Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Vybavení » čelovka

čelovka

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

pou muž 18.09.2020 19:45:33

Ahoj, s nadcházejícím podzimem bych si rád pořídil novou čelovku (stará z Lidlu moc nesvítí). Běhám rekreačně v terénu (lesní cesta ale i pěšinka – ve tmě méně často). V úvahu mám tyto dvě:

Petzl Actik nebo Ledlenser mh5 – Obě se dají sehnat kolem 800–900kč.

Nejříve jsem chtěl Ledlenser mh5, jenže má jen dva režimy 20lm a 400lm – první mi příjde málo, druhý až moc. Otázka je jak moc široký záběr (bez zoomu) má, např. kdyby se blížil 180stupňům, tak 400lm se pěkně rozprostře a moc to není.

Potom jsem narazil na Petzl Actik – ten má tři režimy 6lm,100lm a 350lm což mě příjde lepší – myslím že 100lm je pro běžný terén OK. Také to že má dvě LEDky (jedna do dálky druhá do široka), mi přišlo jako dobrý nápad – do té doby než jsem si přečetl recenzi, kde pán tvrdil, že pokud se člověk koukne pod sebe, tak je oslněn tím úzkým paprskem do dálky – což může být pravda…

Moje požadavky na čelovku jsou jednoduché: lehká, která svítí pěkně do stran (aby to nebyl běh tipu tunel).

Máte prosím zkušenosti s jednou z těchto čelovek? Co by jste poradily?

Díky

avatar

Desert muž 19.09.2020 19:16:27

>> pou, 18. 09. 2020 19:45:33

celkem jednoduche, zalozil jsi nove vlakno jen s tim rozdilem, ze prvni pismeno mas male, jinak zde existu vlakno """" Čelovka"""", takze pokud muzes, tak tvuj clanek transportuj do toho druheho vlakna a toto vymaz, smaza to i muj zapis,

cena tech na kter se ptas je cca 2× vyssi a tam uz je jiny vyber, jak u petzlu, tai ledlenseru platis za znacku,

az budes na snehu, bude te oslnovat kazda :-P ( myslim celovka)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.