Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Únava

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Nymburk - Loučeň

Celkem 412 km
Minulý měsíc 0 km

Lois11 žena 21.06.2010 16:03:54

Hezký den, chci se zeptat jak bojujete s únavou? Začala jsem běhat v březnu, po měsíci a půl jsem měla 3 týdení odpočinek kvůli zranění, nyní již přes měsíc zase běhám. Běhám kolem 5–12km asitak obden. Nebolí mě svaly, cítim se fajn. Ale poslední týden mám takovou nějakou celkovou únavu. Vstávám v šest ráno, ale chodím spát kolem deváté (v osm už jen ležím na gauči a nejsem schopná nic dělat). Při posledním běhu jsem myslela, že ani nedojdu domu, začala se mi motat hlava a měla jsem takový celkový pocit slabosti. Tuto slabost pociťuji již delší dobu, ale nikdy nebylo v takové míře, že bych nemohla vůbec běžet. Myslím, že jím dost, snažím se i zdravě :-)

Motto: Je lepší mířít vysoko ke hvězdá a minout, než mířit do kupy hnoje a trefit se...
avatar

Sobotka

Celkem 1036 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:22 (2010)
půlmaraton: 1:50:22 (2010)

Petr.vf muž 21.06.2010 17:22:42

>> Lois11, 21. 06. 2010 16:03:54

Hele a máš vyvážený výdej/příjem energie. Nebo málo jíš a hodně běháš, pro jistotu ani moc nepiješ – to by přesně odpovídalo. Já jsem si tím prošel, když jsem začínal s během hlavně kvůli hubnutí. Nevím jestli by to nemohl být i tvůj případ.

avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 21.06.2010 18:19:37

muze to mit asi ruzne priciny. co treba nedostatek zeleza?

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
avatar

Nymburk - Loučeň

Celkem 412 km
Minulý měsíc 0 km

Lois11 žena 21.06.2010 20:13:34

Přímo kalorie si nepočítám, ale snažím se také nějaké to kilko shodit, ale nemyslím, že bych měla vyloženě malý příjem. Vody vypiju až až… Železo papkám v tabletách, co jsem začala běhat, tak se mi trochu snížilo, ani na krev mě nevzali. Ale jím ho poctivě…

Motto: Je lepší mířít vysoko ke hvězdá a minout, než mířit do kupy hnoje a trefit se...
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.