Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Strava vhodná pro stress, sport a zhubnutí

Strava vhodná pro stress, sport a zhubnutí

Nalezené položky: 90 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 10.08.2007 08:01:07

Radu : „V historii lidského myšlení,není znám ani jeden případ,že by se jakákoliv pozitivní myšlenka hned jevila jako názor většiny.“

Stejně jako není zaručeno,že názor jedince nutně musí být pozitivní.

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 10.08.2007 08:33:51

[quote=RADU]… Že je tato strava zdravější než ta běžná netřeba pochybovat stejně jako vhodná pro sport a hubnutí.[/quote] Pochybovat samozeřjmě lze. Zejména v době, kdy snad každý druhý člověk trpí na nějaký druh alergií a potravinových nesnášenlivostí. To se pak musí ten seznam „zdravých věcí“ ze 2/3 proškrtat a přemýšlet, zda tím proškrtáním nevznikne takový výběr potravin, který nezaručuje příjem všech nezbytných látek… Pokud se neseškrtá, způsobuje to problémy ještě větší…

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.08.2007 09:01:40

RADU, ano, definicia vegetarianstva bola skoro vsetkym jasna, nez si Ty prisiel s novou definiciou, ktora zahrnovala vylucenie cigariet, cierneho caju, kavy a dalsich veci, ktorych vylucenie zo samotnej definicie vegetarianstva nevyplyva. Tvoj nazor na zdravu vyzivu je TVOJ NAZOR a nikto Ti ho neberie, naviac je fajn, ked si ho vies podporit literaturou, ktorej veris (niezeby bolo v dnesnej dobe problem vytlacit a vydat akukolvek zlataninu, takze bacha na to, co citas- nemusi to byt vzdy spravne). Ide tu vsak o to, ze nie si dobry diskuter a si dost dogmaticky, naviac nedosledny v citani inych pripevkov. Ty si hudies jedno a to iste a neprikladas ziadnu vahu relevantnym argumentom. To, ako sa stravujes, ci nestravujes je jedna vec, ale presviedcat niekoho o tom, ze ked pijde kavu, tak nie je apriori vegetarianom, je podla mna dost obmedzene a dokazuje Tvoj nedostatocny rozhlad. BTW, schudnut a zdravo sa da na akejkolvek strave, ktora je dostatocne pestra a mas k tomu dostatok pohybu a pevnu volu sa trochu obmedzit v mnozstve. Poznam dost vegetarianov, ktorym by neskodilo si obcas zabehat, ci prejst sa denne niekolko kilometrov peso, lebo maju 5–10 kil nadvahy. Ziadne stravovanie Ti samo o sebe nepomoze byt zdravym, pokial nemas zdravu mieru a dostatok pohybu.

avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 10.08.2007 09:15:37

[quote=RADU]To panjan:Nemám žádný důvod z něčeho vycouvat a už vůbec ne přiznávat nějaký omyl!!!

VEGETARIÁNSKÝ JÍDELNÍČEK (Převzato z knihy VEGETARIÁNSKÁ KUCHAŘKA – vegetariánství v teorii a praxi,kterou napsal Karel Červený a Drahomíra Červená.Vyšla v roce 1991)

POTRAVINY:

NETUČNÉ MLÉKO-KRAVSKÉ.KOZÍ,OVČÍ NETUČNÝ TVAROH,JOGURT,KEFÍR DOMÁCÍ VEJCE VČELÍ MED-od včelaře DROŽDÍ VŠECHNY LUŠTĚNINY MANDLE,OŘECHY-s vyjímkou arašidů VŠECHNY CELOZRNNÉ OBILOVINY A ZRNINY RŮZNÁ SEMENA-suchá i naklíčená VŠECHNU ZELENINU-především syrovou LESNÍ PLODY A HOUBY VŠECHNO OVOCE-především syrové a sušené HNĚDÝ CUKR TUKY-OLEJE ROSTLINNÉHO PŮVODU POTRAVINY KONZERVOVANÉ POUZE MRAZENÍM,ZAVÁŘENÍM CUKREM NEBO SOLÍ ZA STUDENA NEBO SUŠENÍM BYLINY A LÉČIVÉ BYLINKY

NÁPOJE:

SOJOVÉ MLÉKO MANDLOVÉ MLÉKO BYLINKOVÉ ČAJE ČERSTVÉ OVOCNÉ A ZELENINOVÉ ŠŤÁVY ČISTÁ PRAMENITÁ VODA MINERÁLNÍ VODY

Že je tato strava zdravější než ta běžná netřeba pochybovat stejně jako vhodná pro sport a hubnutí.[/quote] Podle definice vegetariánství nejsou z těch uvedených následující vegeteriánská:

