Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » problémy v oblasti hrudní páteře.

problémy v oblasti hrudní páteře.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kolín

Celkem 4827 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:18 (2000)

radon muž 29.06.2011 08:34:16

Se zády mám problémy v podstatě konstantní,někdy bolí méně ,někdy více,někdy je to krční páteř,poté bederní a nejvíce mě v poslední době zlobí výše jmenovaná páteř hrudní.Bolesti krční a bederní páteře nějak ustojím a zkrátka si posunu práh bolesti.co se týká té hrudní,je to horší,protože mně zablokovaná oblast v přechodu mezi hrudní a bederní páteří-konkrétně Th 9,10,11,způsobuje nepříjemnou křeč a tlak v oblasti horní části břicha někde v okolí mečíkovitého výběžku.Včera jsem byl na kole a musel jsem švih zkrátit,protože se to nedalo vydržet.Ono to nebolí,ale děsně to svírá,prostě křeč.Lékař mnou provedl manipulaci a mobilizaci a výrazně se mi ulevilo.Dnes ráno jsem byl běhat a vrátilo se to,i když to není tak hrozné jako na kole.Byl jsem na RTG a rentgenolog moji TH páteř popsal tak,že mám výrazně klínovité obratle v oblasti Th 10,11?!.Dají se ta záda napravit nějakou samoléčbou,cviky případně dechovými cvičeními.Asi nemá cenu sebou nechat dělat provádět opakovaně manipulace a mobilizace,Byť mi to v daný okamžik pomohlo.lékař to popsal tak,že jsem měl výrazné dorzální bloky.Stejně to kladu za vinu současné přemodernizované době.Všude klimatizace,venku 30 v kanclu a v nákupních střediscích 15 a v zimě zase naopak.přírodě se vzdalujeme mílovymi kroky.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.