Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běžecké tabulky

15410 závodů
213301 závodníků
1109150 záznamů

Klub 100 - maratonský klub

kliknutím na plus vedle jména každého závodníka zobrazíte absolvované závody a výsledky
pohlaví:
národnost:
# jméno narozen klub počet nej. výkon
1. Březina Jiří 1939 SK Přerov 635 03:01:39
2. Hrček Petr 1961 Brandýs nad Labem 561 03:05:43
3. Ulma Tomáš 1964 Praha 9 528 02:36:12
4. Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno 522 03:25:22
5. Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov 458 03:33:08
6. Krejsa Václav 1952 Rentia Praha 439 03:13:40
7. Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovic... 399 02:48:08
8. Seitl Otto 1953 MK Seitl Ostrava 373 02:27:53
9. Peša Gustav 1921 Praha 305 02:41:51
10. Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí 300 02:45:59
11. Kabelík Jaroslav 1941 MS Uherské Hradiště 282 02:51:17
12. Novotný František 1946 AK Kroměříž 275 02:38:08
13. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 273 03:33:20
14. Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín 264 02:52:30
15. Mičola Dan 1972 Dunstable Road Runners 264 03:29:45
16. Kucko Miroslav 1958 Liberec 234 03:09:17
17. Podžorný Ervin 1941 Český Těšín 227 02:48:57
18. Kuchař Petr 1951 MK Kladno 226 03:04:27
19. Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava 220 02:48:47
20. Zapletal Josef 1943 Kroměříž 217 02:55:34
21. Sadílek Václav 1950 Albrechtice 215 02:46:00
22. Štrupp Jaroslav 1916 Velká nad Veličkou 212 02:35:14
23. Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava 212 02:48:00
24. Nejedlý Petr 1974 Praha 208 03:12:00
25. Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava 201 02:57:08
26. Budík Karel 1956 TJ Sokol Míškovice 198 03:21:55
27. Zikeš František 1928 TJ Slezan Frýdek Míste... 197 03:05:51
28. Pucholt Jiří 1959 TJ Sokol Unhošť 197 02:47:40
29. Pachmann Otakar 1944 SABZO Praha 196 03:38:33
30. Ligocki Karel 1956 Orel HC Nový Jičín 192 02:31:58
31. Osladil Miroslav 1952 AK Olomouc 187 02:54:28
32. Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava 179 03:12:20
33. Breburdová Hana 1961 Maraton klub Kladno 175 03:43:43
34. Kubičková Eliška Anna 1966 SC Marathon Plzeň 173 03:45:06
35. Svěch Bohumil 1930 Ostrava 172 02:58:50
36. Rezek Michal 1965 Praha 10 164 03:49:22
37. Bizoň Jiří 1948 Kardio Hlučín 160 02:56:58
38. Tučný Jan 1947 MK Pardubice 158 03:27:38
39. Kubále Josef 1972 Mladá Vožice 155 02:49:58
40. Dittrich Tomáš 1969 Klub harmonického živo... 154 03:25:49
41. Tuček Josef 1944 MK Pardubice 153 03:08:32
42. Zejda Ivo 1956 AC Moravská Slávia Brn... 150 03:06:13
43. Šandera Martin 1976 BONBON, MPČR 150 03:32:34
44. Doubek Zdeněk 1956 Doubek Team 149 03:44:10
45. Orálek Daniel 1970 Behejbrno.com 142 02:26:58
46. Ford Lída 1974 Praha 139 03:58:07
47. Slowioczek Roman 1959 MK Seitl Ostrava 135 02:44:18
48. Kubeček Vladimír 1948 Spartak Police nad Met... 134 02:23:33
49. Kalát Josef 1955 AK Litvínov 132 02:45:35
50. Jadrníček Petr 1957 MK Seitl Ostrava 126 02:29:46
51. Janků Ladislav 1942 Olomouc 125 02:48:27
52. Klail Vladimír 1954 Most 123 03:10:34
53. Michler Petr 1955 LIGA 100 Praha 122 03:24:54
54. Macháček František 1908 Praha 121 03:06:59
55. Hasal Miroslav 1965 www.behej.com 119 03:17:01
56. Doubková Darina 1957 Doubek Team 118 05:02:48
57. Tlustý Ladislav 1940 MK Kladno 117 02:50:25
58. Šašek Jaroslav 1958 Sokol Pravčice 117 02:52:03
59. Barbořák Bohuš 1959 TJ Liga 100 Olomouc 115 02:57:47
60. Beránek Josef 1958 Maraton klub Kladno 114 03:25:59
61. Horáková Renata 1972 Děčín 113 03:48:35
62. Pospíšil Alois 1933 AK Kroměříž 112 03:25:51
63. Koller Pavel 1970 Bezdědice 112 03:38:30
64. Tužinský Karel 1956 MK Pardubice 112 02:54:04
65. Šarlinger Ivan 1974 SC Marathon Plzeň 112 02:49:44
66. Peřina Vladimír 1951 MK Seitl Ostrava 111 03:05:30
67. Němečková Martina 1965 SK 4 Dvory České Buděj... 111 03:46:35
68. Šikel Karel 1937 Hejnice 111 03:17:20
69. Soviš Ivan 1946 HS Rýmařov 110 03:10:59
70. Nosek Zdeněk 1948 Praha 108 03:18:57
71. Kolář Pavel 1962 Liga 100 Olomouc 108 03:17:55
72. Hostašek Rudolf 1942 Opava 108 02:36:22
73. Kučera Zdeněk 1956 MK Kladno 108 02:43:17
74. Jandásek Michal 1979 TJ Sokol Žeravice 108 03:27:52
75. Vichera Rudolf 1919 Nymburk 107 02:40:16
76. Čámský Jan 1922 Příbram, Praha 106 02:44:58
77. Puteany Otto 1914 Praha 105 03:07:42
78. Ondruš Jan 1955 TJ SK Týniště nad Orli... 105 02:49:18
79. Zeman Pavel 1954 Traged Team Praha 104 03:43:52
80. Duda Stanislav 1948 Chuchelná 103 02:27:13
81. Celuch Milan 1966 AO Slavia Havířov 103 02:59:24
82. Kočí Petr 1948 Děčín 103 03:00:14
83. Štýbnar Jiří 1945 Olomouc 102 02:37:18
84. Baláž Roman 1965 Baláž EXTREME TEAM Ost... 101 02:43:46
85. Nýdrle Zbyněk 1956 SK MAXTRI Liberec 100 02:31:30
86. Tsametis Nikolaos 1942 SAK Ložiska Karviná 100 02:26:37
 
87. Hamerník Jan 1955 Úvaly 96 02:54:24
88. Šimek Štefan 1956 ZOD Němčice nad Hanou 96 02:33:14
89. Roudnická Veronika 1986 AC Rumburk 96 03:22:27
90. Bohdal Jaroslav 1976 MK Kladno 96 02:44:56
91. Chmel Zdeněk 1962 Běžecký klub České spo... 95 03:22:25
92. Luksza Radek 1974 MK Seitl Ostrava 95 03:47:38
93. Szabó Ludvík 1963 Praha 95 03:54:07
94. Doucha Jiří 1971 Start Náchod 94 02:55:53
95. Strakoš Jiří 1950 Tatra Kopřivnice 93 02:39:53
96. Výtisk Alfons 1949 MK Seitl Ostrava 92 02:56:31
97. Groh Stanislav 1946 AC Vrchlabí 92 02:50:15
98. Ledvinka Josef 1972 Přibyslav 90 03:59:09