Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Bolest

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Road Runner muž 08.01.2019 12:38:48

Dobrý den. Co se běhu týče jsem absolutní začátečník. S přítelkyní jsme vyběhli v neděli poprvé. Nevím, jestli jsme si nedali do těla až příliš a „nepřepálili“ to na začátek, nicméně tento problém jsem měl již dříve při nějaké aktivitě, a to sice bolest „žil“. Nevím, jak to lépe popsat, není to ve svalech, dával jsem si pozor na protažení. Noha mi jakoby tepe, bolí při došlapu a cítím opravdu jako kdyby mne bolely žíly. Tehdy jsem řešil s doktorem a podle něj se jedná o křečové žíly. Neptám se tedy ani tak na diagnózu :) jako spíš …co teď dělat. Vím, že běhat přes sílu nemá smysl…tak jestli může být problém v obuvi? v terénu? v přetížení? jak se tomu dá předejít …zkrátka jestli nemáte někdo podobnou zkušenost a neuměli by jste mi poradit. Do běhu bych se opravdu rád dostal a nadchl, ale tohle je nepříjemný limit hned na začátku … Děkuji předem za reakce.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.