Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » pro holky

pro holky

Nalezené položky: 41 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

pavla 09.08.2006 11:55:29

můžete doporučit odzkoušenou kvalitní běhací podprsenku ( dost pevnou aby nepadaly:-) a dost prodyšnou aby se nezapařovaly – většinou se to tluče).

avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 09.08.2006 12:03:56

Byla tady doporucovana podprda od Craftu, bohuzel ja se po ni v obchodech zatim nedopidila a objednavat z netu neco co se nemuzu predem zkusit se mi moc nechce, kazdopadne ohlasy tu byly, ze je super. Tedy az na tu cenu. JInak ja tedko pouzivam podprsenku od firmy Unno – je normalne bez zapinani a pres hlavu, ale dodam jeste, ze mam super tricko od fy Venice Beach, je to puvodne triko asi na aerobic, ale je vepredu zdvojeny material a je to nejaky strasne pevny strec, takze spis ta prsa drzi i to triko. Ale moc se nehodi tahle kombinace do parneho leta, ja jelikoz beham rano, tak mi to vyhovuje.

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Pardubice

Celkem 1871 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:57:33 (2004)

Iva žena 09.08.2006 12:29:01

Můžu doporučit sport. podprsenku od fy Tchibo. Vlastnosti jako od Craftu – v jednom směru pružná, v druhým pevná, rychleschnoucí, má i úchytky na sporttestr a cena byla kolem 200,–Kč. Bohužel k dostání jenom v určitém období.

Motto: Nedělej druhým, co sám nemáš rád.
avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 10.08.2006 14:35:35

[quote=Iva]Můžu doporučit sport. podprsenku od fy Tchibo. Vlastnosti jako od Craftu – v jednom směru pružná, v druhým pevná, rychleschnoucí, má i úchytky na sporttestr a cena byla kolem 200,–Kč. Bohužel k dostání jenom v určitém období.[/quote] A taky bohuzel v omezene velikosti (uvitala bych mensi).. A s tou jednosmernou pruznosti si taky nejsem tak docela jista, ale nic netrva vecne, ze jo? :-) Jinak spokojenost. (Pouzivam od cervna nekolikrat tydne.) Ta od Craftu vypada velmi slibne, kamaradka si ji jen pochvalovala (pry nutne osobne vyzkouset ruzne velikosti, neodpovida to tak docela standardnim). Moiru muzu vrele nedoporucit. Moc spokojena jsem uz roky s jednim kouskem od Triumphu, ale taky nepatri mezi nejlevnejsi…

avatar

pavla 11.08.2006 19:57:40

Díky holky, vyrazím do obchodů zkoušet. Tchibo už je podle mě pryč, takže budu muset do dražších, ale za tu pohodu to není škoda peněz.

avatar

Praha - Jižní Město

Ofelie 12.08.2006 09:48:32

Z vlastní zkušenosti doporučuji nelitovat peněz a zkusit Craft, hlavně díky skutečně jednosměrně pružícímu materiálu. Podprsenka je na první dojem těsná, ale funguje skvěle, nikde se nezařezává a spodní lem se nehrne pod pás od sporttesteru. Je to opravdu pohoda, nevíš o ní celý běh a na údržbu není nijak náročná.

avatar

Praha

Celkem 2288 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:04 (2016)
půlmaraton: 1:27:47 (2016)
maraton: 3:13:49 (2014)

Justína žena 17.08.2006 08:30:57

Dievčence/dámy bežkynie, má z vás niektorá problém oderom pŕs od i športových podprseniek? Ja používam športovú podprsenku z Tchiba, má nastaviteľné ramienka a zapínanie v predu, ktoré mi pri behu nad 20 km vyderie kožu. Podprsenka od Moiry bez možnosti nastavenia dĺžky ramienok a bez zapínania, mi švami tvarujúce košíčky pri dlhších behoch vyderie kožu na prsiach. Ešte som nenašla podprsenku, ktorá by do krvy nedrala kožu pri dlhších behoch a to buď všakovaké zapínanie a umelohmotné krúžky na podprsenke, švy alebo samotná látka. Ak bežím do tych 20 km, je bezproblémová každá podprsenka či už športová alebo tzv. lambadovka. Nemám rada obtiahnuté tesné trička či tielka a ak bežím bez podprsenky, derú sa mi bradavky do krvy.