NETUČNÉ MLÉKO-KRAVSKÉ.KOZÍ,OVČÍ NETUČNÝ TVAROH,JOGURT,KEFÍR DOMÁCÍ VEJCE VČELÍ MED-od včelaře

a taky :)

ČISTÁ PRAMENITÁ VODA MINERÁLNÍ VODY

nejsou rostlinného původu

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 10.08.2007 09:17:56

RADU máš dát pokoj se svým bezbřehým dogmatismem, s nímž tvrdíš, že např. kuřák není vegetariánem. Problém je v tom, že evidentně nechápeš pojem slova definice. Vegetariánství je odmítání masa, má nějaké dělení (lakto, ovo, laktoovo, vegánství, vitariánství) a ty Tvé citace povolených potravin a další věci jsou způsobeny tím, že vegetariánská výživa je velmi populární mezi příznivci zdravého životního stylu, kteří tento komponují do svých publikací nazývaných vegetariánskými, čímž evidentně někomu komplikují pochopení, o čem to vlastně je. Nijak nezpochybňuji možné přínosy Tvého modelu stravy, ale jak už bylo několikrát uvedeno, není vhodný pro každého, takže nelze obecně tvrdit, že je vhodný. Většina lidí tady se, na rozdíl od Tebe, snaží diskutovat a ne jen dokolečka opakovat seznam potravin a „nepochybných pravd“.

avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 10.08.2007 09:24:17

SOuhlasím v principu s Matem. Člověk v roce 2007 ještě nedospěl ve svém poznání tak daleko, aby dokázal definovat univerzální ideální lidskou stravu. Samozřejmě je jisté, že kouřit, přehnaně sladit bílým cukrem, tlačit do sebe jakékoliv uzeniny a pravidelně pít ve větším množství alkohol je blbost. Bohužel na zbytku se nezhodnou ani odborníci. Snad se dá říci, že raději méně jídla, když maso tak aspoň 30% ryby, sportovci větší obsah dlouhých cukrů. Jinak mi tady můžete kázat o čem chcete, jsou to jen jakési soukromá dogmata a každý jsme jiný. Obzvlášť nemám rád, když někdo poslušně přebírá stravovací návyky od svých sedláckých babiček, tety, která je u adventistů sedmého dne apod. Přemýšlejme si nad tím pěkně sami.

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 10.08.2007 16:42:50

Vše co jsem zde uvedl nejsou žádné (mé)názory,dog­mata,moje strava, a já nevím co ještě.Jasně jsem uvedl,že poznatky jsou převzaty z knihy VEGETARIÁNSKÁ KUCHAŘKA – vegetariánství v teorii a praxi,kterou napsal Karel Červený a Drahomíra Červená.Pokud má někdo nějaký problém ohledně uvedených poznatků vegetariánské stravy obracejte se na odborníky,kteří jsou autory této knihy nikoli na mě.Nejsem autor těchto názorů ani odborník na výživu.Pouze jsem sám určitou dobu vegetariánství praktikoval a žádné negativní poznatky jsem nezaznamenal z toho důvodu tomuto směru stravování věřím nic víc nic míň.Nikomu ho nevnucuji jenom jsem ho uvedl jako vhodnou stravu pro sport,zhubnutí… Jinak jsem až doposud netušil,že pokud má někdo odlišný názor od většiny nebo ho prezentuje ostatní unavuje a odrazuje od diskuse…

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 10.08.2007 19:49:35

jenomže Ty jsi to hrozně hrotil! To je ten problém. Napráskal jsi příspěvky o vege do 2 vláken, která primárně o vege nejsou a hrotil jsi to jako hrom. Celá debata je tom, že přejímat dogmaticky názory z jedné dvou publikací může být zavádějící a Tvůj předchozí příspěvek je první, který se diskusi blíží, páč doposud jsi jel jako kafemlejnek. Diskuse není stále stejné opakování jediné věci víš? BTW jak se z poměrně militantního (soudím dle Tvých příspěvků) vegetariána stane nevegetarián?

