Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Nike +

Nalezené položky: 11 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

K888 žena 03.01.2011 19:48:36

Ahoj, prosím o radu. Už jsem to hledala, ale nenašla jsem přesně to, co jsem chtěla. Jak to teda s tím Nike + je? Chtěla jsem si totiž původně koupit mp3 na běhání, ale pak jsem si vzpomněla, že mám vlastně ty Nike boty. Co by teda bylo nejlepší/nejvý­hodnější si koupit? Celkem by se mi líbilo, že to měří kilometry, čas, rychlost…a že si můžu i zvolit kolik chci uběhnout, nebo jak rychle a ono mi to pak do těch sluchátek rovnou hlásí. Takhle, nechci za to moc utratit (iPhone mi třeba připadá zbytečnej, když mobil už mám a chci to používat jen na běh, max. hudbu, kterou si jinak přehrávám v tom mobilu), ale tyhle věci zase v normální mp3 asi nepojedou, takže co by bylo si nejlepší si koupit? Popř. co si nekupovat, protože by to na tom nešlo? Koupím si jenom čipy a iPod, nebo něco tak a to stačí?? A ještě jednu věc :-D Je lepší si koupit iPod nebo něco kam připojím ten čip, nebo si koupit mp3 a takovej ten náramek? Děkuju moc za odpověď :-D

avatar

SlavikSoft muž 30.01.2011 18:38:11

Nazdárek!

budu mluvit jen s osobní zkušenosti → před rokem a půl jsem začínal běhat s Nike+. Měl jsem klasického iPoda a přijímač k němu + Nike boty s čipem, který se musí dokoupit.

Každopádně dnes stačí již koupit jen iPod (Nano, Touch), přijímač se nemusí řešit,již ho mají oba integrovaný…pří­padně si koupit Vámi zmiňovaný iPhone s kterým běhám teď.

Každopádně, k Vašim otázkám: S Nikem si rozumí pouze a jenom produkty Applu (mp3 a iPhone). Co se týče náramku, tak ten sem nikdy nezkoušel, takže nedokážu ohodnotit..tak či tak má náramek jednu velkou výhodu → můžete k němu připojit i měřič tepu… (link)

Kdyby jste měl/a dostatek peněz, tak bych se vykašlal na Nike+ ale koupil bych si iPhone a běhal bych s jejich aplikací Nike+ GPS → v konečném důsledku by jste nemusel/a kupovat ani čip a speciální boty…s Nike+ GPS běhám již 3/4 roku a jsem nadmíru spokojen;-)

avatar

pavelmrkvicka muž 17.04.2011 11:54:26

Naprosto souhlasím s panem SlavikSoft, jen podotknu že nemusíte si kupovat iPhone stačí i ipod Touch poslední generace což vác vyjde na třetinu ceny než iphone a též nepotřebujete čipy nebo spec. boty.

Motto: Když už nemůžeš, tak ještě přidej
avatar

Praha

Celkem 2240 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:56:42 (2011)

krmitko muž 27.06.2011 13:11:21

Ahoj, trochu bych oživil tohle vlákno dotazem. Můj bratranec má Iphone 3GS a v něm sw Nike+ a k tomu ten čip v botě. Chtěli bysme ho k narozeninám obdarovat i hrudním pásem, aby byl na trati kompletní :). Lze použít tento pás, nebo je potřeba tento typ? Od někoho jsem slyšel, že ta první varianta není funkční. Musím říct, že v tom mám celkem hokej :-D

Motto: I jeden km může být ultra.
avatar

Celkem 7309,46 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:29 (2013)
půlmaraton: 2:00:30 (2013)
maraton: 4:23:48 (2014)

cop2 muž 06.06.2012 17:58:35

Ahoj, funguje vám Nike+? Mně se pořád při pokusu o načtení stránky zobrazuje okno „Tato stránka obsahuje smyčku přesměrování“ a nelze načíst. Pak se tam píše „Webová stránka na adrese http://nikeplus.nike.com/plus provedla příliš mnoho přesměrování. Chcete-li problém vyřešit, zkuste vymazat soubory cookie pro tento web nebo povolit soubory cookie třetích stran. Pokud problém přetrvává, pravděpodobně se jedná o chybu konfigurace serveru a nikoli o problém ve vašem počítači.“ Máte někdo stejný problém?

