Celkem 1756 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:38 (2007)
půlmaraton: 1:36:19 (2007)

roman1 muž 07.11.2007 20:42:24

Zkus vyměnit boty! Měl jsem stejný problém, po běhu paty bolely a ráno jsem musel nejprv rozcvičit než jsem vylez z postele. Po aplikaci nových bot bylo do týdne po problému.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.