Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Jak jsem potkal muflony [článek]

Jak jsem potkal muflony [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 255 km
Minulý měsíc 0 km

Jana žena 28.05.2008 09:47:21

Ahoj ahoj,

ten clanek me opravdu potesil a nejen proto, ze v Krcaku beham taky a ze tam taky obcas, kdyz mam to stesti, potkavam muflony…:) Fakt tam jsou!

avatar

Jílové u Prahy

10 km: 0:39:17 (2009)
půlmaraton: 1:23:14 (2010)
maraton: 3:02:14 (2010)

Jaromir muž 28.05.2008 10:28:19

Mufloni jsou super – já je už párkrát potkal po ránu mezi Žampachem a Horním Studeným u Jílového, kde běhám – tj. 20 km na jih od Krče… nejdřív jsem si říkal, že jsou to nějaký divný kozy, ale pak mi to došlo ;-) Docela osobitý zvířata, mají takový zvědavý pohled a chovají se úplně jinak než srnky, který potkávám denně. V ranních hodinách je ve zdejších lesích snadnější potkat zvěř než člověka, natož pak běžce, ale třeba se taky jednou dočkám ;-))

avatar

Radek muž 28.05.2008 10:34:50

Hezký článek. Sám jsem toho ještě moc nenaběhal, ale líbí se mi, že je člověk v těsném kontaktu s přírodou. To je pro mě překvapivá stránka tohoto sportu. Taky nesmím běžet moc, protože jinak funím, lapám po dechu a nevnímám. V sobotu jsem chodil/ běhal v Praze ve Hvězdě a bylo to nádherné.

Jen pro laskavý úsměv: Jak jsem potkal muflony-Olga Bednářová

administrator 03.04.2010 13:32:29

Jaro v sobě skrývá pro běžce spoustu neznámých. Oteplí se? Ochladí se? Bude zase pršet? Jak se vypořádat s jarní únavou? Co moje alergie? Jak poznám habr nebo jasan? Nejistotu, váhání a jarní splín překoná jarní les. Je šíleně zelený a tráva je tak šťavnatá, že se nám život ovečky nezdá až tak špatný. Ptáci zpívají jako o život a sem tam se objeví stydlivý zajíček či muflon…


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.