Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest Achilovky

Bolest Achilovky

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Zlín

Celkem 25 km
Minulý měsíc 0 km

Dani5 muž 30.04.2010 21:18:34

Zdarec, je mi 18 a pred tydnem jsem začal běhat:-) jenze vzdycky me asi tak po kilometru stasne zacnou palit obe achilovky, nejhorsi je to kdyz bezim do kopce to se neda vydrzet, vzdycky se snazim pred behem protahnout ale nepomaha to. Je to tim ze jsem zacatecnik a casem se to zlepsi? Nebo je to botama?(boty mam za dve kila od Vietnamcu, beham jenom v lese) Diky za kazdou radu.

Motto: "The most important thing is to enjoy your life - to be happy - it's all that matters."
avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 01.05.2010 07:44:19

Neklouže Ti třeba při běhu patní část boty po achilovce? Achilka se při problémech obvykle projevuje jinak než pálením. Prozatím bych to na tvým místě zkusil vyřešit nějakejma silnějšíma ponožkama a zároveň bych začal šetřit na nějaký normální běžecký boty. Za cca 1500 už seženeš něco rozumnýho.

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

Liberec

Celkem 11210 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:28 (2016)
půlmaraton: 1:16:15 (2011)
maraton: 2:47:01 (2010)

bedrich muž 01.05.2010 11:57:13

Bych sazel na ty boty, jako to paleni neni to ze ti vzadu ten sev dre o tu achilovku spis?

avatar

Celkem 8 km
Minulý měsíc 0 km

Bob-an muž 01.05.2010 13:51:21

Ve vitnamskych botach co muze zpusobovat cokoli :-D, problem ze asi nepoznas jestli je to botama, nebo mas nejaky opravdovy problem, i kdyz jak pisou lidi nademnou paleni neni asi nic moc obvykleho..... jinak boty muzes sehnat za slusnou cenu treba z USA, akorat musis byt dost oprskly jit si je nekam u nas vyzkouset a pak objednat (treba nechat se hodinu obskakovat v bezecke specialce a pak to objednat v USA uz je takove dost „nefer“, ale pokud vis jestli mas pronaci/supinaci, popr ploche nohy, tak v takovych prodejnach jako hervis, nebo gigasport si to muzes odzkouset a nidko si te nevsima)

avatar

Zlín

Celkem 25 km
Minulý měsíc 0 km

Dani5 muž 01.05.2010 16:09:19

Ne Ne boty me vubec nedrou, asi jsem se spatne vyjadril, proste kdyz bezis do prudciho kopce tak bezis hlavne po spickach a tim se ta achilovka napne a zacne me strasne palit ze neudelam uz ani krok

Motto: "The most important thing is to enjoy your life - to be happy - it's all that matters."
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.