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 10.08.2007 22:10:29

To Maselník: o jakém hrocení je tady řeč… .jenom jsem prezentoval poznatky autora knihy nic víc. Na rozdíl od tebe jsem nikoho nenapadal aby dal pokoj se svým bezbřehým dogmatismem apod.Promiň,že jsem si dovolil napsat o vegetariánství do dvou vláken o výživě a né o vegetariánství nevěděl jsem že ostatní mohou a já ne.Je zajímavé,že to nikomu nevadí jenom tobě… 2. Diskutujcí přirozeně spolu mohou nesouhlasit, je to koření každé diskuse. Vzájemné napadání však tolerováno nebude… píše se zde ve fóru.Nebo se pletu?…

BTW jak se z poměrně militantního (soudím dle Tvých příspěvků) vegetariána stane nevegetarián? …úplně normálně začne jíst maso…

avatar

půlmaraton: 1:34:58 (2007)
maraton: 3:46:05 (2007)

panjan muž 10.08.2007 23:32:37

[quote=RADU]BTW jak se z poměrně militantního (soudím dle Tvých příspěvků) vegetariána stane nevegetarián? …úplně normálně začne jíst maso…[/quote] no to jsi me uklidnil, uz jsem mel o tebe starost, ze jsi snad zacal pit cerny caj :)

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 11.08.2007 13:08:43

Starost mít nemusíš černý čaj nepuju preferuji ovocný nebo bylinkový…;)

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 11.08.2007 21:01:32

2RADU: napsat dej pokoj s… není napadání, zatímco neustálé opakování téhož s odmítáním zřejmých fakt dogmatismem je. Musím ovšem konstatovat, že mi příjde úsměvné, je-li nejzanícenějším obhájcem vegetariánství vegetarián bývalý ;-). Na toto téma raději končím :-D

avatar

půlmaraton: 1:34:58 (2007)
maraton: 3:46:05 (2007)

panjan muž 11.08.2007 23:25:30

Drive nez se z teto diskuze taky rozloucim, rad bych jen uvedl, ze sam JSEM vegetarian a rozhodne! jsem zde nevystupoval proti vegetarianstvi, ale proti tomu, aby zde bylo vegetarianstvi prezentovano jako jakysi typ/druh zdrave vyzivy. Vegetarianstvi je, alespon v mych ocich mnohem „vic“, ja sam jej praktikuji v prvni rade z moralnich, etickych a filozofickych duvodu, to, ze je „zdrave“ beru jako bonus, ktery z jeho praktikovani logicky vyplyva..

Jen na okraj: Puvod vegetariastvi se dle mnoha teorii nachazi v Indii, potazmo v Buddhismu. Prvni z argumentu proc je vetsina Buddhistu vegetariany, je vira v reinkarnaci. Vira, ze duse cloveka se po smrti muze reinkarnovat i v tele zvirete, a proto celkem prirozene nikdo zvirata nezabiji. Druhy argument se nachazi primo v jadru buddhisticke viry, vyjadreny Buddhou osobne… ale na to zde neni prostor…

Tolik prameny skutecneho vegetarianstvi, nikoliv nejakeho prihloupleho „life-stylu“, definovaneho jakousi kucharkou.. s jakkoli dobrymi umysly zamyslenou..

Takze, RADU, dovol abych Te citoval, pokud mas nyni naopak Ty „nejaky problem ohledne zde uvedenych poznatku vegetarianske stravy“ obrat se prosim primo na Buddhu nikoliv na me.. Pokud by jsi ho nahodou nesehnal, muzu ti poskytnout spoustu zajimavych linku ci literarnich typu..

PS: preji dobrou chut na tlacenku zalitou bylinkovym cajem..

avatar

Celkem 830 km
Minulý měsíc 0 km

maratonec muž 12.08.2007 08:38:47

Tretim rokom som vegetarian,z hla­diska zdravia mi to donieslo samé plusy.Týmto nechcem nikoho nahovárať na vegetariansku stravu,ale u mňa to zabralo čo sa týka zdravia aj výkonnosti.Často čítať, že trénery bežcom predpisujú vegetarianske stravovanie pred dôležitými pretekmi svojich zverencov.

avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 12.08.2007 11:56:13

4aute všetci.To sa mi páči,ako tu niekto dá otázku a témy sa rozrastajú,každý je ochotný radiť.Som veľmi spokojná z Českými stránkami o behu.Ja som z Tatier a behám 3r.Denne8–10km.Pre radosť.Teraz som sa zúč. maratonu,čo mi pomohlo v motivácii,ne­umrela som pri tom,bola som na3 mieste.ako dieťa som záv.lyžovala,potom stredná,deti,prá­ca,ale denne musím ísť behať,tak som si sľúbila,že ak si to nevydobijem,keď sú deti malé,tak potom už nikdy.Aj vstávať ráno v zime o pol štvrtej som zvládla kvôli práci,behu som sa nevzdala.Ale do smrti to asi vládať nebudem.Keď beh ma baví najviac,už som aj predcvičovala aerobic ženám.postavu mám teraz lepšiu ako pred pôrodom.166–47kg.Ale čo ak skončím s behaním,ako potom bude vyzerať moje telo?Lebo beh mi pomohol aj zo zdravot.hľadis­ka,netrávilo mi,mala som depky…Bojím sa skončiťp.P.S.Už 5rokov nemám menzes.Díky za radu.Pá.Eviku