Motto: "Šampiona dělá umění závodit, ne dřina v tréninku." Jan Železný
avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 17.08.2006 12:11:09

To Justina: S odreninami mam tez sve zkusenosti, u me to zacina tak od hodinovyho behu a delsiho. Mam sportovni podprsenku od Adidasu a od firmy Polar, ale obe mne vydiraji na kuzi pod spodnim lemem krvave pruhy. Vicemene to resim tak, ze si na mista nalepim kousek naplasti a je to v pohode. A navic jeste nosim podprsenky naruby, aby svy byly nahore. Bohuzel (nebo bohudik:) mi priroda nadelila, pro sport naprosto nevyhovujici velikost prsou, takze behani bez podprsenky nepripada v uvahu:)

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 36 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:11:14 (2006)

atlet brčko žena 18.08.2006 08:38:53

[quote=Justína]Di­evčence/dámy bežkynie, má z vás niektorá problém oderom pŕs od i športových podprseniek? Ja používam športovú podprsenku z Tchiba, má nastaviteľné ramienka a zapínanie v predu, ktoré mi pri behu nad 20 km vyderie kožu. Podprsenka od Moiry bez možnosti nastavenia dĺžky ramienok a bez zapínania, mi švami tvarujúce košíčky pri dlhších behoch vyderie kožu na prsiach. Ešte som nenašla podprsenku, ktorá by do krvy nedrala kožu pri dlhších behoch a to buď všakovaké zapínanie a umelohmotné krúžky na podprsenke, švy alebo samotná látka. Ak bežím do tych 20 km, je bezproblémová každá podprsenka či už športová alebo tzv. lambadovka. Nemám rada obtiahnuté tesné trička či tielka a ak bežím bez podprsenky, derú sa mi bradavky do krvy.[/quote] Ja mam s odreninama taky obcas problemy (nastesti jen pri behu nad 20km). Pouzivam podprsenku od adidasu a ted i od moiry, ale je to v podstate jedno, protoze se pri delsim behu nejak zvlastne pod prsama shrnuji obe, takze jsem odrena. Marathon jsem prezila jen diky kamaradce a vazeline, kterou mi doslova vnutila. Trosku odrena jsem byla sice taky, ale nebylo to nic ve srovnani s drivejsimi zkusenostmi. Jooo, proste chlapi se maj, jen si prelepi bradavky, navliknou tilko a vlastne nic neresi :) Btw. nevite nekdo, kde se da ta nova podprsenka od Craftu (pro cool) koupit? Ptala jsem se v Pardubicich, Hradci, pak dokonce i v Liberci a az na Liberec nebylo po podprsence nikde ani vidu ani slechu. V Liberci meli jen ten model s nastavitelnymi raminky i objemem a do toho se mi jit nechce…

avatar

Hořovice

Celkem 32023 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:04 (2011)
půlmaraton: 1:39:38 (2011)
maraton: 3:42:11 (2008)

pavli žena 18.08.2006 09:10:19

Testovala jsem podprsenku od Craftu – mám pevná ramínka i objem. Je fakt dost dobrá, ale odřeniny při delších bězích se mi taky nevyhnuly. Švy nikde nedřou ale pod prsy mám odřený pruh.

avatar

Plzeň

Celkem 5741 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:00 (2006)
půlmaraton: 1:43:55 (2007)
maraton: 3:28:54 (2006)

VILDA muž 18.08.2006 14:09:03

[quote=atlet brčko][quote=Jus­tína]Dievčence/dá­my bežkynie, má z vás niektorá problém oderom pŕs od i športových podprseniek? Ja používam športovú podprsenku z Tchiba, má nastaviteľné ramienka a zapínanie v predu, ktoré mi pri behu nad 20 km vyderie kožu. Podprsenka od Moiry bez možnosti nastavenia dĺžky ramienok a bez zapínania, mi švami tvarujúce košíčky pri dlhších behoch vyderie kožu na prsiach. Ešte som nenašla podprsenku, ktorá by do krvy nedrala kožu pri dlhších behoch a to buď všakovaké zapínanie a umelohmotné krúžky na podprsenke, švy alebo samotná látka. Ak bežím do tych 20 km, je bezproblémová každá podprsenka či už športová alebo tzv. lambadovka. Nemám rada obtiahnuté tesné trička či tielka a ak bežím bez podprsenky, derú sa mi bradavky do krvy.[/quote] Ja mam s odreninama taky obcas problemy (nastesti jen pri behu nad 20km). Pouzivam podprsenku od adidasu a ted i od moiry, ale je to v podstate jedno, protoze se pri delsim behu nejak zvlastne pod prsama shrnuji obe, takze jsem odrena. Marathon jsem prezila jen diky kamaradce a vazeline, kterou mi doslova vnutila. Trosku odrena jsem byla sice taky, ale nebylo to nic ve srovnani s drivejsimi zkusenostmi. Jooo, proste chlapi se maj, jen si prelepi bradavky, navliknou tilko a vlastne nic neresi :) Btw. nevite nekdo, kde se da ta nova podprsenka od Craftu (pro cool) koupit? Ptala jsem se v Pardubicich, Hradci, pak dokonce i v Liberci a az na Liberec nebylo po podprsence nikde ani vidu ani slechu. V Liberci meli jen ten model s nastavitelnymi raminky i objemem a do toho se mi jit nechce…[/quote] Já si zase někdy zapomenu podlepit bradavky a to je asi jako kdybys sis zapoměla doma podprsenku. Fakt děsný :)). Holky kdybyste někdy chtěli vše od Crafta a cestovali do Plzně tak doporučuji prodejnu Hannah na Americké třídě / mají i speciální koutek pro ženy /.

