Běžecké tabulky
21651 závodů
335921 závodníků
1731402 záznamů
335921 závodníků
1731402 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Stanislav Džado, 1989, Strážske, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Podvihorlatský maratón |
|
03:21:03 | Michalovce | 01.05.2024 | 84.3% | - |
|
počet startů v kategorii: 1,
průměrný čas: 03:21:03 nejlepší čas: 03:21:03, Podvihorlatský maratón, 01.05.2024 (84.3%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:30:24 | Košice | 05.10.2025 | 73.4% | 155 |
| 2. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:53:07 | Košice | 06.10.2024 | 58.5% | 114 |
| 3. | Sninský trailový polmaratón |
|
01:42:55 | Snina | 22.04.2023 | 84.5% | 179 |
| 4. | Čečehovský polmaratón |
|
01:28:19 | Čečehov | 26.03.2023 | 73.7% | 148 |
| 5. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:28:33 | Košice | 02.10.2022 | 72.7% | 161 |
| 6. | Košice Peace Half Marathon |
|
01:31:35 | Košice | 29.08.2021 | 75.3% | 161 |
| 7. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:41:44 | Košice | 01.10.2017 | 69.0% | 136 |
|
počet startů v kategorii: 7,
průměrný čas: 01:36:40 nejlepší čas: 01:28:19, Čečehovský polmaratón, 26.03.2023 (73.7%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Laborecká desiatka |
|
00:42:19 | Strážske | 14.03.2026 | 73.3% | 156 |
| 2. | Krosák pod hradom |
|
00:48:55 | Trnava pri Laborci | 15.06.2024 | 90.3% | 185 |
| 3. | Laborecká desiatka |
|
00:40:25 | Strážske | 16.03.2024 | 75.3% | 155 |
| 4. | Laborecká desiatka |
|
00:40:20 | Strážske | 18.03.2023 | 78.5% | 163 |
| 5. | Laborecká desiatka |
|
00:41:19 | Strážske | 12.03.2022 | 77.7% | 148 |
| 6. | Domašská desiatka |
|
00:44:05 | Vranov nad Topĺou | 05.07.2019 | 82.5% | 167 |
| 7. | Laborecká desiatka |
|
00:43:00 | Strážske | 30.03.2019 | 72.7% | 131 |
| 8. | Košice Night run |
|
00:43:48 | Košice | 07.09.2018 | 74.2% | 152 |
| 9. | Laborecká desiatka |
|
00:44:29 | Strážske | 10.03.2018 | 72.5% | 135 |
| 10. | Beh Margecian |
|
00:56:00 | Margecany | 21.08.2016 | 58.2% | - |
|
počet startů v kategorii: 10,
průměrný čas: 00:44:28 nejlepší čas: 00:40:20, Laborecká desiatka, 18.03.2023 (78.5%) |
|||||||