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 12.08.2007 12:29:20

To Panjan:někoho k vegetariánství přivedly morální,etické nebo filozofické důvody a jiného prihlouplý „life-styl“,definovaný kuchařkami… Tady je vidět co má každý na prvním místě v žebříčku životních hodnot.Nemám nic proti žádné víře,ale na rozdíl od tebe bych si nedovolil tvrdit,že vegetariánství vzniklo z nějakého přihlouplého buddhistického náboženství…Bud­dhisté se takto stravují v souladu se svou vírou a ti ostaní pro které je zdraví víc než víra ho praktikují v rámci svého jídelníčku.V tom se odlišujeme.Tady je vidět jak jsou někteří věřící tolerantní k odlišnému názoru jiných…Ono když se podíváme do historie není se až tak čemu divit…

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 12.08.2007 13:41:45

To vl001:pokud umíš číst česky napsal jsem… „bych si NEDOVOLIL tvrdit,že vegetariánství vzniklo z nějakého přihlouplého buddhistického náboženství…“ukaž mě kde něco takového tvrdím.Už je mi jasné,pokud někdo nesdílí názor většiny je za přihlouplého diskutujícího.

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 12.08.2007 14:35:20

To vl001:ten příspěvek jsi mazat nemusel každý děláme chyby… ;)

avatar

půlmaraton: 1:34:58 (2007)
maraton: 3:46:05 (2007)

panjan muž 12.08.2007 16:35:54

Je zrejme, ze vl001, nema problem cesky cist, ale ze naopak ty, RADU, mas problem cesky psat:

[quote=RADU]To Panjan:… …ale na rozdíl od tebe bych si nedovolil tvrdit,že vegetariánství vzniklo z nějakého přihlouplého buddhistického náboženství…[/qu­ote] Jelikoz ja sem nikdy nic takoveho netvrdil, tak ty si nemuzes na ROZDIL ODE ME neco takoveho DOVOLIT tvrdit, ty si to muzes dovolovat nebo nedovolovat leda sam za sebe, ale ne na rozdil ode me.. Slovo prihlouply, jsem pouzil v souslovi „prihlouply lifestyle“, a nevztahoval jsem je k te tve Bibli.. teda kucharce. Tim jsem se pouze snazil naznacit, ze myslenkova hodnota techto „zdravych zivotnich stylu“ prezentovanych v ruznych modernich kucharkach, se neda srovnavat a myslenkovou hodnotou Buddhistickeho nabozenstvi, potazmo teorie a duvodech vedoucich k vegetarianstvi prezentovanou Pythagorem a dalsimi reckymi filozofy..

[quote=RADU]Už je mi jasné,pokud někdo nesdílí názor většiny je za přihlouplého diskutujícího­.[/quote] Prestan se uz stylizovat do role jakehosi rebela, ktery ma natolik originalni a novatorske myslenky, ze je zde pritomna hloupa a zaostala vetsina neni schopna prijmout. Vim, ze by se ti tato role moc libila, viz tvuj podpis, ale to by jsi musel mit skutecne originalni myslenky a hlavne by si je musel byt schopen nejakym zpusobem obhajit a ne pouze prejmout fakta z kucharky, a pote, kdyz ti dojdou slova, tak se schovat za jeji autorku p. Drahomiru Cervenou a jejiho manzela..

[quote=RADU]Být neznámý nemusí znamenat neumět[/quote] zcela jiste.. ale bohuzel muze, a dovol abych Ti dal jednu RADU, vem si to k srdci..

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 12.08.2007 20:42:28

pěnkně napsané pane Jane.

avatar

Vsetín

Celkem 3112 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:32 (2011)
maraton: 3:36:41 (2007)

Plyšák muž 12.08.2007 22:39:02

To jsme Lomikarovi pomohli a poradili. Nestačím se divit.