avatar

pavla 12.09.2006 12:25:14

Tak jsem koupila a otestovala sportovní od TRIUMPH a je super, větrá i drží. Cena kolem sedmiset.

avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 12.09.2006 15:52:15

[quote=pavla]Tak jsem koupila a otestovala sportovní od TRIUMPH a je super, větrá i drží. Cena kolem sedmiset.[/quote] Pavlo, prosim Te, co je to za model? Nejaky nazev by se hodil, dik:)

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

pavla 13.09.2006 10:10:43

energy. odkaz např. http://www.pradlo-marketa.cz/…ipts/set.asp?…, ale já mám černou, zdá se mi praktičtější.

avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 13.09.2006 11:06:42

Vypada dobre, kuknu po ni a je fajn, ze maji i cernou, ty bile vypadaji po par pranich docela hrozne

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Praha 5

půlmaraton: 1:51:59
maraton: 4:01:38

Sluníčko žena 10.05.2007 14:39:02

aha, tak to jsem přehlédla, dala jsem téma o podprsence jinam, tak ještě připojuji sem

Máte někdo zkušenost http://niketown.nike.com/…category.jsp?…

vypadají dost dobře, po dlouhém hledání, mi přijde, že by to mohlo být to ono.

Mám větší prsa, tak mi Crafťácká moc nevyhovovala.

avatar

Praha 5

půlmaraton: 1:51:59
maraton: 4:01:38

Sluníčko žena 22.05.2007 08:40:30

koukám, že se to otevírá na titulní straně, takže dál Womens, Running, Apparel, Performance, Underwear

avatar

Kralupy nad Vltavou, Praha

Celkem 1726 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:22 (2007)
půlmaraton: 1:49:57 (2002)
maraton: 4:07:25 (2003)

mIREK muž 24.05.2007 14:06:08

Ahoj ženy :-)

Včera jsem málem ulovil další adeptku na pravidelné běhání. Sestru jsem už zlomil a začala, ale hodila by se jí sparingpartnerka, a té bych potřeboval sehnat nějakou podprsenku na běhání, něco pevnějšího a to zhruba ve velikosti „70 F“. Což bude asi problém, tak bych se chtěl zeptat, zda-li byste neporadili kam se podívat…

Díky

avatar

efca žena 06.11.2007 13:28:26

nazdar damy, mozna uz tento problem pro vas neni aktualni ale nedalo mi to a musim taky reagovat neb problem kvalitni,opakuji kvalitni sprndy resim takrka cely zivot ( od 7 let aktivne sportuju), a to hlavne proto ze mam kosicky C nebo D zalezi na typu a na tom kolik zrovna vazim. takove ty „podprsenky“ -bodyny typu uno, bez zadniho zapinani a sirokych raminek vubec neresim-ty jsou mozna vhodne pro velikost kosicku A nic vic. sprnda pro vetsi prsa je fakt problem a vpodstate jsem zatim nasla jen jednu – http://www.championcatalog.com/…oductDisplay?… bohuzel jsem ji tenkrat koupila v americe a myslim ze na evropskem trhu vubec neni. nevite nekdo kde ji tady sehnat???? nebo o nejake podobne alternative??

avatar

Celkem 3511 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:53:38 (2012)

tereza žena 08.11.2007 10:40:21

S tímto typem neporadím. Mám skvělou zkušenost s Nike. Asi před půl rokem, možná o kousek dýl, se objevily jejich šprndy. Jsou asi 4 typy. Na krabičce je potom rozlišení pevnosti a doporučení pro které sporty. Koupila jsem tu nejpevnější a ani se nehnou!!! ;) Nepamatuji se přesný typ, ale je to ta přes hlavu, bez zapínání. Ne všude je mají, taky ne ve všech velikostech a cena spíš dražší (kolem 800).

avatar

efca žena 08.11.2007 11:28:47

terezo dekuju za tip, ja uz vyzkousela uplne vsechno (i zminovane Nike) ale proste potrebuju kostice a zapinani vzadu. jeste dotaz- pristi rok bych chtela poprve zkusit amatersky triatlon a porad me neni jasne jak to ty baby resi se sprndou. je to tak ze ji proste nemaj a bezi jen v plavkach? jelikoz tato varianta u me nepripada v uvahu, mohl by jste mi nekdo poradit jak to vyresit (jeden piditriatlon uz jsem vyzkousela a proste jsem to odlpavala v podprsence ale nebylo to idealni).

avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 08.11.2007 16:46:33

Nevim, jak to resi ostatni holky, ja mam velikost C, tudiz taky zadna nahorni plosina a na kratkym TT jsem plavala normalne v podprsence a v triku, ktery mam na behani. Stejne se clovek nestihne prevlikat, takze to je to uplne v pohode. Mam triko se sirokyma raminkama od Nike s vsitou podprsenkou a pod tim mam jeste normalni sportovni podprsenku. Triko je velikost S nebo M, tudiz maximalne obtazeny, asi z nejakyho Suplexu nebo Lycry, takze je to fakt pevny a prsa nemaj v podstate kam cestovat:)

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Celkem 3511 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:53:38 (2012)

tereza žena 08.11.2007 18:50:00

efco, sice jsem to nezkoušela, ale klidně plav v běhací šprndě (konkrétně ta má Nike vypadá jak vrchní díl od plavek) a pak v tom běž. Stejně by jsi to propotila, voda jako voda. Trochu mi nesedí ty tvé kostice na sport. Tam si dávej pozor, neměla by jsi vůbec cítit. Hodně štěstí.

avatar

efca žena 09.11.2007 09:47:00

devce- diky, asi si fakt necham pod plavkama tu sprndu tereza- hodne lidi se me divi, ale bez kostic to fakt nejde, ja hraju zavodne basket a za tech cca 20 let jsem nemela s kosticema zadnej problem a to ani pri jinych sportech ktery delam :) ale vim ze je to individualni, me napriklad bodyna -musim si koupit o cislo mensi nez normalne pouzivam- sice stahne prsa k hrudniku, ale tim me soucasne trochu priskrti takze se me blbe dycha. dekuju za tipy a kdyby jste nekdo preci jen narazil na nejakou super sprndu nebo vychytavku tak dejte vedet, dik

avatar

Ali muž 03.03.2008 15:14:04

Zdravím,

měl bych dotaz, nemáte některá z Vás zkušenost s touto podprsenkou? je to novinka od Craftu. Našel jsem ji zatím jen na http://www.sambarsport.cz/…-193559-new/

Chci nějakou od craftu jako dárek manželce a tato se mi docela líbí, ale zase nevím jestli je to to pravé na běhání. Děkuji za nějaké info.

avatar

10 km: 0:45:22 (2004)

KaatjaK žena 03.03.2008 17:51:12

Tuhle podprdu od Craftu sice nemám, ale vypadá dobře. Zadní díl je pěkně vykrojený, takže nebude dřít na lopatkách a dolní guma je dostatečně široká, tak by taky neměla dělat neplechu. Celkově mi připadá na běhání ok.

avatar

Ali muž 03.03.2008 20:29:58

děkuji, teď už tam mají i pohled zezadu na tu podprsenku a vypadá pěkně. Tak asi ji udělám radost touto. Ale pro jistotu se ještě podívej na tuto http://www.sambarsport.cz/shop.php?… ta tam předtím nebyla. Spíš by mě zajímalo ty záda. Má to nějakou výhodu. Jestli to mám ještě přehodnotit. Děkuji, přeci jen to nepoužívám, takže zkušenost nulová :-)

avatar

10 km: 0:45:22 (2004)

KaatjaK žena 03.03.2008 21:04:31

Jediný rozdíl mezi nimi vidím v tom, že ta druhá má dole na zádech nastavitelné zapínání. To tam má určitý smysl – dá se trochu přizpůsobit obvod, ale já žádnou se zapínáním nepoužívám, takže s tímhle ti neporadím.

avatar

Seema žena 13.03.2008 16:54:38

Běhám, skáču a cvičím v podprsenkách zdravotních…spor­tovní design (vzadu do kříže), bavlna, bezvadně drží obě (1×bílá a 1×černá) a to i barvu..a perou se tak min. 2× týdně…mám je od r. 2004 a jak říkám, drží bezvadně, nedřou a prostě paráda…jenže si teď nevzpomenu na značku..číhnu se doma, jestli chcete…určitě jsou české…

avatar

skleenka žena 09.07.2008 22:26:47

zdravim…ja osobne pouzivam podprsenku od fily…a musim fakt doporucit,vybor­na…teda nevim jak s temi odreninami,protoze nebeham zase taaak dlouhe tratem,ale je fakt dobra jinak na vse…ja jsem ji treba kupovala prodejne triumph…sice taky jedna z tech drahsich,ale fakt vyborna…naprosta spokojenost a uz bych asi znecku nemenila,snad jen bych zkusila tu moiru..s tou nemam zkusenost vubec..

Nalezené položky: 41 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.