Motto: Who dares wins
avatar

Celkem 621 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:36 (2012)
půlmaraton: 1:32:33 (2012)

Gorr GrimWolf muž 06.06.2012 18:59:51

>> cop2, 06. 06. 2012 17:58:35

Nike dělá update stránek – ráno tam uploadnul úplně novou verzi, která nefunguje zatím korektně, což je zajimavý, protože mě jejich beta verze fungovala bez problémů. Každopádně tenhle problém mám já a má ho drtivá většina uživatelů – problém tedy není na tvojí straně, můžu tě ujistit :)

Motto: Ex Duris Gloria!
avatar

Celkem 7309,46 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:29 (2013)
půlmaraton: 2:00:30 (2013)
maraton: 4:23:48 (2014)

cop2 muž 06.06.2012 19:14:20

>> Gorr GrimWolf, 06. 06. 2012 18:59:51 Děkuju, tak to je v pohodě, snad to brzy dají dopořádku :-)

Motto: Who dares wins
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

LuckaB žena 17.07.2012 09:52:43

a jak se vám líbí nový Nike+ runnning ?

Staré stránky byly dle mého názoru 100× lepší! Nelíbí se mi grafické zobrazení levelů, předtím jsem krásně viděla, kde se nacházím a jak daleko mám k další barvičce (větší motivace). Chybí mi výzvy a tréninkové plány, snad je dodělají :-(

Naopak se mi líbí přehled běhů v iPhone, srovnávání s ostatními běžci, automatické zapsání počasí a graf vývoje běhu.

Celkově mám chuť přejít na Adidas miCoach :-(

avatar

Celkem 7309,46 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:29 (2013)
půlmaraton: 2:00:30 (2013)
maraton: 4:23:48 (2014)

cop2 muž 17.07.2012 13:43:20

>> LuckaB, 17. 07. 2012 09:52:43

úplně s tebou souhlasím ve všem, navíc se mi nedaří automaticky přejít z iTunes do svého účtu na Nike+, což musím řešit hodně krkolomně. Tedy přesně řečeno, připojím iPod k PC, trenink se automaticky stahne a když se pak chci připojit z iTunes do Nike+, tak to má tendenci se připojovat, ale je to nekonečně dlouhé a nikdy se nepřipojí :-( Výzvu si tam dát můžeš, ale jenom jednu, což je oproti minulému Nike+ taky krok zpátky.

Motto: Who dares wins
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

LuckaB žena 17.07.2012 14:22:42

>> cop2, 17. 07. 2012 13:43:20

Ty staré stránky byly sice šíleně pomalé, ale já mám trpělivost :-) kdyby je ještě chvíli nechali puštěné a ty nové spustily až když by vše šlo tak jak má, tak by to bylo super. Já naštěstí používám iPhone, takže to nemusím tahat přes iTunes. Nadšení z této aplikace mne opouští :-(

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

LuckaB žena 22.09.2012 13:41:54

Mám dotaz pro ty, co používají tuhle aplikaci a mají ji více prolezlou, než já :-) protože se v těch nových stránkách moc nevyznám, chtěla bych vědět, za co dostávám jednotlivé trofeje? Mám trofej za časté běhání v terénu, za běh 2× denně a za to, že běhám x měsíců. Další trofej se získávala na We Run Prague, apod. Existuje někde nějaký přehled všech trofejí, co mohu získat s popisem za co je získám? Chtěla bych rozšířit svou sbírku, ale nevím jak :-)

Nalezené položky: 11 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.