Motto: Velcí trpaslíci to mohou dotáhnout až na malé obry.
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 13.08.2007 08:15:33

[quote=Eviku]4aute všetci.To sa mi páči,ako tu niekto dá otázku a témy sa rozrastajú,každý je ochotný radiť.Som veľmi spokojná z Českými stránkami o behu.Ja som z Tatier a behám 3r.Denne8–10km.Pre radosť.Teraz som sa zúč. maratonu,čo mi pomohlo v motivácii,ne­umrela som pri tom,bola som na3 mieste.ako dieťa som záv.lyžovala,potom stredná,deti,prá­ca,ale denne musím ísť behať,tak som si sľúbila,že ak si to nevydobijem,keď sú deti malé,tak potom už nikdy.Aj vstávať ráno v zime o pol štvrtej som zvládla kvôli práci,behu som sa nevzdala.Ale do smrti to asi vládať nebudem.Keď beh ma baví najviac,už som aj predcvičovala aerobic ženám.postavu mám teraz lepšiu ako pred pôrodom.166–47kg.Ale čo ak skončím s behaním,ako potom bude vyzerať moje telo?Lebo beh mi pomohol aj zo zdravot.hľadis­ka,netrávilo mi,mala som depky…Bojím sa skončiťp.P.S.Už 5rokov nemám menzes.Díky za radu.Pá.Eviku[/qu­ote] Uff, mam taky dojem, ze tu pojde o vaznejsi problem a nie o radu ako sa spravne stravovat. Na zenu Tvojej vysky a pri Tvojom rekreacnom ponimani sportu, mas prilis nizku hmotnost. Dalej na zaver, akoby mimochodom uvadzas, ze uz 5 rokov nemas menzes… To je podla mna velmi vazny problem. Amenorheicke zeny maju niekolko stonasobne vyssiu pravdebodobnost dostat osteoporozu a trpiet jej nasledkami uz od mladeho veku. HNED chod s tym za lekarom a priznaj sa mu, aky mas problem. Toto sa neda riesit, ani liecit cez internet. Dovolim si vsak tvrdit uz teraz, ze Tvoj problem je sposobeny kombinaciou nedostatocnej stravy (malo kalorii), stresu zo zvladania prace a deti a k tomu navrch este aj beh, ktory je dost tazkou fyzickou namahou. Jedine lekar Ti pomoze a cim skor, tym lepsie.

avatar

půlmaraton: 1:34:58 (2007)
maraton: 3:46:05 (2007)

panjan muž 13.08.2007 13:08:58

To MATO: [quote=Mato]Sam som byval dlhe roky striktnym vegetarianom a dost som toho precital. Najma viem aky dopad ma vegetarianstvo na telo vrcholoveho sportovca, ale to uz je ina kapitola.[/quote] Mato, chtel bych Te poprosit, jestli by jsi to trochu nerozebral. Proc jsi prestal a neco vic o tech dopadech vegetarianstvi na sportovce. Budu vdecny i za pripadne zajimave linky a odkazy na netu.

Diky moc!

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 13.08.2007 13:58:54

To je na dlho a nemyslim si, ze toto je to spravne vlakno na rozoberanie tejto temy. Je to OT. Mozno, ked bude nejaka normalna diskusia o vegetarianstve a o sporte, tak napisem svoje skusenosti. Snad len, ze som pochopil, ze ziaden extrem nie je pre telo spravne- kor ked ho uz zatazujes extremnou namahou.

avatar

půlmaraton: 1:34:58 (2007)
maraton: 3:46:05 (2007)

panjan muž 13.08.2007 14:04:41

ok, tak az bude nejaka normalni diskuze :) dik

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 16.08.2007 12:06:14

Zajímavé zkušenosti s vitariánskou stravou a sportem…

http://forum.vitarian.cz/viewtopic.php?…

avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 16.08.2007 13:18:46

Radu, pobavils výborně! Takovej výlet do tmy, docela dobrodrůžo :D. S jednou věcí ale souhlasím – kvašené nápoje z mladého ječmene mám taky v oblibě.

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 16.08.2007 13:43:08

VanaXXL: Pro tebe to je možná výlet do tmy, protože sis zapomněl vzít baterku. :-)

Nijak tady na fóru neventiluji, že jsem vitarián, protože necítím potřebu někoho o něčem přesvědčovat a naopak se mi nechce poslouchat pořád dokola stejná „moudra“, ale na tohle jsem reagovat musel.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 16.08.2007 14:17:07

O vitariánství nic nevím, z kontextu jsem pouze pochopil, že se jedná o zvláštní odnož vegetariánství. Za tmu považuji příspěvky typu „potíš se, musíš míň pít“ nebo „bolí Tě klouby, drž hladovku“ ve zmíněném fóru. Takovéhle rady můžou být pro jistou část populace i nebezpečné. Pokud jsem se Tě nějak dotknul, tak se omlouvám.

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 16.08.2007 23:28:26

VanaXXL pobavils výletem do tmy… O vitariánství nic nevím…Takovéhle rady můžou být pro jistou část populace i nebezpečné…

Nalezené položky: 90 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.